Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Report z dnesniho drancovani bazaru, zastavaren a příbuzných

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
744 odpovědí na toto téma

#741 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 423 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 29.září.2018 - 10:01

další Sputnik

Přiložený soubor  P1080769.JPG   168,5K   9 Počet stažení

• 0

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#742 Rodkopf

Rodkopf

Megazávislák

• Member_50
  • 3 979 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 29.září.2018 - 16:46

další Sputnik

moc hezke

• 0

#743 Mipa

Mipa

Závislák

• Member_50
  • 517 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Příroda, historie, hodinky a hodiny od slunečních po orloje.

Publikováno 11.říjen.2018 - 00:46

Z pražského "Blešáku" jedny Rakety dobře jdoucí, levné, zajímavé, nositelné - s málo viděným raženým vzorkem na obrubě sklíčka a s ruským kovovým náramkem. Nevíte co znamená to číslo 015 vyražené na dýnku? - jsou zachovalé, tak jsem je neotvíral, jestli je na strojku výrobní číslo.

Přiložený soubor (y)

• 0

#744 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 988 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha\ JČ
  • Fanoušek značky:Momentálně jak jinak, než Часы Восток - время точное, завод в городе Чистополь, Татарской АССР :)

Publikováno 11.říjen.2018 - 02:25

015 podle mě znamená 15. vyrobený kus daného modelu. Sou fakt hezký! Tipuju výrobu na počátky 90. let. Ale třeba se ve všem mejlím ( krom toho, že se mi líbí, na to si vyhrazuju právo :) ) a někdo znalejší mě opraví.
  • 0

#745 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 309 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 12.říjen.2018 - 13:43

15. kus ve výrobě, to ano, ale je jistý, že to dýnko tam patří? Co na to Tolja?

• 0

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***