Přejít na obsah

Hodinky do 10 000 dle mych predstav, dokaze nekdo poradit?


Commander

Doporučené příspěvky

diky, byl jsem se blize podivat na ty sporury jak jsem vyse uvadel obrazek, a jsou docela tezky :( taky jsem doufal ze budou spis matny, ale jsou spis leskly :(

 

co se tyce ebay atd, jak je to pak se servisem? Zminil jsem se prodavaci kde jsem byl na ty sportury, a rikal, ze u nas Seiko servis ee.. A ze mi treba da cenu, ale pochybuju ze slevi na 10 z 18 tisic aby se mi to "vyplatilo"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se tim servisem az tak netrapil. Hodinky nejsou auta. Vetsinou kdyz koupis hodinky a neni to totalni sunt, tak krome serizeni nebo kontroly tesnosti nebudou nikdy vyzadovat nejaky servisni zasah. Teda pokud s nima nekde neflaknes, nebo jim jinak neublizis ;) Jak se zda, u nas autorizovany servis neni (viz. http://www.seikowatches.com/support/csc/europe.asp). V nejhorsim je posles do Rakouska nebo Nemecka. Asi takhle, i kdyby jim neco bylo a ty jsi je musel posilat na reklamacni opravu, porad by te to vyslo levneji, nez kdyby jsi stejny model Seika kupoval u nas a to ani nemluvim o tom, ze vetsine tehle Sportur nebo Kinetcu u nas ani nikdy neuvidis ;) Nedavno jsem jedny Kinetic chronografy videl v jednom obchodiku v Ziline, ale cena byla jednou tolik, kolik bych za stejny model dal na ebay! A i kdyz prihlidnu k 2-lete zaruce je to prece jen "trosku" prehnane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...