Přejít na obsah

Koupě hodinek Longines


Návštěvník CzechLiving

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ani pro jednu z drahých značek - Omega, Longines, Tag Heuer, Rado atd. nemají oficiální zastoupení. Málem jsme tam koupil jedny Omegy, ale byl problém se záručákem, takže jsem nakonec vycouval. Kdyby šlo o hodinky za pár tisíc tak neřeknu, ale takhle koupit hodinky za 50 a nebýt si jistý původem ? Proč riskovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Tak naprostý souhlas, byl jsem tamtéž tento týden, vyzkoušeno, skvělé a teď už jen najít správné prasátko:-D

 

Tak jsem se byl podivat k Dusakovi a mel jsem na ruce tyhlety. Bomba. Super. Ne ruce skoro ani nejdou citit, jak jsou lehke, jen kdyz jsem rukou hybal, citim, jak krasne jezdi kulicky v lozisku od setrvacniku. Nechcete se jich nekdo zbavit za rozumnou cenu ? Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

U TOVISe 56t/Kč - http://www.luxusni-znackove-hodinky.cz/eshop-longines-sport-collection-15883.html

a jedna cenové perlička z imperialistické ciziny pro porovnání-

1,776.00 USD=31,978.85 Kčviz http://www.wristclocks.com/watch.asp?ID=11940 - tady ti je asi proclej a nasaděj ti na ně DPH, ale myslím si že rozdíl bude stále velmi, velmi zajímavý

hodne, hodne... kolem 60t/kc ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já bych se bála, celníci jsou šprýmaři :)

 

Napadla mě taková blbost... Když si nechám (čistě hypoteticky) poslat hodinky z Ameriky do Švýcarska, tak mi na to napaří 8% DPH, pak to převezu do ČR a je hotovo? Protože v tom případě to vychází nejlevněji. Akorát co si pomyslí Švýcaři o tom, že si někdo nechává posílat Švýcarský hodinky z Ameriky... :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Napadla mě taková blbost... Když si nechám (čistě hypoteticky) poslat hodinky z Ameriky do Švýcarska, tak mi na to napaří 8% DPH, pak to převezu do ČR a je hotovo? Protože v tom případě to vychází nejlevněji. Akorát co si pomyslí Švýcaři o tom, že si někdo nechává posílat Švýcarský hodinky z Ameriky... :-D

 

To nieje ziadny problem. Objednaval som si takto TH Carrera Day Date z USA. Svajciari s tym nemaju najmensi problem. Kazdopadne vyziadat si zlavu v kamennom obchode nieje ziadny problem. 5% dostanes po prichode a 10-12% hned ako nahle prejavis zaujem o standardny, nie specialny model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto máš odkiaľ?

 

Ja som presne takto kupoval pred 2 tyzdnamy Superoceany. Ale rataj s tym ze ak ich vyvezies musis potom zaplatit dan v dovoznej krajine a dan ti vratia iba ak mas trvale bydlisko mimo EU. V mojom pripade CH. Zlavu 12% tam v podstate ponuknu okamzite.

Takze maloobchodna cena - 12%. Zaplatil som 8% CH dan a spat mi vratia 15%(5% ti ukradnu poplatky na vratenie dane).

Upraveno uživatelem richardch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nieje ziadny problem. Objednaval som si takto TH Carrera Day Date z USA. Svajciari s tym nemaju najmensi problem. Kazdopadne vyziadat si zlavu v kamennom obchode nieje ziadny problem. 5% dostanes po prichode a 10-12% hned ako nahle prejavis zaujem o standardny, nie specialny model.

 

Super. Vsiml sis na jak starej prispevek odpovidas? Uz jsem davno hodinky koupil :hang:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...