Přejít na obsah

Pabědy velitele armády?


tolja

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Člověk přihazuje a přihazuje, a najednou zjistí, že je tam v zápalu boje za jednou tolik. Ta dedikace je ale skvostná, a asi za to stály. Přiznejte se, kdo do nich šel tak vysoko se mnou?

 

post-953-060455300 1349114859.jpg

 

 

post-953-098671000 1349114867.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepisuji pro full-textové vyhledavače:

 

s. Erdingerovi

nejlepšímu pracovníku

skladu ATS v r. 1953

Ministr národní obrany

gen.-arm. Alexej Čepička

 

(s. = soudruh ; ATS = Automobilová a traktorová správa MNO; MNO = Ministerstvo národní obrany; gen.-arm. = armádní generál)

 

To je opravdu raritní kousek od "velitele naší armády".

 

Toljo, nemáš fotku strojku? Docela by mě zajímala datace.

 

Edit: už nehledej, kouknul jsme na Aukro a tam to je. Strojek K-26, 15 kamenů, vyrobeno 4-53 v 1.MČZ

Upraveno uživatelem Petr_P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak se mi opět zadařilo, a mohu se pochlubit novým úlovkem, tentokrát sice bez dedikace, zato takřka v nenošeném stavu. A hoši, nedělejte ze sebe pitomce, a nepište sem, že to jsou hodinky za kilo, opravdu nejsou.

 

post-953-0-26608900-1390116932_thumb.jpg

 

post-953-0-38495700-1390116935_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi opět zadařilo, a mohu se pochlubit novým úlovkem, tentokrát sice bez dedikace, zato takřka v nenošeném stavu. A hoši, nedělejte ze sebe pitomce, a nepište sem, že to jsou hodinky za kilo, opravdu nejsou.

 

P1240156.JPG

 

P1240157.JPG

 

Gratuluju,vypadaji jako novy,hlavne ciselnik je krasne cistej.Mohu se optat,co znamena to ciselne oznaceni A119?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi opět zadařilo, a mohu se pochlubit novým úlovkem, tentokrát sice bez dedikace, zato takřka v nenošeném stavu. A hoši, nedělejte ze sebe pitomce, a nepište sem, že to jsou hodinky za kilo, opravdu nejsou.

 

Super! Jen nachápu, kam na ty všechny úlovky chodíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju,vypadaji jako novy,hlavne ciselnik je krasne cistej.Mohu se optat,co znamena to ciselne oznaceni A119?

 

to fakt nevím, snad Petr_P

 

Super! Jen nachápu, kam na ty všechny úlovky chodíš...

 

já to vykecám, a vy mi to Podolí vykoupíte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo myšleno jako normální nevojenské podědy (tj. i bez nápisů na ciferníku). Ty se v horším stavu za kilo dají.

 

...

 

BTW - ví někdo historii ohledně těhle hodinek? Komu se dávali, kolik jich cca bylo?

 

Tak se mi opět zadařilo, a mohu se pochlubit novým úlovkem, tentokrát sice bez dedikace, zato takřka v nenošeném stavu. A hoši, nedělejte ze sebe pitomce, a nepište sem, že to jsou hodinky za kilo, opravdu nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...