Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
771 odpovědí na toto téma

#1 rur

rur

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 408 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Znojmo

Publikováno 13.listopad.2006 - 12:18

Jsem si říkal, že nám něco podobného jako u primek chybí u ruských hodinek. Tak pro ukázku hodinky poljot od příbuzných ze šuplíku. U těch hranatých je zajímavá hladká korunka, to jsem nikdy neviděl.

#2 31682

31682

Megazávislák

• Member_50
  • 1 005 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.listopad.2006 - 13:38

Spíš si myslím, že ta hladkost bude způsobena mechanickým opotřebením. Na jedněch hodinkách mám něco podobného, ale nepatrně tam jsou ještě znát pozůstatky drážkování.

#3 rur

rur

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 13:46

QUOTE(31682)
Spíš si myslím, že ta hladkost bude způsobena mechanickým opotřebením. Na jedněch hodinkách mám něco podobného, ale nepatrně tam jsou ještě znát pozůstatky drážkování.

Drážky žádné, je to prostě bambulka:)

#4 pavel23

pavel23

Megazávislák

• Member_50
  • 1 523 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jindřichův Hradec

Publikováno 13.listopad.2006 - 17:29

rur: to jak máš u jmena ty černý diplomaty, ty vlastníšnebo jsi to od někuď stáhnul.Jestli je vlastníš hoď nějaký foto.

#5 rur

rur

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 18:57

QUOTE(pavel23)
rur: to jak máš u jmena ty černý diplomaty, ty vlastníšnebo jsi to od někuď stáhnul.Jestli je vlastníš hoď nějaký foto.

Bohužel nevlastním. Fota byla na foru už dříve.

#6 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:v lese

Publikováno 13.listopad.2006 - 19:40

no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" = Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.
GOOD BOYS WEAR BROWN

#7 VS

VS

Megazávislák

• Member_50
  • 3 320 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 19:51

QUOTE(hciq)
no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" =  Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.

Copak hodinky se nemažou olejem na šicí stroje? Slyšel jsem o umělci, který promazal pendlovky fermeží biggrin.gif

#8 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 476 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 20:43

QUOTE(hciq)
no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" =  Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.

vostok je východ- světová strana
voschod - východ slunce, výstup ap.

#9 mechano

mechano

Megazávislák

• Member_50
  • 3 736 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 20:46

QUOTE(VS)
QUOTE(hciq)

Slyšel jsem o umělci, který promazal pendlovky fermeží biggrin.gif

Já ho i viděl. (teda mohlo jich bejt asi tisíc)

#10 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:v lese

Publikováno 13.listopad.2006 - 22:03

QUOTE(decebal)
vostok je východ- světová strana, voschod - východ slunce, výstup ap.

je třeba hledat mezi.......taky celej vesmírnej projekt Voschod 1 a 2. První oblet 16x 24 hodin a asi 17 min a druhej 18x 26 hodin a asi 3 min ať žije M.E.N.S.A
GOOD BOYS WEAR BROWN

#11 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 476 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 22:31

QUOTE(hciq)
QUOTE(decebal)
vostok je východ- světová strana, voschod - východ slunce, výstup ap.

je třeba hledat mezi.......taky celej vesmírnej projekt Voschod 1 a 2. První oblet 16x 24 hodin a asi 17 min a druhej 18x 26 hodin a asi 3 min ať žije M.E.N.S.A

je třeba hledat co?

#12 Blekota

Blekota

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 360 příspěvků(y)
  • Bydlí:Partyslava

Publikováno 13.listopad.2006 - 23:06

QUOTE(hciq)

mne sa ten strojcek velmi paci
CITIZEN 4ev3r

#13 Luk

Luk

Omnia tempus habent.

• Member_50
  • 1 089 příspěvků(y)

Publikováno 9.prosinec.2006 - 13:53

Při rodinné prohlídce jsem narazil na pro mne zajimavé hodinky. Stříbrné pouzdro s korunkou na 12.
Ještě zajimavější je to, že jsou v rodině od března roku 1945 kdy jimi platil ruský voják mému pradědovi za jídlo, když osvobozovali republiku. Hodinky potom nosil můj děda každy den celých 50let. Jsou funkční a denní odchylka je + 30 vteřin. Takhle nějak si představuji své další hodinky.

#14 Lord

Lord

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 289 příspěvků(y)
  • Bydlí:Klobouky u Brna

Publikováno 9.prosinec.2006 - 14:05

vypadaji super,ale chtely by renovaci
Ještě větší moc než si dovedeme představit nás zbavila našich záměrů.

#15 BUBÁK

BUBÁK

Závislák

• Member_50
  • 565 příspěvků(y)

Publikováno 9.prosinec.2006 - 16:53

QUOTE(Luk)
Při rodinné prohlídce jsem narazil na pro mne zajimavé hodinky. Stříbrné pouzdro s korunkou na 12.
Ještě zajimavější je to, že jsou v rodině od března roku 1945 kdy jimi platil ruský voják mému pradědovi za jídlo, když osvobozovali republiku. Hodinky potom nosil můj děda každy den celých 50let. Jsou funkční a denní odchylka je + 30 vteřin. Takhle nějak si představuji  své další hodinky.

Hodinky s krásným příběhem.Paráda GRATULUJU.
"Seřiďme si hodinky, sejdeme se za patnáct minut." "Já nemam hodinky." "Tak za dvacet"

#16 ferda_mravenec

ferda_mravenec

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 59 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Morava

Publikováno 24.únor.2007 - 11:20

Tyto krásné Poljoty jsem našel v jedné zastavárně v Ostravě, no nekupte je za 200kč:-) Až dostanou nové, nepoškrábané sklíčko a světle hnědý pásek, budou ještě více nádherné...

Prim Spartak, Prim Sport I, Prim Sport II, Prim letecké, Prim sk. diplomat, nějaké automaty, atd..... + jedna Alpha Watch :-)

#17 damankapsky

damankapsky

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 273 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 27.únor.2007 - 13:35

Už jsem tyto hodinky uveřejnil do Všeobecné diskuse, ale zjistil jsem, že patří sem. Mám je po dědovi a nechám si je, ale přesto se ptám: Myslíte, že mají nějakou cenu?
Paušálně jsme dobří!

#18 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 476 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 27.únor.2007 - 13:53

Na Sbazaru je někdo nabízí za 2,2K ,ale to je podle mne moc.Já bych tipnul do 1000Kč.

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#19 damankapsky

damankapsky

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 273 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 27.únor.2007 - 14:09

QUOTE(tolja)
Na Sbazaru je někdo nabízí za 2,2K ,ale to je podle mne moc.Já bych tipnul do 1000Kč.

Dík.
Paušálně jsme dobří!

#20 docent_tecka

docent_tecka

Závislák

• Member_50
  • 970 příspěvků(y)

Publikováno 2.květen.2008 - 21:08

... tak jsem dnes vyuzil zaslouzene dovolene a "rozparal" jsem jedny starsi poljoty z bazaru a trosku je dal dopucu smile.gif

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od docent_tecka: 2.květen.2008 - 21:12

... nějaké ty Primky ... :)