Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Návštěvník quartzik

Může mi někdo vysvětlit, co je na nich tak pěkného? Podle mě jsou všechny potápky od Seiko na jedno brdo. Tím nechci tvrdit, že jsou jako špatné, to ne. Ale za ty prachy? Na Seiko se mi líbí to, že dělají kvalitní hodinky za malý peníz. Ale jako luxusní značka za těžký prachy mi Seiko nepřijde. Na to nemají tradici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit, co je na nich tak pěkného? Podle mě jsou všechny potápky od Seiko na jedno brdo. Tím nechci tvrdit, že jsou jako špatné, to ne. Ale za ty prachy? Na Seiko se mi líbí to, že dělají kvalitní hodinky za malý peníz. Ale jako luxusní značka za těžký prachy mi Seiko nepřijde. Na to nemají tradici...

 

 

To ti nikdo vysvětlit nemůže, to musíš vidět, to ale neznamená, že se musí sedět tobě, mě se zase nelíbí hodinky se značkou MZI, ikdyž mají zaručeně prvé diamanty Posted Image anebo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Může mi někdo vysvětlit, co je na nich tak pěkného? Podle mě jsou všechny potápky od Seiko na jedno brdo. Tím nechci tvrdit, že jsou jako špatné, to ne. Ale za ty prachy? Na Seiko se mi líbí to, že dělají kvalitní hodinky za malý peníz. Ale jako luxusní značka za těžký prachy mi Seiko nepřijde. Na to nemají tradici...

 

takhle vypadá skutečný a uchopitelný megablábol :speak_cool:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:notworthy:

 

za malo. napriklad tu: Link ci je pravy netusim, vyzera ze mozno aj hej, kazdopadne funglac v japonsku vo foliach niekedy stal do 80usd.. ? pohladaj. remen je to pp.

 

je to super upgrade na akekolvek seiko divery s 20mm lugs. rovnako aj spona na tah, ta je oproti seiko standardnym sponam priamo kozmicka.. :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát mají trochu horší strojek vyrobený z plechovky od Olive Oil - jestli budeš mít někdy možnost tak se podívej do samuraiů, monster nebo sumo, možná přehodnotíš postoj k hodinkám za 100usd - je to stroj složený z plechu, plastu a odlétajících špon - pravda je, že se sumo dají alespoň natáhnout a přesně seřídit (alespoň na chvilku Posted Image )

 

 

IMHO nejsi ke strojkům 7Sxx a 6Rxx úplně fér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

IMHO nejsi ke strojkům 7Sxx a 6Rxx úplně fér.

 

co je to fér ? píšu jenom vlastní zkušenosti - měl jsem 4x 7S a 2x 6R - nepopírám že 7S za 100usd je asi dobrý :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Je dobrýPosted Image . Měl jsem na mysli ty plechovky, špony a tak, tak zlý to nejni.

 

ale není to je pravda - sou to komplet hodinky za cenu slušnýho řemenu ze smradlavý kůže :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolego quartzi

kdyby jsi Marinemastry mněl někdy v ruce silně pochybuji že by si napsal co si napsal.Jsou to jedny z nejlepších hodinek co jsem mněl kdy možnost sice jen nakrátko, vidět a potěžkat. Nemluvě o tom že ve své domovině jsou doslova modlou a se Sumy které považuji za vynikající hodinky nejdou absolutně srovnávat.Stal jsem se hrdým majitelem velmi podobných kousků, Orient-star 300 (Jirko díky),MM je ještě o kousek dál a i přesto že se jedná o stejnou hi-end třídu japan diverů. Marinemastery jsou již na takové úrovni že se srovnávají ne s Omegou ale s Rolexy.

 

Tak, tak Orienty, je mi po nich smutno, krásný kousek a troufám si tvrdit, že v ČR asi jediný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...