Přejít na obsah

UN Marine Chronometer 1846


Viktor

Doporučené příspěvky

Nechápu, jak někdo mohl tak krásnou sadu roztrhnout. Věčná škoda a navíc si myslím, že prodejci musela i klesnout cena. Pokud teda prodával svoje hodinky a ne nějakou čorku :)

 

Každopádně jsou nádherný. A ten rotor je přímo neskutečnej.

V mých očích se jedná o druhý nejlepší nákup tohoto ruku na zdejším fóru (zlatá cihla Piaget je jednička).

 

Tah je super a ta cena za dílek mi až tak hrozná nepřijde. Navíc si myslím, že ti tah i přeleští, pokud to bude třeba.

Viktore a je ten tah fakt tak složitej na rozebrání, že musí do Švajcu?

 

Edit: Jo, jediná věc jim chybí k naprosté dokonalosti a to jiné číslo na ciferníku. (14)92 by bylo lepší, ne? ;)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

no Damasko to není, tak nejásám, ale půjdou ti k pleti tak gratuluju :D

 

**co si pamatuju tak komplet tah stál 38t a komplet guma 18t (maxi marine)

 

Viktore dýnko je titan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, jak někdo mohl tak krásnou sadu roztrhnout. Věčná škoda a navíc si myslím, že prodejci musela i klesnout cena. Pokud teda prodával svoje hodinky a ne nějakou čorku :)

 

Tah je super a ta cena za dílek mi až tak hrozná nepřijde. Navíc si myslím, že ti tah i přeleští, pokud to bude třeba.

Viktore a je ten tah fakt tak složitej na rozebrání, že musí do Švajcu?

 

Taky by se mi líbila celá sada.

Je to od prodejce s dobrou pověstí, ochotně komunikoval, nijak nemaskoval číslo limitky, takže původ by měl být OK.

Já tu cenu za dílek taky moc neřeším, je to dost ale tak to je u všech značek na týhle úrovni.

Hodinky jsou ve stavu NOS, ani na tahu není třeba nic leštit, složitej není, jsou tam jednoduchý šroubovací osičky, prý existuje víc verzí tahu a proto je lepší tah zaslat, myslím, že je to o vytváření dojmu náročnýho servisu a tajemna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Damasko to není, tak nejásám, ale půjdou ti k pleti tak gratuluju :D

 

**co si pamatuju tak komplet tah stál 38t a komplet guma 18t (maxi marine)

 

Viktore dýnko je titan?

 

Tak Damasko je Damasko, vo tom žádná :D.

Informaci o dýnku jsem nenašel, ale myslím, že je to titan jako na většině UN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, nebuď smutnej, nemáš proč, jednak máš ty upírský s boží krabičkou, pak ty krásný Dubey a pak hodně dalších zajímavejch kousků, já šel k UN dlouhou cestu, tak mi to přej ;)

 

Jinak určitě ještě příležitost ke koupi bude, není to zas taková rarita, no a na Chrono24 jsou jedny ve zlatě ...

 

post-59-000937200 1298562830.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tak ses konečně dočkal.:) To bude Susanne koukat, gratulace veliká!

 

 

Ještě přihodím obrázek kdysi dávno stažený bůhvíkde na netu.

... mně učarovaly na obrázkách tyhle hodinky - Ulysse Nardin Marine Chronometer 1846, tenkrát to byl model s římskými číslicemi a hranatým datumovým okýnkem.

Ty tvoje se mi asi líbí víc.

post-147-094893400 1298577882.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktore, Viktore ...... tedy gratuluji, limitovaná vypiplaná klasická clasica od roku 1846, vo tom žádná, ale upřímně - líbivá transformace námořního chronometru jestli se nepletu s etou , s datumkou jak doma vyřízlou míto 30 a obojetným imidž, je to pro tebe to pravý ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

líbivá transformace námořního chronometru jestli se nepletu s etou , s datumkou jak doma vyřízlou míto 30 a obojetným imidž, je to pro tebe to pravý ??

 

Cigi, když ta transformace je od tý správný firmy, co na to má nárok - Marine Chronometer Evolution.

Jo, jsou trochu líbivý, asi je ve mně kousek marnivosti :D.

Ta datumka je takovej hlubokej tunýlek s krásně leštěnýma stěnama, to je třešnička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi, když ta transformace je od tý správný firmy, co na to má nárok - Marine Chronometer Evolution.

Jo, jsou trochu líbivý, asi je ve mně kousek marnivosti :D.

Ta datumka je takovej hlubokej tunýlek s krásně leštěnýma stěnama, to je třešnička.

 

Na mě je to , vzhledem k tomu že je to UN, ještě málo marnivé :) Skoro mi to přijde na tuhle firmu až usedlý design :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná práce Viktore, gratuluji,359 půjdou? :)

 

Dej pokoj, vždyť se tak hezky doplňujou: práce x hospoda, hodný x zlý, kráska x zvíře, romantika x dobrodružství/instalatérství. Ještě mám na wishlistu nějaký legendární divery a jsem hotovej, vymažu ze záložek tenhle web a bude :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...