Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
744 odpovědí na toto téma

#1 rur

rur

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 407 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Znojmo

Publikováno 13.listopad.2006 - 12:18

Jsem si říkal, že nám něco podobného jako u primek chybí u ruských hodinek. Tak pro ukázku hodinky poljot od příbuzných ze šuplíku. U těch hranatých je zajímavá hladká korunka, to jsem nikdy neviděl.
  • 0

#2 31682

31682

Megazávislák

• Member_50
  • 1 005 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.listopad.2006 - 13:38

Spíš si myslím, že ta hladkost bude způsobena mechanickým opotřebením. Na jedněch hodinkách mám něco podobného, ale nepatrně tam jsou ještě znát pozůstatky drážkování.
  • 0

#3 rur

rur

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 13:46

QUOTE(31682)
Spíš si myslím, že ta hladkost bude způsobena mechanickým opotřebením. Na jedněch hodinkách mám něco podobného, ale nepatrně tam jsou ještě znát pozůstatky drážkování.

Drážky žádné, je to prostě bambulka:)
  • 0

#4 pavel23

pavel23

Megazávislák

• Member_50
  • 1 515 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jindřichův Hradec

Publikováno 13.listopad.2006 - 17:29

rur: to jak máš u jmena ty černý diplomaty, ty vlastníšnebo jsi to od někuď stáhnul.Jestli je vlastníš hoď nějaký foto.
  • 0

#5 rur

rur

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 18:57

QUOTE(pavel23)
rur: to jak máš u jmena ty černý diplomaty, ty vlastníšnebo jsi to od někuď stáhnul.Jestli je vlastníš hoď nějaký foto.

Bohužel nevlastním. Fota byla na foru už dříve.
  • 0

#6 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:v lese

Publikováno 13.listopad.2006 - 19:40

no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" = Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.
  • 0
GOOD BOYS WEAR BROWN

#7 VS

VS

Megazávislák

• Member_50
  • 3 302 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 19:51

QUOTE(hciq)
no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" =  Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.

Copak hodinky se nemažou olejem na šicí stroje? Slyšel jsem o umělci, který promazal pendlovky fermeží biggrin.gif
  • 0

#8 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 378 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 20:43

QUOTE(hciq)
no není to hezkej strojek d= 37 mm .....nějakej filuta jej promazal volejem na šicí stroje, což vlásek nevydejchal, jen doufám, že ještě vožije. A značka, jak říkali rusové "Voschod" =  Vostok.... je to jen oblastní pjeredpjerestrokové slengové označení této značky.

vostok je východ- světová strana
voschod - východ slunce, výstup ap.
  • 0

#9 mechano

mechano

Megazávislák

• Member_50
  • 3 736 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 20:46

QUOTE(VS)
QUOTE(hciq)

Slyšel jsem o umělci, který promazal pendlovky fermeží biggrin.gif

Já ho i viděl. (teda mohlo jich bejt asi tisíc)
  • 0

#10 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:v lese

Publikováno 13.listopad.2006 - 22:03

QUOTE(decebal)
vostok je východ- světová strana, voschod - východ slunce, výstup ap.

je třeba hledat mezi.......taky celej vesmírnej projekt Voschod 1 a 2. První oblet 16x 24 hodin a asi 17 min a druhej 18x 26 hodin a asi 3 min ať žije M.E.N.S.A
  • 0
GOOD BOYS WEAR BROWN

#11 decebal

decebal

Megazávislák

• Member_50
  • 3 378 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2006 - 22:31

QUOTE(hciq)
QUOTE(decebal)
vostok je východ- světová strana, voschod - východ slunce, výstup ap.

je třeba hledat mezi.......taky celej vesmírnej projekt Voschod 1 a 2. První oblet 16x 24 hodin a asi 17 min a druhej 18x 26 hodin a asi 3 min ať žije M.E.N.S.A

je třeba hledat co?
  • 0

#12 Blekota

Blekota

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 360 příspěvků(y)
  • Bydlí:Partyslava

Publikováno 13.listopad.2006 - 23:06

QUOTE(hciq)

mne sa ten strojcek velmi paci
  • 0
CITIZEN 4ev3r

#13 Luk

Luk

Omnia tempus habent.

