Přejít na obsah

Fotka

Seiko MARINEMASTER

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2533 odpovědí na toto téma

#2501 ProF3T

ProF3T

Učedník

• Member_50
  • 180 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Made in Japan

Publikováno 11.srpen.2019 - 11:22

Crafter bluePřiložený soubor  IMG_3229.jpg   314,29K   29 Počet staženíPřiložený soubor  IMG_3230.jpg   249,87K   29 Počet stažení

Life's too short to wear a beater.

#2502 david.hans

david.hans

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Omega, Seiko, Certina

Publikováno 11.srpen.2019 - 13:53

Tak tady to je pánové, ať nevypadám jak debil, včera bylo trochu hulení  :rolleyes:

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  seiko.jpg   208K   46 Počet stažení

#2503 EpsteinBarr

EpsteinBarr

Seiko je fajn. Aj Sinn je fajn.

• Member_50
  • 1 139 příspěvků(y)

Publikováno 11.srpen.2019 - 16:44

najlepsia mozna slusna odpoved ako Bertovi, tak aj nam vsetkym Seikokotom...vitaj...hodinky paradne!

#2504 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 670 příspěvků(y)

Publikováno 11.srpen.2019 - 16:49

Davide, palec nahoru. Překonal jsi překážky, a fotku sem dostal. Definitivně vítej na fóru :-)

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#2505 Spok

Spok

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 84 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vulcan
  • Fanoušek značky:Seiko, Citizen, Omega, Hamilton, Glycine, Longines, GS, Oris, Rolex

Publikováno 11.srpen.2019 - 19:34

.

Přiložený soubor (y)

#2506 rimidalvlark

rimidalvlark

Učedník

• Member_50
  • 120 příspěvků(y)
  • Bydlí:U Kačenky na bytě a u sebe na baráčku
  • Fanoušek značky:Seiko Zodiac Citizen Prim Fortis a ostatní krásné holky.

Publikováno 11.srpen.2019 - 21:37

Vladimíre, ty budeš jeden z těch, co musí mít poslední slovo, což.
Jinak až budeš otevírat a regulovat mm300, tak určitě ocením podrobnou fotodokumentaci.

Deset minut a jsem uvnitř. Samozřejmě že jsou tam přestávky na cigáro......a nejhorsi Je at luneta.

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  image.jpg   229,32K   21 Počet stažení

Nemám strach ze smrti, protože to nakonec zvládne každý. Bojím se ale umírání.
,,Chtěl bych si koupit pořádné hodinky, ale jsou tu jenom samé rolexy, omegy a breitlingy..
Když nezačneš na sobě pracovat, tak i tvá druhá manželka bude mít stejné chyby, jako tá první...

#2507 rimidalvlark

rimidalvlark

Učedník

• Member_50
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 11.srpen.2019 - 21:46

Pecka, nevzdál jsi to. Vydrž!!!!!!! A vkládejt příspěvky když neuhlíš, nebo nebo nehnul, když vkládáš příspěvky. Bo dopadneš jako já....
,,Chtěl bych si koupit pořádné hodinky, ale jsou tu jenom samé rolexy, omegy a breitlingy..
Když nezačneš na sobě pracovat, tak i tvá druhá manželka bude mít stejné chyby, jako tá první...

#2508 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 850 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 11.srpen.2019 - 22:38

Ted se skoro bojim zeptat... Co to pijes.. a u toho piti navic rozebiras hodinky? By ti nejaky kolecka nezbyly.. :-o)

Fot tu samodomo rozborku..

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#2509 villain83

villain83

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 811 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 11.srpen.2019 - 22:46

Tak von se Vláďa asi vobčerstvuje, ale zase všechna čest, že do toho vlezl a nezkurvil půlku hodinek. Monoblok pouzdro není úplně jednoduchý rozebrat, aniž bys nadělal škodu. Smutný je, že tyhle šmuky maj, pokud se nepletu, safirovou vložku lunety, což u originálu nebudu (už radši) komentovat. Kolik todlencto stojí, 200$? To je zhruba půlka toho, co stojí jenom nová luneta na MM300 dneska?

#2510 rimidalvlark

rimidalvlark

Učedník

• Member_50
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 12.srpen.2019 - 07:27

Přátelé, na nějakou dobu si dávám ,, dechrotox,, . Určitě se nám všem uleví. Mějte se. L.

#2511 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 850 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 12.srpen.2019 - 08:39

Nedelej zagorku a fot... :-)

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#2512 rimidalvlark

rimidalvlark

Učedník

• Member_50
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 13.srpen.2019 - 21:02

Nedelej zagorku a fot... :-)

Úplně mrtvo tu je. S hrůzou, po reakcích do SZ mám strach něco vystavit. Tři frajeři, kteří všude byli, všechno umí a všechno ví mi dali najevo ať se vrátím odkud jsem přišel. ( z pí..) Nevěřil jsem kolik ,, suprovních,, kluků je tady na fóru. Ale zaplať pán bůh, jsou tu i normální chlapi co mají rádi pěkné hodinky a na nic si nehrajou. Tak tady jedna vzpomínka na MARINEMASTRY, které již nosí vážený člen tohoto fóra a hlavně je normální, bo je z Ostravy, kde není nic zadarmo jako v hanackých Aténách. A ty kámo se měj. A dík i ,, ádům,, jsou to prostě profíci.

