Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Čechy sú ti malé?

Nechaj nám voľačo.

Ale nejsou...s panem hodinářem už se znám nějakou dobu, jezdíme tam se ženou za jejími rodiči, je to úplně na konci Slovenska. Taky mi opravil jedny hodinky, co u nás opravit nešly. Příště postnu fotku z antiku z druhé strany, když jsem bylv Mariánkách :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký, hlavně aby tam byl !!

Jo, jo nedávno jsem taky byl nadšený, že jsem koupil hodinky s elast blokem a on tam nebyl! Naštěstí mi prodejce vrátil peníze, ale byljsem zklamánán, ale teď už vím jak ty tlumiče nárazu vypadají. samozřejmě díky fóru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jafurak

ten stejný velký incabloc mám v přípravě do servisu. Jen si nejsem jist, zda to stojí za to, je to dost zničené. Ale vidím na těch tvých, že to asi risknu. Jsou to pěkné hodinky, gratulace.   :)  

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jafurak

ten stejný velký incabloc mám v přípravě do servisu. Jen si nejsem jist, zda to stojí za to, je to dost zničené. Ale vidím na těch tvých, že to asi risknu. Jsou to pěkné hodinky, gratulace.   :)  

***

Určite to skús, ja som mal tie veľké rozobraté do mrte,

lebo hajzel mi ich predal s  poškodeným kolieskom bez 6-tich zubov.

Išli, ale iba do času, kým neprišlo do záberu poškodené ozubenie. Tak som obetoval iné, nie také pekné Incablocy a prehodil som tam to koliesko. Na potvoru to bolo koliesko na samom spodku záberu od perovníka, takže dolu išlo vlastne všetko, mostíky, zotrvačka, kotvička, krokové kolo, a keď bolo na rade spomenuté koliesko, zistil som, že ho držia ručičky, takže dolu aj ručičky, ciferník, datumová nástavba, štvrťová trubka...Keď som chcel od predajcu kompenzáciu, ešte mi nadal do zlodejov, lebo "JEMU IŠLI" a za jedno vymenené koliesko - čo by som nechcel... :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, kdepak dnes poukázat na chybu druhého nebo systému, to je problém....  :photo:

Ano, asi tak nejako to chodí.

Ale napriek tomu, že som utrpel škodu, mám radosť z toho, že som zachránil jedny krásne hodinky

a teším sa z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite to skús, ja som mal tie veľké rozobraté do mrte,

lebo hajzel mi ich predal s  poškodeným kolieskom bez 6-tich zubov.

Išli, ale iba do času, kým neprišlo do záberu poškodené ozubenie. Tak som obetoval iné, nie také pekné Incablocy a prehodil som tam to koliesko. Na potvoru to bolo koliesko na samom spodku záberu od perovníka, takže dolu išlo vlastne všetko, mostíky, zotrvačka, kotvička, krokové kolo, a keď bolo na rade spomenuté koliesko, zistil som, že ho držia ručičky, takže dolu aj ručičky, ciferník, datumová nástavba, štvrťová trubka...Keď som chcel od predajcu kompenzáciu, ešte mi nadal do zlodejov, lebo "JEMU IŠLI" a za jedno vymenené koliesko - čo by som nechcel... :flex:

No jo, je to první a také poslední, to znám. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...