Přejít na obsah

Jmenovky


JDenver

Doporučené příspěvky

S tím, že se jmenovky na srazech osvědčily, bude asi každý souhlasit. Chtěl bych proto předejít zmatkům které před každým srazem ohledně jmenovek vznikají. Proto mám pro vás jednu nabídku.

 

Každý kdo chce jmenovku ať se napíše do tohoto vlákna (stejným způsobem jako se zapisuje účast) a zároveň mi pošle formou PM svůj e-mail. Obratem pošlu jmenovku s nickem v pdf. Každý si jí poté může vytisknout kolikrát bude potřebovat (v případě ztráty nebo jiné potřeby).

 

Pak už jen stačí koupit name badge, připíchnout na hruď a na srazech hrdě nosit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JDenver: nic nechci, jen kibicuju... ale nemuzu si pomoct. nebylo by lepsi tam prece jen dat i avatar? vetsina clenu ma avatar porad stejny a v rychle orientaci by to treba me celkem pomohlo. ale jak rikam, bohuzel se na zadny sraz jen tak nedostanu, takze jenom tak pricmrndavam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JDenver: nic nechci, jen kibicuju... ale nemuzu si pomoct. nebylo by lepsi tam prece jen dat i avatar? vetsina clenu ma avatar porad stejny a v rychle orientaci by to treba me celkem pomohlo. ale jak rikam, bohuzel se na zadny sraz jen tak nedostanu, takze jenom tak pricmrndavam ;)

 

mas recht

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JDenver: nic nechci, jen kibicuju... ale nemuzu si pomoct. nebylo by lepsi tam prece jen dat i avatar? vetsina clenu ma avatar porad stejny a v rychle orientaci by to treba me celkem pomohlo. ale jak rikam, bohuzel se na zadny sraz jen tak nedostanu, takze jenom tak pricmrndavam ;)

 

Tak třeba já tam avatar nepotřebuju :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...