Přiložený soubor (y)

#2513 david.hans

david.hans

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14.srpen.2019 - 01:10

Ať tu není mrtvo, tak tady je moje dnešní milá výměna, odlehčilo mi to ruku.

Přiložený soubor (y)

#2514 p3k

p3k

Megazávislák

• Member_50
  • 2 133 příspěvků(y)
  • Bydlí:rovně a pak doprava

Publikováno 14.srpen.2019 - 09:36

pršelo, nějak dlouho zahálely

Přiložený soubor  DSC_0538zm.jpg   141,31K   18 Počet stažení

Seiko SBDB001 Marinemaster 600m SD titan, Grand Seiko SBGA001 SD, Grand Seiko SBGA031 Diver 200m SD titan, Fortis Flieger Chronograph B42, Breitling Chronomat GT B13 bicolor, Casio ProTrek PRG-600 a pár primek

Moje hodnocení: Tady

#2515 david.hans

david.hans

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14.srpen.2019 - 22:07

Zdar! Možná vám bude připadat moje otázka hloupá, ale jak jsem zaznamenal, už se to zde řešilo dříve, a sice, že u MM 300m se občas strhne závit u korunky.

Mně se to podařilo kdysi na mých prvních potápkách Zodiac Marine Life 200m, kde jsem strnul závit dvakrát, později jsme si s bratrancem koupili oba dva Omegy Seamaster Professional 300m a on taky strhnul závit.

Proto už jsem trochu paranoidní co se týče dotahování korunek.

Nevím jak je závit spolehlivý u těch mých SLA021, ale aby tam nebyla škvírka mezi korunkou a pouzdrem, což asi nemá být kvůli vodotěsnosti, tak musím poměrně silně dotáhnout ten konec.

Hodinář u Hanáka v Brně mi vždy klade na srdce, ať nedotahuju moc, ať si hlavně hlídám začátek šroubování, když je korunka v hackingu a pak dotahuju, že tam je největší pravděpodobnost nějakého křivého najetí, zalomení, stržení atd. A vždycky od nich dostanu moje Omegy a Certiny po servise nebo po regulaci chodu s ne úplně dotáhnutou korunkou, že to tak mám taky dělat  :)  

Tak jsem se vás chtěl zeptat na vaše zkušenosti s korunkou u MM 300m, jestli ji opravdu dotahujete na sílu nebo nacháváte volnější.

Pokud by se strhnul závit, je to opravdu takový velký problém s opravou, když tam není tubus a závit je vytvořen přímo v monobloku jak se již zde o tom diskutovalo?

Díky.

#2516 kamilb

kamilb

Začátečník

• Member_50
  • 2 291 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Napajedla
  • Fanoušek značky:beznaděj...

Publikováno 15.srpen.2019 - 09:13

Napiš členovi Alda / ATOM, ten má problematiku závitů + korunek MM300 v malíčku.

Na občas strženou korunku u MM300 jsem ještě nenarazil ale stát se to určitě může.

Korunky nedotahuju, jen došroubuju k pouzdru.

kalná sedlina lidského bahna...       

#2517 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 13 869 příspěvků(y)

Publikováno 15.srpen.2019 - 09:39

medzera medzi korunkou a puzdrom nemusi byt vobec podstatna, zalezi od konstrukcie korunky a tesnenia.

mozno mate strhavanie zavitov v rodine.. schopnost jemnej motoriky je z istej miery dedicna

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#2518 ATOM

ATOM

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 464 příspěvků(y)

Publikováno 15.srpen.2019 - 09:48

Napiš členovi Alda / ATOM, ten má problematiku závitů + korunek MM300 v malíčku.
Na občas strženou korunku u MM300 jsem ještě nenarazil ale stát se to určitě může.
Korunky nedotahuju, jen došroubuju k pouzdru.

No jo no, Damaska to nejsou :)

#2519 ProF3T

ProF3T

Učedník

• Member_50
  • 180 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Made in Japan

Publikováno 15.srpen.2019 - 10:04

Mám SBDX001 od 2014 a bez problémov. Na začiatku závitu to chce trochu cit, aby korunka správne chytila závit a nedoťahovať silou na doraz.

Life's too short to wear a beater.

#2520 EpsteinBarr

EpsteinBarr

Seiko je fajn. Aj Sinn je fajn.

• Member_50
  • 1 139 příspěvků(y)

Publikováno 15.srpen.2019 - 10:51

a to este david.hans nevie nic o dulkovej korozi

a nemontuju ich nahodou na nejakom tankeri?

:whistling:  :)