Přejít na obsah

Archimede novinky 2011


kubson

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Jak naplacato? :) Ty už seš jak ti klienti: "...udělejte to pěkně..." :) Takhle?

 

 

 

ted uz to má jiný koule co ? :) -- myslel sem aby to korespondovalo s ostatníma číslama, prostě naplacato :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

No prostě Tlustý, Nízký a tím pádem Bystrozraký. :)

 

 

 

jo takhle to myslíš - jasný - když se vratim k Archimede, tak tam by to bylo dokonalejší, protože by se dalo docílit stejného rozměru s číslama na číselníku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo takhle to myslíš - jasný - když se vratim k Archimede, tak tam by to bylo dokonalejší, protože by se dalo docílit stejného rozměru s číslama na číselníku

 

To je otázka. A když, tak maximálně do desítky. Pak by se muselo o bod, možná dva zmenšovat kvůli šířce. Nehledě na to, že by možná docházelo k nechtěnýmu efektu, že každýho třetího bych nevěděl, že je třetího a i ostatní dny bych měl možná tendenci datum "přehlížet". Lidskej mozek je plnej překvapení a možná by, i přes jiný natočení čísla, tvrdošíjně považoval datumovku za součást indexů. Samozřejmě, že by šlo o vteřiny nebo ještě spíš jejich zlomky, který by prodloužily odečítání datumu. A nebo třeba vůbec. To by se muselo ještě vyzkoumat. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

To je otázka. A když, tak maximálně do desítky. Pak by se muselo o bod, možná dva zmenšovat kvůli šířce. Nehledě na to, že by možná docházelo k nechtěnýmu efektu, že každýho třetího bych nevěděl, že je třetího a i ostatní dny bych měl možná tendenci datum "přehlížet". Lidskej mozek je plnej překvapení a možná by, i přes jiný natočení čísla, tvrdošíjně považoval datumovku za součást indexů. Samozřejmě, že by šlo o vteřiny nebo ještě spíš jejich zlomky, který by prodloužily odečítání datumu. A nebo třeba vůbec. To by se muselo ještě vyzkoumat. :)

 

ále ty to bereš moc vědecky , kalendář máš před rypákem na zdi a na monitoru a v hospode ti to je jedno - já chci aby mňe na ciferníku nic nerozčilovalo a bílej datovej věnec na cerným číselníku mňe rozciluje dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ále ty to bereš moc vědecky , kalendář máš před rypákem na zdi a na monitoru a v hospode ti to je jedno - já chci aby mňe na ciferníku nic nerozčilovalo a bílej datovej věnec na cerným číselníku mňe rozciluje dost

 

Ono je to spíš tím, že mně asi ten bílej datovej věnec zase tak nevadí a musím říct, že ač opravdu z pohledu designu preferuju ten černej, tak z praktickýho hlediska oko najde dřív ten bílej. Ale záleží na tom celkem prt, to je pravda. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve špatná zpráva - zdržení :( především díky zvyšujícím se cenám ETA strojků, Archimede letos zdražuje o 6-12%.

 

Mezi dobré zprávy patří novinky, které letos uvidíme

- inovovaný model Outdoor - bude mít přepracovanou korunku, nový číselník a ručky

- Arcadia 39! Menší varianta oblíbených "oblekovek" a nové varianty číselníků 42mm modelu

- ještě letos přijde DeckWatch R s římskými číslicemi

- poslední novinkou bude SportTaucher XL - větší potápky o průměru 44mm.

 

Ahoj, přibližně kdy bude možné si objednat Sporttaucher Xl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja neviem, nikdy som o archimede nemal vysokú mienku ale toto je predsa opajc ako prasa (& nechapem nad cim tu híkate):

 

Takových podobností najdeš spoustu, mě to rozhodně nepřijde prvoplánově okopírovaný. Myslím, že tmoris to napsal dobře :D

A jak mám Glycine rád, tak v tomto případě jsem jednoznačně pro Archimede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja neviem, nikdy som o archimede nemal vysokú mienku ale toto je predsa opajc ako prasa (& nechapem nad cim tu híkate):

 

Pouzdro modelu outdoor je stejné od doby co je mají v nabídce? věřím, že kdybys firmu o které se tady vyjadřuješ s despektem znal lépe, šetřil bys podobnými výroky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...