Přejít na obsah

ORIENT M-Force Diver 200m


MarcelG

Doporučené příspěvky

ORIENT M-Force Diver 200m

 

cena kolem 680 USD

 

MOVEMENT Automatic (with manual winding) / 22 jewels / accuracy ~ +25 seconds -15 seconds / sweep second hand / power reserve indicator / 40 hours (fully wound)

 

CASE Stainless steel gray plating (IA2) / unidirectional rotatable divers bezel / screw crown / anti-magnetic / length 51.5mm / side 47.8mm / thickness 13.3mm / water-resistance 200 meters

 

GLASS Sapphire crystal

 

BRACELET Stainless steel / triple folding clasp with push lock

 

post-3527-035504300 1299320880.jpg post-3527-064230500 1299320879.jpg post-3527-088712900 1299320878.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provedením velmi pěkné . Ale tu rezervu nátahu bych vynechal. Je to asi užitečná funkce , ale vzhledu hodinek to podle mého nároru určitě nepřidá.

 

Kdyby pořád nevymýšleli nesmysly s otáčením strojku a dali tu rezrevu na 12 a korunku na 3, kam patří, byly by to hezké hodinky. Tyhle změny za každou cenu, kdy jsou celé hodinky šejdrem se mi vůbec nelíbí. To je taky důvod, proč ještě nemám Seiko, protože ty, které by za něco stály, jsou všechny šišaté. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby pořád nevymýšleli nesmysly s otáčením strojku a dali tu rezrevu na 12 a korunku na 3, kam patří, byly by to hezké hodinky. Tyhle změny za každou cenu, kdy jsou celé hodinky šejdrem se mi vůbec nelíbí. To je taky důvod, proč ještě nemám Seiko, protože ty, které by za něco stály, jsou všechny šišaté. :)

 

Zrovna u diversek se mi korunka na pozici 4 zda velmi prakticka a i hezka, zvlast kdyz ma ochranu a hodinky jsou velke. Alespon se to nezarejva do zapesti :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu... vždyť už dělali normálně stravitelné logo a zase tam plácnou tendle cirkus. Na druhou stranu to není zas taková hrůza, jak jsem od Orientu zvyklý. Líbí se mi víc než předchůdce + mají hacking a ruční natahování,safír. Takže za mě neutrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Až do včera boli iba na japonských stránkach, ale už sú prístupné aj tu.

Majú vytvorenú aj špeciálnu webstránku.

Už ich má v ponuke aj SeiyaJapan za nejakých 409.- ? vrátane pošty.

Sú tam aj nejaké real fotky. Moment - práve som sa nas..l. Keď pozerám na jednu z tých fotiek, tak je vidno, že prvý článok ťahu je zase ten plech s pacičkami.

Veľké sklamanie.

Mimochodom, ten strojček ORIENT caliber 40N5A Made in Japan je ten istý, aký je aj v týchto - čo je celkom fajn:

 

post-8666-074711500 1301635310.jpg

 

A na hlavnej stránke Oientu je teraz aj celkom pekné video z výroby a montáže hodiniek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Před pár dny mi jedny M-Forcky dorazily domů a mám z nich fakt velkou radost.

Ale objevil jsem jeden maly detail, který mě znepokojuje, a to že korunka se i při maximálním dotažení nedotýká těla pouzdra.

Prostě "nedosedá" a mezi spodkem korunky a tělem hodinek je cca 0,5mm mezera.

 

Nevíte, jestli to bude mít nějaký vliv na vodotěsnost a mám je co nejdříve reklamovat nebo to nemám řešit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepar: Záleží na konstrukci korunky, ale řešení utěsnění, které jsem zatím u Orientu viděl odpovídá +/- obrázku,takže bych to vůbec neřešil.

 

OK, díky moc za info, ono to ve finále zase tak moc vidět není no. Asi mám moc přísné oko :rolleyes:

Dal jsem i praktickou ykoušku v bazénu a v poho, tak se mi hned spí líp.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trochu to tady oživím, taky nad těmito Orienty vážně uvažuju, škoda víc se mi líbí pod značkou Orient star, ale ty nemají safír a mají taky horší strojek. Pěkné video je na zde:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1ZW4fAP4R7M&feature=related

 

Pokud má někdo odsud s hodinkami nějakou novou zkušenost, popř. fotky, uvítám to. Jinak mě taky zaujali modernizované Orient Star 300m, které má momentálně Seiya na stránkách za 1250,- USD, což je asi o 600,- USD méně než je běžná cena na ebayi a to už by se o nich dalo taky uvažovat. Pokud měl někdo možnost osobně srovnat Orient 200m vs. 300m, dost by mě jeho názor zajímal. Díky všem za případné reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...