• Member_50
  • 1 089 příspěvků(y)

Publikováno 9.prosinec.2006 - 13:53

Při rodinné prohlídce jsem narazil na pro mne zajimavé hodinky. Stříbrné pouzdro s korunkou na 12.
Ještě zajimavější je to, že jsou v rodině od března roku 1945 kdy jimi platil ruský voják mému pradědovi za jídlo, když osvobozovali republiku. Hodinky potom nosil můj děda každy den celých 50let. Jsou funkční a denní odchylka je + 30 vteřin. Takhle nějak si představuji své další hodinky.
  • 0

#14 Lord

Lord

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 289 příspěvků(y)
  • Bydlí:Klobouky u Brna

Publikováno 9.prosinec.2006 - 14:05

vypadaji super,ale chtely by renovaci
  • 0
Ještě větší moc než si dovedeme představit nás zbavila našich záměrů.

#15 BUBÁK

BUBÁK

Závislák

• Member_50
  • 565 příspěvků(y)

Publikováno 9.prosinec.2006 - 16:53

QUOTE(Luk)
Při rodinné prohlídce jsem narazil na pro mne zajimavé hodinky. Stříbrné pouzdro s korunkou na 12.
Ještě zajimavější je to, že jsou v rodině od března roku 1945 kdy jimi platil ruský voják mému pradědovi za jídlo, když osvobozovali republiku. Hodinky potom nosil můj děda každy den celých 50let. Jsou funkční a denní odchylka je + 30 vteřin. Takhle nějak si představuji  své další hodinky.

Hodinky s krásným příběhem.Paráda GRATULUJU.
  • 0
"Seřiďme si hodinky, sejdeme se za patnáct minut." "Já nemam hodinky." "Tak za dvacet"

#16 ferda_mravenec

ferda_mravenec

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 59 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Morava

Publikováno 24.únor.2007 - 11:20

Tyto krásné Poljoty jsem našel v jedné zastavárně v Ostravě, no nekupte je za 200kč:-) Až dostanou nové, nepoškrábané sklíčko a světle hnědý pásek, budou ještě více nádherné...

• 0
Prim Spartak, Prim Sport I, Prim Sport II, Prim letecké, Prim sk. diplomat, nějaké automaty, atd..... + jedna Alpha Watch :-)

#17 damankapsky

damankapsky

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 271 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 27.únor.2007 - 13:35

Už jsem tyto hodinky uveřejnil do Všeobecné diskuse, ale zjistil jsem, že patří sem. Mám je po dědovi a nechám si je, ale přesto se ptám: Myslíte, že mají nějakou cenu?
  • 0
Paušálně jsme dobří!

#18 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 423 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 27.únor.2007 - 13:53

Na Sbazaru je někdo nabízí za 2,2K ,ale to je podle mne moc.Já bych tipnul do 1000Kč.
  • 0

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#19 damankapsky

damankapsky

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 271 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 27.únor.2007 - 14:09

QUOTE(tolja)
Na Sbazaru je někdo nabízí za 2,2K ,ale to je podle mne moc.Já bych tipnul do 1000Kč.

Dík.
  • 0
Paušálně jsme dobří!

#20 docent_tecka

docent_tecka

Závislák

• Member_50
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 2.květen.2008 - 21:08

... tak jsem dnes vyuzil zaslouzene dovolene a "rozparal" jsem jedny starsi poljoty z bazaru a trosku je dal dopucu smile.gif

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od docent_tecka: 2.květen.2008 - 21:12

• 0
... nějaké ty Primky ... :)