Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Já je mám rad, rozhodne víc než Němce, kteří by se měli do dnes omlouvat všem za to, co v Evropě provedli. Místo toho jim všichni lezou někam a padají z jejich výrobků do bezvědomí. Tím nezpochybňuji kvalitu německých výrobků, ale spíš mentalitu lidí obecně. Francouzi mi nic neudělali a nechovají se v naší republice jako skopčáci, takže ano, já je mám rád a 20 let strávených ve starých, hydraulických Citroenech bych nevyměnil ani za den ve vyhlášených, německých kostitřasech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nesmíte se chytat hned všeho co instant napíše. Ale je teda pravda, ze francouzsky auto bych si dobrovolně nekoupil

Důvod? Osobní zkušenost nebo jsi jen slyšel, jak kamarád kamaráda povídal? A nebo jsi četl zaplacené recenze škodovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod? Osobní zkušenost nebo jsi jen slyšel, jak kamarád kamaráda povídal? A nebo jsi četl zaplacené recenze škodovky?

Karle, nesmis vsechno brat tak vazne. Pobavila me jen tvoje reakce na instantuv prispevek- reagovat na to tim, ze ve vlaknu o MM vytahnes auta mi prijde celkem mimo. A je mi uplne fuk, kdo v cem jezdi, klidne dalsich dvacet let protahuj citrona a ja budu dal jezdit s kostitrasem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, nesmis vsechno brat tak vazne. Pobavila me jen tvoje reakce na instantuv prispevek- reagovat na to tim, ze ve vlaknu o MM vytahnes auta mi prijde celkem mimo. A je mi uplne fuk, kdo v cem jezdi, klidne dalsich dvacet let protahuj citrona a ja budu dal jezdit s kostitrasem

Jj, v pohodě, já už taky dál nechtěl plevelit příspěvky, které patří úplně jinam. Každému, co jeho jest. Vážně to neberu, jen jsem reagoval na jinou reakci, která taky s MM nic společného neměla a ty auta jsem uvedl jen jako příklad. Jen mi trochu vadí, jak většina lidí přebírá za své názory jiných, aniž by byly podloženy vlastní zkušeností (myšleno obecně) a potom se z nás stávají tak trochu ovce bez svého vlastního názoru a nebo někdo, kdo se bojí svůj vlastní názor prezentovat, aby se náhodou nevymykal názoru většiny. Ale tak je to tady na foru i v hodinkách. Takže končím svůj myšlenkový tok a pokud by to v tomto vlákně někomu vadilo, poprosím mody o přesunutí této části diskuze do příslušného vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....baval som sa tej hryzajucej spony ....ale poslaly mi nejaku ochočenu ,,nehryzie".....ten original buzna tah mi sadol na prvy šup ,naopak superengineer vobec..........mam vybrany jeden dielik z tahu dierku poslednu na kraji a ked mi trocha opuchne ruka povolujem na ten extanzii malinko ,sponu mam presne v strede ...takže zatial blaho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ono to kusanie pravdepodobne sposobuje ta tyčka a ten vyčnelok čo ovladaju dražky mikroregulacie a spojenie prepakovania spony v tom najužšiom mieste ......je to absolutne neopracovane......vzal som najjemneší strojovy pilniček pilniček a hodinku sa jemne pobavil.Vysledok evidentny už na hruby omak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...