Přejít na obsah

STEINHART OCEAN 1 VINTAGE red


tmoris

Doporučené příspěvky

Nikde jsem tady nenasel vlakno s temito hodinkami, tak zakladam nove. Jsou to moje prvni Steiny. Duvodem koupe bylo ujasnit si primarne dve veci:

1- jak se mi libi submariner (sea dweller) look s c3 lumi (budu potrebovat pro vyber lumi na moje ocekavane kingstony - moznost mam bgw9 nebo prave c3)

2- vyzkouset jak mi bude sedet relativne kvalitni tah (predpoklad), protoze dosud jsem mel jen jedny hodinky na tahu, vse ostatni mam na kuzi, kaucuku nebo nato

 

ad1- posilil jsem si svoje rozhodnuti vzit si bgw9, ale jeste s definitivnim rozhodnutim pockam, az budou k dispozici fotky kingstonu s c3. kombinace s c3 + plexisklo je u techto steinu velmi prijemna, pocitove mi je ale asi blizsi bgw9, ktera tak nejak vice koresponduje s novotou hodinek. no jeste uvidim. celkove uz mam celkem jasno v tom, ze memu srdci nejblizsi nejsou ani pilotky, ani oblekovky, ani nevimcojeste, ale ze jsou to diversky. posledni co mi zbyva si ujasnit, je velikost. vintage redy jsou 42mm, takze posledni stace pred regulernimi roladami bude kingston 39mm a pokud budou sedet, tak pak uz vyhledove neni co resit :)

 

ad2- furt to neni ono. proste si na tah nemuzu uplne zvyknout. dneska jsem prezul na rhino strap, tuzsi a vyraznejsi variantu nato strapu a je mi to prijemnejsi. jsem hodne zvedavy na kingston tah, obecne je mkii hodne vychvalovane.. no uvidime, uvidime..

 

par obrazku na doplneni:

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

musím říci, že se mi na tom rhino strapu x ruka líbí - invence je zřejmá, ale nějak sem to za posledních 14 dní co jsem viděl u dvou známých opravdu zdařilé kopie breitlingů přehodnotil a začínám steinhart brát jako plnohodnotné hodinky, které sice loupí nápady, ale za nic se neschovávají - za mně dobrý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě tmorisi, příště trochu větší fotky.

 

muj browser ukazuje "Velikost změněna 56% (was 2288 x 1712) - Klikněte na obrázek pro zvětšení" mozna by stacilo, kdybyses naucil pouzivat moznosti sveho prohlizece a potazmo tohoto fora (at uz se to tyka defaultniho zmenseni snimku nebo zvetseni)..

Upraveno uživatelem tmoris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím říci, že se mi na tom rhino strapu x ruka líbí - invence je zřejmá, ale nějak sem to za posledních 14 dní co jsem viděl u dvou známých opravdu zdařilé kopie breitlingů přehodnotil a začínám steinhart brát jako plnohodnotné hodinky, které sice loupí nápady, ale za nic se neschovávají - za mně dobrý :)

 

tyve, neblbni s takovymito prispevky, jeste si zacnu myslet, ze jsi snad normalni clovek :) podivej se na Hasnu. Ten kvalitou sveho postu jako obycejne nezklamal.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj browser ukazuje "Velikost změněna 56% (was 2288 x 1712) - Klikněte na obrázek pro zvětšení" mozna by stacilo, kdybyses naucil pouzivat moznosti sveho prohlizece a potazmo tohoto fora (at uz se to tyka defaultniho zmenseni snimku nebo zvetseni)..

 

Browser to samozřejmě zmenší automaticky, tam není co řešit. Ale aby to zmenšil, tak musí načíst původní velikost obrázku a to neni příjemný. Nejsme tu v galerii. Takže vojt měl pravdu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem tady nenasel vlakno s temito hodinkami, tak zakladam nove. Jsou to moje prvni Steiny. Duvodem koupe bylo ujasnit si primarne dve veci:

1- jak se mi libi submariner (sea dweller) look s c3 lumi (budu potrebovat pro vyber lumi na moje ocekavane kingstony - moznost mam bgw9 nebo prave c3)

2- vyzkouset jak mi bude sedet relativne kvalitni tah (predpoklad), protoze dosud jsem mel jen jedny hodinky na tahu, vse ostatni mam na kuzi, kaucuku nebo nato

