Přejít na obsah

Damasko DA46


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S nimi mluvit, to je jak hučet do skály. Kluci to s nimi zkoušeli, ale Konradovci mají tvrdou hlavu, svoje představy a šmytec . Žádný průzkum trhu se nekoná.

Asi vědi proč, taky jsem zkusil jednou kecat doktorovi do řemesla a se špatnou se potázal, mě tak napadá, bavěj se dva ing., čoveče, jestli von je doktor jako my dva jsme inženýři, tak nás teda potěš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak já mám dnes DA46ky  sedmnáctý den a za celou tu dobu jdou 9s do plusu...parádní přesnost na standartní strojek..střídavě nosím v kombinaci s natahovačem, celkově zatím spokojenost velká.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám dnes DA46ky sedmnáctý den a za celou tu dobu jdou 9s do plusu...parádní přesnost na standartní strojek..střídavě nosím v kombinaci s natahovačem, celkově zatím spokojenost velká.. :)

Skvela presnost!!! At tak slapou dal ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano, ty hodinky mají fakt určitý kouzlo, včera mě navíc dorazil novej řemen s překlápěčkou a musím říct, že když ho navrhovali, tak mysleli hlavou, já mám strašně tenkou ruku a většinou když mám překlápěcí sponu - třeba u obou Archimede, tak ji mám hrozně mimo "osu" ruky, tady je díl řemene s přezkou prodlouženej a funguje to jak má... :rolleyes: Navíc se přesahující kus řemene schová dovnitř k ruce a není třeba překážejících poutek...

Upraveno uživatelem dufi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano, ty hodinky mají fakt určitý kouzlo, včera mě navíc dorazil novej řemen s překlápěčkou a musím říct, že když ho navrhovali, tak mysleli hlavou, já mám strašně tenkou ruku a většinou když mám překlápěcí sponu - třeba u obou Archimede, tak ji mám hrozně mimo "osu" ruky, tady je díl řemene s přezkou prodlouženej a funguje to jak má... :rolleyes: Navíc se přesahující kus řemene schová dovnitř k ruce a není třeba překážejících poutek...

Ja vim, ze u toho mysli a jsou to super kukacky, to plati i pro tah. Zase na druhou stranu, jsou to malinko jine hodinky, nez ostatni a tak chapu, ze nemusi tankovat vsechny. Vlastne to beru jako + :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo...co jsem si už všimnul u mýho okolí, tak se spíš líbí těm, co o hodinkách nemaj páru a berou to podle vzhledu...styl..."jééé ty sou pěkně barevný, ty stály aspoň tři litry.." :eek: :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo...co jsem si už všimnul u mýho okolí, tak se spíš líbí těm, co o hodinkách nemaj páru a berou to podle vzhledu...styl..."jééé ty sou pěkně barevný, ty stály aspoň tři litry.." :eek: :)

Jo take jsem to zazil, docela hodne rikaji, to je titan, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

9 nie je nic moc, ak ti to robi pravidelne tych -22, tak to je hodne mrzute. Moje spomalili za cca rok z nejakych +5/den na nejakych -5, ale dost zavisi od toho ci ich odlozim na nejaky cas alebo nosim stale. A aj co s nimi robim. 

Skus ich na noc alebo ked ich nenosis odkladat na sklicko, dynkom hore. Aspon tie moje vtedy idu najrychlejsie v ramci moznosti. Naopak, ked su zvisle 9 dole, spomaluju az zle...

Ta ETA v nich hold nie je ziadny premiovy strojcek... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje 38 slapaly +2 az +3 za den po dobu prvnich par mesicu. Od te doby jedou stabilne max. +1 vterina za den. Prakticky bez odchylky, pokud udelaji +1 za den, tak pres noc se srovnaji na 0. Odkladam jen na 9 na bok.

 

Dufi, jak je na tom syn?

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me nenapadlo, ze ma vliv na presnost chodu strojku jak je na noc odlozi . Pokud beru jine hodinky davam do winderu. Zkusim tedy jeste par dni vypozorovat nejlepsi polohu, ale myslim, ze me serizeni stejne nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladej má na 36kách 5s do plusu...nosí v podstatě pořád mimo spaní...

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj premysleli jste nekdo nad tahem? Tak nejak jsem se rozhodl si je nechat, ale chtel bych k nim poridit tah. Bud origo coz presne nevim na kolik by me vysel novej. Potazmo starsi nebo jsem jeste videl DA46 na tahu od Sinn. Mate nekdo? Za kazdou radu diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj premysleli jste nekdo nad tahem? Tak nejak jsem se rozhodl si je nechat, ale chtel bych k nim poridit tah. Bud origo coz presne nevim na kolik by me vysel novej. Potazmo starsi nebo jsem jeste videl DA46 na tahu od Sinn. Mate nekdo? Za kazdou radu diky.

Ne, nemame a nevime co stoji. Je to pomerne tezke zjistit tu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...