Přejít na obsah

Hamilton Spirit of Liberty


MarcelG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A datum taky chybí, hodinkám to prospělo. Velice vážně o nich přemýšlím. Co jsem prodal Spartaky, je mi smutno po něčem se světlým ciferníkem :crying_anim: . Pár kousků se ještě dá sehnat.

 

 

dělají se ve třech odstínech ciferníku - tento světlý, černý a antracit (šedý)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělají se ve třech odstínech ciferníku - tento světlý, černý a antracit (šedý)

 

Marně přemýšlím , která barevná varianta cifru je u limitek nejhezčí ...líbí se mi všechny. Jsem ujetý na černé ciferníky....k mým bílým "montérkám" by mi pasoval nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marně přemýšlím , která barevná varianta cifru je u limitek nejhezčí ...líbí se mi všechny. Jsem ujetý na černé ciferníky....k mým bílým "montérkám" by mi pasoval nejvíc.

 

 

taky preferuji černé ciferníky, ale tady u těch konkrétních hodinek fakt nevím...

 

 

...a stejně bych šel raději do těchto (limitka - nelimitka):

H32616133

 

post-19918-038955500 1322838595.jpg

 

 

přijdou mi takové nadčasové

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky preferuji černé ciferníky, ale tady u těch konkrétních hodinek fakt nevím...

 

 

...a stejně bych šel raději do těchto (limitka - nelimitka):

H32616133

 

přijdou mi takové nadčasové

 

 

Tyhle jsou pěkný jako celek, málem jsem si je už koupil. Pak jsem začal víc vnímat detaily - malá vteřinovka (ta mi fakt vadí, vypadá jak chromá :sad01_anim: ), divný datum (když nevíš kam s ním, plácni ho na 4:30), tvar ruček je spíš sportovní (chci něco ke košili a kravatě). :crying_anim02: No a když tohle škrtnu,vyjdou mi z toho SOL :-))):smile_anim:

 

Tyhle černý a SOL stříbrný, krásný pár. I na tu vteřinovku bych si možná zvyknul :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle jsou pěkný jako celek, málem jsem si je už koupil. Pak jsem začal víc vnímat detaily - malá vteřinovka (ta mi fakt vadí, vypadá jak chromá :sad01_anim: ), divný datum (když nevíš kam s ním, plácni ho na 4:30), tvar ruček je spíš sportovní (chci něco ke košili a kravatě). :crying_anim02: No a když tohle škrtnu,vyjdou mi z toho SOL :-))):smile_anim:

 

Tyhle černý a SOL stříbrný, krásný pár. I na tu vteřinovku bych si možná zvyknul :cheers:

 

 

tak s tímhle souhlas - taky mi ty jednotlivosti vadí, ale při pohledu "naživo" se mi ztratily a celkově krása - i railroady bych snesl, jenže jsou už trošku moc předizajnované ;-)

zatím nemám na oboje, tak budu muset dát přednost univerzálnosti, i tak to ještě potrvá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

jo, ta aukce vypada zajimave.

 

skoda ze do liberty nesoupli manualni lemania kalibr, tak jako to davali v devadesatkach do mensich chronografu (prumer 36 a mene).  valjoux 7750 je proverena klasika, ale limitka by si zrovna zaslouzila krapet zajimavejsi kalibr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...