Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Já fakt nevím, jak velký problém je pro independenta lézt do monokoku. Možná to je banální. Koscom je  - pokud vím  - se Seikem schopen lokálně lecčeho, čili je možná i šance, že by prostou regulaci dali lokálně. Ale je to jen můj dohad, určitě zachvíli napíše někdo, kdo ví (vlastně ani tím pádem nevim, proč tu něco vůbec pindam).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha luneta = Kubera s vuli.. :-))

 

Pro vzdalenejsi kolegy, Kubera je dlouholetý teplicky starosta a senátor, který je s nekonecnym cigarem v ruce schopen glosovat skoro cokoliv..

 

Nekde tu jsou fotky, jak tuším Valis otevíral Jaretovi MM300 a ladil chod na 1 vterinu denne, leze se tam přes sklo.. a jestli si to dobre pamatuju, tak v Evrope to Seiko posila do Nemecka, uz ne za ocean.. Chumpus to bude vedet přesně..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt nevím, jak velký problém je pro independenta lézt do monokoku. Možná to je banální. Koscom je  - pokud vím  - se Seikem schopen lokálně lecčeho, čili je možná i šance, že by prostou regulaci dali lokálně. Ale je to jen můj dohad, určitě zachvíli napíše někdo, kdo ví (vlastně ani tím pádem nevim, proč tu něco vůbec pindam).

 

mám potápky Citizenky (wr300) s monoblokem a ten zvládnou v autorizovaném servisu v Praze v pohodě, principielně by to mělo být cca shodné. Jen v tomto případě byl problém, že výměna sklíčka by se prodražila o kompletní výměnu těsnění a celé lunety, protože jak prý do toho vlezou, už nezaručí původní vodotěnost (otáčení lunety vs. těsnění). Díky tomu by výměna skla vyšla na min. trojku + čekačka na díly z japanu :-(

 

To by mě zajímalo, jak to mm300 vyřešeno, zda ta rozborka nevýjde taky na ranec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne pisali, ze landmaster 009 len v japonsku, cely servis cca za 700e. Asi to aj budem musiet urobit, lebo sa predbiehaju a som dost citlivy na tuto formu nepresnosti.

U MM300 pretesnenie necelych 100. Zatial som to dalej neriesil podrobnejsie, kde presne by sa robili MM a ako je to s tlakovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubéra

Indický bůh bohatství a blahobytu, hlídá poklady pod zemí a je zobrazován jako trpaslík i jejich vládce. Má jedno oko, tlusté břicho, tři nohy a osm zubů, ale protože je nesmírně bohatý je ověšen drahokamy a nosí s sebou pytel zlata - jako ostatně všichni jeho poddaní, jeho jízdním zvířetem je člověk.

 

 

post-20625-0-17923400-1533021194_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shewcza:

to by sa ti asi velmi neoplatilo...cena nebola prave najnizsia, k tomu isli nejake % pre aukcnu spolocnost, doprava a poistka, DPH. 

Proste nepredajne hodinky. A poviem ti pravdu, ja som to cele dokopy radsej nikdy nezratal. Ale mozno to urobim pre pripad, ze.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubéra

Indický bůh bohatství a blahobytu, hlídá poklady pod zemí a je zobrazován jako trpaslík i jejich vládce. Má jedno oko, tlusté břicho, tři nohy a osm zubů, ale protože je nesmírně bohatý je ověšen drahokamy a nosí s sebou pytel zlata - jako ostatně všichni jeho poddaní, jeho jízdním zvířetem je člověk.

 

holky ja to rikala.. "jeho jízdním zvířetem je člověk", to je nadherna veta.. to sa musi nechat. ti indicki bohovia vedeli zit kua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je celkem ranec a to jsem se tak dlouho bál servisu u co-axialu a doma jsem měl stejně náročnou "mrchu" na servis. Pokud se nepletu, tak jsem si s někým psal, bohužel už to nemohu dohledat, že mu je servisoval Valis, tam by to nemuselo být tak dramatický ne? Má někdo reálnou zkušenost se servisem MM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som uz dlhsie na vazkach, ci nastal cas zoservisovat moje MM. Vsetko je sice ok, ale predsa, maju uz asi 6 rokov a su to hodinky, ktore si urcite chcem nechat.

Jedna moznost je len vymena tesneni, to je drobnost. Ale ked ich uz otvoria, tak by zase bolo rozumne, nech sa pozru aj na kolecka.

A do servisu o oboch modelov dokopy ak to zaokruhlime za 1500e sa mi prave velmi nechce. To este dolozim nieco a mam SBGR :-) Ale to je asi zly pohlad na vec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

holky ja to rikala.. "jeho jízdním zvířetem je člověk", to je nadherna veta.. to sa musi nechat. ti indicki bohovia vedeli zit kua

 

Máš přehled předsedo! ..já jsem jenom použil CtrlC a V.

Zdroj.: http://www.labutipirka.cz/bohove_indie-35-37-1.html

 

A ta věta je vskutku ganiální + celkem dobře mi sedla na ta naše božstva, co nám "vládnou".. ale politika na Chronomag neaptří :-) a zrovna Kubera je celkem fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak s tím "Kuberou" jsem se vážně skvěle zasmál!  :clap:  :clap:  Dokonalý překlep, který tu zmátl kde koho (včetně mne když jsem četl ten původní příspěvek). Ty "automatické opravy" jsou někdy totální peklo. Já si takhle nedávno dojednal schůzku "v kanlálu" (chtěl jsem napsat světácky "v kanclu" a autocorrect mi to opravil na kanál..). Podobných nesmyslů bylo samozřejmě víc, ale tento byl z poslední doby :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...