 

ad1- posilil jsem si svoje rozhodnuti vzit si bgw9, ale jeste s definitivnim rozhodnutim pockam, az budou k dispozici fotky kingstonu s c3. kombinace s c3 + plexisklo je u techto steinu velmi prijemna, pocitove mi je ale asi blizsi bgw9, ktera tak nejak vice koresponduje s novotou hodinek. no jeste uvidim. celkove uz mam celkem jasno v tom, ze memu srdci nejblizsi nejsou ani pilotky, ani oblekovky, ani nevimcojeste, ale ze jsou to diversky. posledni co mi zbyva si ujasnit, je velikost. vintage redy jsou 42mm, takze posledni stace pred regulernimi roladami bude kingston 39mm a pokud budou sedet, tak pak uz vyhledove neni co resit :)

 

ad2- furt to neni ono. proste si na tah nemuzu uplne zvyknout. dneska jsem prezul na rhino strap, tuzsi a vyraznejsi variantu nato strapu a je mi to prijemnejsi. jsem hodne zvedavy na kingston tah, obecne je mkii hodne vychvalovane.. no uvidime, uvidime..

 

par obrazku na doplneni:

 

 

 

 

 

Hodinky jsou absolutně super ,,Bondovky ,, Rolex je ROLEX ale ......., vypadaj nádherně , kde se dají takové krásky pořídit.(Na rolexy se pořád necítím , ale Tvoje volba se mi zdá ideál . Kvalitní značka ,která ještě není zacílena na horních teset tisíc .A dizajn ... co k tomu říct inspirace je jen inspirace....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Browser to samozřejmě zmenší automaticky, tam není co řešit. Ale aby to zmenšil, tak musí načíst původní velikost obrázku a to neni příjemný. Nejsme tu v galerii. Takže vojt měl pravdu.

 

predpokladam, ze dnes uz je pri defaultni rychlosti 8mbit adsl, 10mbit catv a minimalne jednotkach mbit wifi zcela normalni vkladat par set kB obrazky.

 

v sekci novinky a upozorneni jsem nenasel pravidlo pro vkladani priloh do beznych vlaken. prosim o odkaz, abych se poucil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím říci, že se mi na tom rhino strapu x ruka líbí - invence je zřejmá, ale nějak sem to za posledních 14 dní co jsem viděl u dvou známých opravdu zdařilé kopie breitlingů přehodnotil a začínám steinhart brát jako plnohodnotné hodinky, které sice loupí nápady, ale za nic se neschovávají - za mně dobrý :)

 

Presne to same se mi stalo nedavno. Mel jsem v rukou Breitlingeny, o kterych jsem vedel, ze staly priblizne 1000Kc, ale osobne bych nepoznal, ze je to fake :( Neuveritelne detailne provedene. :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže závěr asi bude ten, že lze na trhu najít fejky i relativně kvalitní. Toto vlákno tím nabývá i informační hodnoty. Bezva!

 

Jen se tak dlouze rozkoukávám .Vidím to asi takhle. Fejky pokud jsou dělaný na různých úrovních . Pokud je to povedená či nepovedená kopie podepsaná značkou originálu je kriminální čin . Tohle si normální člověk nekupuje . Kopie přiznávající , že není originál, při kvalitě zaručené značkou výrobce je v dnešní době všeobecně akceptovaná. Úspěšný model hodinek je kopírován , zrovna tak jako úspěšná silueta automobilu .Můžu si koupit hodinky vypadající jako rolexky , ale každej z horních deseti T je pozná , takže mezi snoby s nima asi nezapůsobím . Ale pokud si koupím kopie od řekněme kvalitní značky . Užiju si hodinek na , který bych si asi nikdy nesáhnul . Jinat Tyhle vypadaj opravdu super podle mě parádní hodinky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

josuk: jako post dobrý, do padesátky se ti počítá, ale trefa těsně vedle. Zkus si trochu projít Rolexy, zkus se podívat pořádně na červený detaily a pak tu mudruj.

 

díky za to, že můžu reagovat (klidně bych tu jenom četl, ale když to tu je tak zařízený :D)

 

pokud se to vezme obecně (a červené detaily na tom nemění vůbec nic) jsou tyto Steinharty pro mě ošklivý jen proto, že jsou těm rolexům podobný. A vůbec neříkám, že jiný Steiny nejsou pěkný a že bych je nenosil. Ale tohle, i kdyby to mělo jen tu malou ručičku stejnou tak v tom momentu se mi přestávají líbit. já myslim, že to je otázka filozofie jestli si na něco hrát nebo přiznat barvu.

 

(btw: kdyby mi admin těch 45 příspěvků připsal, rád budu jen číst ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...