Přejít na obsah

???? (?????) - SARB035


filo-boxer

Doporučené příspěvky

Když já mám pořád strach si koupit drahé hodinky :crying_anim02:

 

 

slovo klasika budiž ti inšpiráciou :D

 

V našej obci všetci pijú,

iba Ďuro nie,

každému z nás vŕta v hlave,

čo mu asi je.

Veď je taký ako my,

zdravý, mocný, lakomý,

prečo sa len od nás

takto dištancuje?

Musíme sa Ďura spýtať,

prečo nechce piť,

mohol by nám jedného dňa

pekne zavariť.

Ani s nami nepije,

ani ženu nebije,

prečo sa len od nás

takto dištancuje?

Jedného dňa prezradil nám,

že mu nechutí,

že vraj on na pijatiku

nie je zvyknutý.

 

Len sa Ďurko nesmieš báť,

odpor treba prekonať,

nesmieš sa ty od nás

takto dištancovať.

 

Lenže Ďuro, ten si od nás

nedal poradiť,

darmo sme ho ponúkali,

nechcel si vypiť.

 

Tak sme mu na oplátku

pichli vidly do zadku.

Odvtedy je v našej obci

všetko v poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to budeme mít asi podobnej problém. Tipuji, že budeš koukat po nějakém modelu GS s tmavým cifrem. Já naopak po světlém.

 

Jediný co mě zatím odrazuje je ta příšerná cena :D Ale nějaký vintage Hi-Beat by mohl být třeba i za půlku ceny nějakého soudobého SD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to budeme mít asi podobnej problém. Tipuji, že budeš koukat po nějakém modelu GS s tmavým cifrem. Já naopak po světlém.

 

Jediný co mě zatím odrazuje je ta příšerná cena :D Ale nějaký vintage Hi-Beat by mohl být třeba i za půlku ceny nějakého soudobého SD...

 

 

no aj za menej. za cca 2000usd v dobrom stave sa da najst. nebyt toho ze vacsina je okolo 36mm, uz nejake mam. na moju labku je to ale malo.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to krásný hodinky,už mám několik dní prst na spoušti u jiného modelu na e-bay a teď jsem rozhozen.Tyto mě chytly na první pohled.Jediné dilema je barva ciferníku.Lehce u mě převažuje světlá,ale chtělo by to vidět na vlastní oči,což je u nás asi nemožné.

Gratuluji a díky oběma pánům za krásné fotky.Ještě kdybyste se tak sešli a udělali srovnávací snímky.

Budu muset dopumpovat Pay-Pal.

Upraveno uživatelem Jezevcik2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Moc pěkný hodinky. Líbí se mi na nich fakt všechno, pouzdro, ručky, číselník... Na světlém číselníku není ani to datum tak strašné... Ideální hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný hodinky. Líbí se mi na nich fakt všechno, pouzdro, ručky, číselník... Na světlém číselníku není ani to datum tak strašné... Ideální hodinky.

 

Tado, myslím, že i na těch černých je v pohodě - odpovídá zbytku (na černých má černý věnec s bílým písmem).

Jen si nejsem jistý tou černou linkou na ručkách těchto světlých. U mě to splývá s lumi, tu linku mám totiž bílou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za další foto,nejraději bych měl obě provedení.Už jsem takto viděl Maradonu,jak pěkně gestikuluje z lavičky a na každé ruce naprosto stejné hodinky.On si to ale se svou vyhulenou hlavou může dovolit.

 

Diego nosi hodinky Hublot Maradona L.E.. To sa potom da pochopit uz o cosi lepsie. A da sa aj pochopit preco nosi dvoje, ale to clovek musi niekedy navstivit Juznu Ameriku, aby zistil, co pre nich znamena slovo futbal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

...chce to len trochu špenátu z konzervy a medvedie gény v rodine :)

 

Znám lepší recept. Když mě ti za.sraní komančové vyhnali do slévárny ke kokile, měl podobnou ruku každý slévárenský dělník. I já měl za rok a půl docela slušné ruce. Tah bych nemusel moc zkracovat.. Tahle práce měla pár výhod. V tomhle pekle si na nás už nikdo nevyskakoval, dělal jsem v úkole + příplatky za noční, za bezpečnost, za prostředí = hodně peněz. Bylo v pohodě a klidu na bony a tím pádem na hodinky a hadry v Tuzexu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám lepší recept. Když mě ti za.sraní komančové vyhnali do slévárny ke kokile, měl podobnou ruku každý slévárenský dělník. I já měl za rok a půl docela slušné ruce. Tah bych nemusel moc zkracovat.. Tahle práce měla pár výhod. V tomhle pekle si na nás už nikdo nevyskakoval, dělal jsem v úkole + příplatky za noční, za bezpečnost, za prostředí = hodně peněz. Bylo v pohodě a klidu na bony a tím pádem na hodinky a hadry v Tuzexu :).

 

:) tak to vláčenie železa som ani nespomínal, to sa vraj dnes už nenosí. potiť sa, no fuj.. ale je to tak, bez toho to nejde. toto z ďobania do klávesnice ani zo špenátu nemám, priznávam sa :)

ináč, Tuzex.. to su spomienky. Si pamatam prve jeansy Lee Cooper, to som sa k nim pomaly modlil.. ten system fakt dokazal ludi zhovadit aj na uplnych pi..vinach.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...