Přejít na obsah

LÜM-TEC u Martina Broža


Pe3xxx

Doporučené příspěvky

(Ahoj,
sme veľmi radi, že sme sa za výraznej pomoci Honzu Lidmaňského, dohodli na spolupráci s pánom Martinom Brož-om a to pri prezentácii a predaji hodiniek značky LÜM-TEC. Bližšie Vám túto skutočnosť predstaví náš kamarát a partner v Českej Republike - Honza Lidmaňský. Hodinky LÜM-TEC bolo doteraz možné nájsť v predajni KOSCOM ale zmenou formátu poskytovaného tovaru sa ich predaj obmedzil)

LÜM-TEC ve stověžaté Praze

LÜM-TEC konečně zakotvil v Praze, a to přímo na Václavském náměstí. Od poloviny března je tyto hodinky možné pořídit v Hodinářství Brož, které sídlí v Pasáži U Stýblů, tedy v bývalé Pasáži Alfa. LÜM-TEC tak doplní portfolio hodinářství a internetového obchodu leteckehodinky, kde byly k dispozici doposavad značky jako Hanhart, Epos, Zeppelin či Junkers, ale také vlastní manufakturně vyráběné hodinky se značkou Martin Brož Praha.
Pokud si tedy chcete hodinky vyzkoušet či objednat, stačí se zastavit nebo si zavolat na 777 894 478.

Fotografie nabízí pohled na trojici limitovaných edice Combat B1, Combat B2 a novinka M27 Tungsten z vysoce odolného wolframu.

post-2153-015558300 1300740508.jpg

post-2153-093008400 1300740546.jpg

post-2153-091283800 1300740575.jpg


Na dalších snímcích je pak fotografie hodinářství v Pasáži Alfa.

post-2153-079437200 1300740638.jpg

post-2153-010212100 1300740684.jpg

post-2153-049069500 1300740661.jpg


Za spoločnosť K&B time verime že je to správne miesto, aby ste si k nemu našli cestu. Veľmi si vážime Vašu podporu!!

Honza Lidmaňský a K&B time team

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten servis by mě také zajímal, i to, zda by případně zajišťoval záruční servis.

 

 

Ahoj,

na autorizovanom service sme sa zatial s p. Brožom nedohodli. Pripadné opravy sa vybavujú v service p. Alexander Nagy - Rimavská Sobota/SK.

My link Opravy sú kvalitné. V prípade ze bude o značku LUM-TEC v priestoroch p. Broža záujem, na opravách sa verím dohodneme.

 

s priatelským pozdravom

Robert - K&B time

Upraveno uživatelem Pe3xxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

na autorizovanom service sme sa zatial s p. Brožom nedohodli. Pripadné opravy sa vybavujú v service p. Alexander Nagy - Rimavská Sobota/SK.

My link Opravy sú kvalitné. V prípade ze bude o značku LUM-TEC v priestoroch p. Broža záujem, na opravách sa verím dohodneme.

 

s priatelským pozdravom

Robert - K&B time

 

Ahoj Roberte, gratuluju k další prodejně a přeji hodně prodaných hodinek.

Kromě Rim. Sob. jiné servisní středisko pro nás z ČR není? Mám takový dojem, že jsi mluvil i o nějakém hodinářství na pomezí ČR-SR nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Roberte, gratuluju k další prodejně a přeji hodně prodaných hodinek.

Kromě Rim. Sob. jiné servisní středisko pro nás z ČR není? Mám takový dojem, že jsi mluvil i o nějakém hodinářství na pomezí ČR-SR nebo se pletu?

 

Ahoj Vit!!

dakujeme!! LÜM-TEC chystá niečo naozaj velmi, veľmi zaujímavé.Rád by som sa u Teba zastavil a ukazal ti to v praxi tak o tyzden-dva. Zavolam Ti potom.

Ano hodinárstvo Opluštil je schopné zabezpečiť menšie opravy. 99% sa vybavuje v Rim.Sob.

 

s priatelskym pozdravom

Robert

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také děkuji za píár upozornění. Rád se tam mrknu. U zmíněného vebu mě zaráží ,že uvádí ceny bez dph. (před rozkliknutím) což mě příjde velmi neetické a zavádějící. Pardon nemohl jsem si pomoct!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vit!!

dakujeme!! LÜM-TEC chystá niečo naozaj velmi, veľmi zaujímavé.Rád by som sa u Teba zastavil a ukazal ti to v praxi tak o tyzden-dva. Zavolam Ti potom.

Ano hodinárstvo Opluštil je schopné zabezpečiť menšie opravy. 99% sa vybavuje v Rim.Sob.

 

s priatelskym pozdravom

Robert

 

Díky, rád se podívám, ozvi se, až to bude aktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj Vit!!

dakujeme!! LÜM-TEC chystá niečo naozaj velmi, veľmi zaujímavé.Rád by som sa u Teba zastavil a ukazal ti to v praxi tak o tyzden-dva. Zavolam Ti potom.

Ano hodinárstvo Opluštil je schopné zabezpečiť menšie opravy. 99% sa vybavuje v Rim.Sob.

 

s priatelskym pozdravom

Robert

 

si ma potesil ze Lum-Tec ma opravy v mojom meste :smile_anim: ..ak si nahodou nejake niekedy kupim, nebudem to mat daleko :D

 

dokonca len 10 krokov do toho hodinarstva

Upraveno uživatelem shore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...