Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tak dneska dramatická akce. Poctivých 28 antiků, bazarů, starožitností, zastaváren a hodinářství v krajském Ústí. A výsledek čistá nula pánové. Pár, tj. asi 6, nezajímavých vraků,které jsem zanechal jejich osudu, několik rad do života, moře teskných příběhů, jak to dřív šlo a teď ne a několik rozhovorů na téma, co je to Prim. Kdybych šáhl do první popelnice na cestě, tak bych možná byl efektivnější a hlavně, věděl bych na čem jsem hned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dramatická akce. Poctivých 28 antiků, bazarů, starožitností, zastaváren a hodinářství v krajském Ústí. A výsledek čistá nula pánové. Pár, tj. asi 6, nezajímavých vraků,které jsem zanechal jejich osudu, několik rad do života, moře teskných příběhů, jak to dřív šlo a teď ne a několik rozhovorů na téma, co je to Prim. Kdybych šáhl do první popelnice na cestě, tak bych možná byl efektivnější a hlavně, věděl bych na čem jsem hned :)

Mám podobnou zkušenost z jihu Čech...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

čínsky fejk to nie je, tieto hodinky boli vyrobené v 90. rokoch. Sekundovka originálna nieje a hodinová ručička spolu s minútovou mi pripadá ako pozlátená, takže pravdepodobne je z tohoto modelu, ale z pozlátenej varianty. Strojček bez fotografie posúdiť nedokážem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak to bude - kal. 64 z r. 1994, může v nich být i kal. 68. Mám je ve "zlacené" modifikaci a sekundová ručička je stejného provedení jako obě větší, červenou jsem nikde neviděl ani u "stříbrné" verze. Zlacený model v dobrém stavu bývá nabízen za částku kolem 6 tis.Kč.

post-53456-0-44192500-1502622678_thumb.jpg

post-53456-0-88222100-1502622687_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, diky. Je pravda, ze cifr i pouzdro jsou ve skvelem stavu. Trochu prelestim sklicko, necham vycistit a promaznout strojek a budou delat radost. Jen manzelka mne trochu rozhodila (bohuzel byla u toho), kdyz mi rika, proc si je kupuju, kdyz uz takove mam:-). I kdybych mel patery, tak budu chtit dalsi:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska prisly z Aukra, za par korun koupene Formule pro kluka. Kupoval jsem je jako nefunkcni a pocital s tim, ze je nekdy hodim hodinari. Doma jsem je rozebral, trochu ocistil, profouknul strojek a ejhle ony se najednou rozbehly a jdou. Mam radost

680b07f7fda61a98d064e2ffa37616bf.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Krasny kousek presne ty jsem jako malej kluk mel ale uz nemam velka skoda :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dětský sporty jsou super. Po těch jsem toužil jako kluk.Dostal jsem takové malé zelené dětské či dámské a zklamání.Sporty jsem si koupil jako velkej kluk,ale zato asi osmery. Jinak s těma bazarama vám dlohodobě nevěřím.Já sem narazil akorát na nějaký prašivky.To platí hlavně pro Tolju .Je to všechno pěkně nespravedlivé!

Upraveno uživatelem saida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...