Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Radši vám ani nebudu ukazovat jaké dvoje primky jsem koupil v nejmenovaném vetešnictví. Pán chtěl za oboje 15,- kč, a vypadal, že by i slevil, tak jsem mu dal dvacet. Doufám, že jsem si napříště nezkazil ceny.

 

 

By pak někomu třeba praskla cévka.

 

 

Tak jestli je v těch vlevo devadesátjednička, tak je to Jackpot  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manta

ten bohužel kužel - mám něco podobného, ty dva modely se liší nejen použitým strojkem? Podle primbible je tam jiné jen modelové číslo podle strojku, design totožný až na ručky, nejsou myslím úplně stejné. Tady jdou sice orezlé, ale evidentně celé bílé, takže to je ten 68.4. Aby to byly 91, musely by být poněkud jiné. Je tak?

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manta

ten bohužel kužel - mám něco podobného, ty dva modely se liší nejen použitým strojkem? Podle primbible je tam jiné jen modelové číslo podle strojku, design totožný až na ručky, nejsou myslím úplně stejné. Tady jdou sice orezlé, ale evidentně celé bílé, takže to je ten 68.4. Aby to byly 91, musely by být poněkud jiné. Je tak?

***

Vzhledem k tomu, že do sériové výroby s tím strojkem nikdy nešly, tak se dá těžko usuzovat, že tam musely být jiné ručky (pravděpodobně vycházíš z knížky, kde je obrázek z jakéhosi připravovaného katalogu s ručkama z automatů), ale to byla teprve příprava prodejní  verze, klidně tam mohly jít, v rámci zkoušek, ručky v jiném provedení, ale taky nemusely, to uznávám.

 

Je to 68.4, ale nejsem si jist nějakými vzhledovými rozdíly. Pointa je v tom, že zřejmě docházely základny 68 a někde někdo objevil nějaký zbytek/přebytek z dřívějška základen 91, tak se prostě zpracovaly. Na funkci to vliv nemá.

Tak ta 91 je dost odlišný stroj co se parametrů týká, minimálně rezerva nátahu je docela zajímavá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, bylo myšleno v náhledu na bazarovku a v očekávání, samo že vnitřek může být už dávno jiný, ale co kdyby?

To je ta jiskřička co v duši primkaře hlodá...., dobrý Manta, ať se ti zadaří i příště...  :cheers:

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...