Přejít na obsah

SINN 1961 - 2011


redd

Doporučené příspěvky

přesně ten typ hodinek, o kterých nikdy nevím, co si myslet. Všechno je na nich správně, ale celek je neskutečně nudný.

 

A to jsem sinnovatěl skoro rok, takže dobře vím, jak to bude zpracovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Sinn, Sinn, Sinn... Asi si pořídím druhé, začíná se z nich stávat moje oblíbená značka. Ta datumka mi tam přijde trošku zbytečná, ale já jsem proti datumu zaujatej, je mi tak nějak jedno, že nevím, co je za den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuda. dokonalá Německá nuda. Všechno je, tam, kde má být, všechno je dokonaleuhlazený a zpracovaný, nikde nic nevybočuje a "nesvítí". Hodinky mohou zaujmout tak svou dokonalostí, ale žádný emoční záblesk. Ten mi tam trochu chybí.

Jinak dobrý, jen ta invence, ta invence..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Chronography 358 jsou skvělé. Divím se negativním reakcím.

 

Já to neberu jako negativní reakce. Jsou dovedené k dokonalosti. Jen nevím, jestli už jí tam není příliš. Prostě oko ( to jedno moje zdravé) to přejede a nic ho nezadrhne, nezastaví. To není ve zlém, ale ta emoce mi tam prostě trochu chybí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně důvod, proč mám tolik oblíbené německé hodinky. Perfektní zpracování, perfektní čitelnost a žádné výstřednosti - jak jsme tomu navyklí u "swiss made" produkce zvučných i zvučnějších značek. Samozřejmě, co se výstřednosti týče. Je škoda, že u valné většiny hodinářské produkce hodinky nabyly vzhledu pouťové atrakce s nesouměrným vším, od pouzder až po číselníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, nevim, jestli je tam opravdu neco spolecnyho, a jsem linej to hledat, ale napadne mi to pripomina Hannhart. Nicim konkretnim, proste pocitem, akorat je to oproti H. nuda.

Jinak ja se priznam, ze az na vyjimky me Sinn neoslovuje, ale tohle mi fakt prijde nudny, uplne stejne jako Romanovi - jednoltlivy kousky naprosto oukej, celek... proste nic.

 

Vite nekdo neco o strojku? Jsou tam slespon nejaky upravy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako základ posloužil stroj ETA 7753. Některé kameny uloženy v chatonech, to je ostatně patrné i z fotografie dýnka - uložení kamene krokového kola a kamene minutového sčítače chronographu. Zároveň tedy myslím, že se tímto nejedná o jediné úpravy tohoto typu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Více se mi líbí ty modely od Sinn - kde je na první pohled znát jejich rukopis a nemusím se koukat na logo, abych poznal výrobce.

 

Edit: Ty ručky mi připomínají Hamiltony.

Upraveno uživatelem Tomak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...