Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Použít do hodinek cizí zahraniční strojek (strojek je "duší" hodinek, jak zde bylo někde trefně napsáno), označit ho logem Prim a nakonec napsat dokonce třebas na ciferník hodinek "Czech made", považuji, jako technický chronopacient, za trapnost, podlost a podvod na méně znalé zákazníky - a to přes námitky, že to dělají i jiní. Zvláště vypečený příklad dokonce reklamy na "Pravé české hodinky" :)  :D  :)  přikládám. Ještě nedávno Prim Eltón na dýnkách třebas hodinek Prim "Supersport" jasně přiznával a informoval zákazníka, že je tam cizí strojek Ronda 715 - tak bych si to představoval na férovku.

post-19465-0-49578800-1514393152_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný "qvarcový" úlovek. Také jsem měl "qvarcové" období a mnoho let jsem nosil ručičkové Prim "qvarcky" nejdřív s chromovaným pouzdrem a pak se zlaceným s datumkou. Šly velmi přesně s odchylkou okolo 2 vteřin za týden, což mi tenkrát "imponovalo". Ještě je mám schovaný, ale dnes bych je na ruku trvale asi nevzal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden nečakaný nález, kreativite sa medze nekladú :D

Gratulace k modrému ciferníku!!!! Super nález. Nejpodstatnější část modrých Igenů máš doma :rolleyes: Já se asi před měsícem vydal v Praze na blešák s tím, že tam bude hromada Primek za lidové ceny. Během chvilky se dostavilo vystřízlivění. Nejen že tam žádné hodinky této značky nebyli, ale když už se tam nějaké vyskytli, tak si prodejce stál za cenou, kterou jsem naprosto nechápal. Zřejmě mu někdo poradil, že hodinky Prim stoupají na ceně, tak chtěl za naprostej šrot nehorázné peníze. Nabyl jsem dojmu, že veškerý obchod s tímto zbožím se přesunul na internet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si myslím, že jsem Primky začal sbírat pozdě...včera jsem byl v Bazaru a ceny byly vyšší než ba bazaru a na aukru, naštěstí jsem m dostal 20% slevu při odběru více kusů, tak je mám odložené. Jo bez spousty  peněz ani do bazaru nelez.

Jak se mám dostat ktřeba k Prim pospartak za rozumnou cenu? A jakto, že se teď jedny Primky XVII. sjezd vydražily na aukru za 5500Kč a Další člověk je prodává za 18 000Kč???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotografii z aukra vložit můžeš. Začít v dnešní době sbírat Primky je šílenost a pro naprostou většinu jedinců finanční sebevražda, "rozumné" ceny jsou už spíš výjimkou, i na antikprimu (ne)pěkně stoupají. Na aktuální cenu má však vliv i stav hodinek. A sjezdové primky (XV. sjezd, nikoli XVII.) se nabízejí i za třicet tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...