Přejít na obsah

STEINHART OCEAN 1 VINTAGE red


tmoris

Doporučené příspěvky

díky za to, že můžu reagovat (klidně bych tu jenom četl, ale když to tu je tak zařízený :D)

 

Šlo o to, že jsi se sice ošklíbal nad tím, jaký je to humus, ale postnul jsi fotku jiných Rolexů, než těch, které tyto štajny kopírují. O double red jako bys nevěděl.

Tím byl tvůj zápal pro potírání plagiátorství trochu znevážen...

...tak jsem si dloubnul.

 

edit: Kázat proti heretikům a přitom neznat písmo svaté je hřích.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...tak jsem si dloubnul.

 

neřekl bych zápal proti plagiátorství, ale takový hodinky se mi jednoduše nelíbí, z důvodu že si něco hrají.

Mohly by vypadat třeba jako parodie na předlohu a klidně by tak mohly být i zajímavý. Ale pokud je to bez nového nápadu k čemu je to?

Když někdo vezme třeba breitlingy za pár set dolarů, tak tím o sobě akorát řekně že si jen na něco hraje -- a detaily hodinek blíže zkoumat netřeba.. Vůbec neříkám at to lidi nenosí.. naopak! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj browser ukazuje "Velikost změněna 56% (was 2288 x 1712) - Klikněte na obrázek pro zvětšení" mozna by stacilo, kdybyses naucil pouzivat moznosti sveho prohlizece a potazmo tohoto fora (at uz se to tyka defaultniho zmenseni snimku nebo zvetseni)..

 

Nejseš tu tak krátce, abys nevěděl, kam dávat jak velký fotky. A člověče, dík za radu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim vic prouzku, tim vic Adidas... Kdyby na tech hodinkach byl napis Rolex, byl by to padelek a tudiz i trestny cin. Takto je to jen legalni napodobenina pro ty, kterym se Rolex libi. ale nemaji na nej. A jsou tu taci, kteri hodinkam nerozumi, Rolexy nikdy nevideli a hodinky si koupi jen proto, ze se jim libi (a pro ne jsou ty hodinky urceny). Ostatni o tom vi svoje...

Jinak souhlasim s nazorem ze je pro me daleko prijatelnejsi nosit treba tyto Steinharty, nez nejaky fejky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto je to jen legalni napodobenina pro ty, kterym se Rolex libi. ale nemaji na nej.

 

to se dostáváme k opakované filozofické a nekonečné diskuzi - proč se obecně těmto lidem vlastně prémiové značky líbí. a) Je to proto, že jejich design a užitná hodnota je úžasná a nenahraditelná? b; Anebo je to jen proto, že se všeobecně ví, že něco takového hodně stojí...?? <_< Podle mě vetšinou b je správně a podle toho je možné takového člověka rychle zařadit.. kam patří. :smoke: což je docela dobře... Upraveno uživatelem josuk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

pardon, co to na obrázku opravdu je? Nějaká noname napodobenina? A má to poškrábané sklíčko nebo nemá??

 

To jsou skutečně originální Rolex, jenom trochu upravené. Myslím, že to Steinhart už přehání s tím kopírováním, pokud se podívám na jejich produkci, tak až na pár kousků mi to přijde firma bez nápadu a "duše"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ten design se mi líbil a jako u řady jiných zde jsem Rolex považoval za děsivě profláknutou značku. Ovšem po nějaké době jsem změnil názor a Rolex koupil. V okamřiku, kdy začal Steinhart dělat kopie Rolex jako na běžícím páse, jsem hodinky prodal a už s touto značkou nechci mít nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

steinhart bych nijak nehanil..je to o nazoru a hlavne lidech - kdyz si nekdo koupi tyhle steiny proto, aby zdalky vypadal, ze ma rolady, tak je to ubozak..

kdyz si je nekdo koupi, protoze se mu libej a nehraje si na neco, na co nema, tak si myslim, ze je to v pohode..

 

to bychom se tady pak mohli dohadovat o tom, ze vsichni, co delaji pilotky se jen opicej po iwc, laco atd a jen se opicej??? Posted Image

 

podle mne je steinhart sympaticka znacka, co dela slusny hodiny za rozumny peniz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...