Přejít na obsah

Cartier Santos 100


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Jo, jo, jedny z hodinkových ikon. Dokonalost sama, obzvlášť mám rád tu hranatou korunku. Ale broušený pouzdro taky super, stejně tak šroubečky a modřený ručky. Gratulace velká. Kabošón na hodinkách moc rád nemám, ale tady prostě muší bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tojo, pěknej ubrus.

To se zas budou někteří vztekat, protože zatím neuvidí aranžmá korespondující s luxusní značkou, ale machrování.

 

touto analyzou si akurat potvrdil ze dana moznost interpretacie tam je :)

 

inac velmi pekne hodinky. kaliber je tam pekny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tojo, pěknej ubrus.

To se zas budou někteří vztekat, protože zatím neuvidí aranžmá korespondující s luxusní značkou, ale machrování.

 

To snad ne. Jen mě napadlo, že se to k sobě tak nějak hodí. Jinak hodinky ani bankovky nejsou moje :D a tak není s čím machrovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad ne.

 

No, já s tím nezačal, tahle nelibost nad focením hodinek s luxusními předměty už tu někde ve vláknech kritizujících poměry na fóru padla.

Přitom mě třeba ty fotky B4B na palubce B přišly mazácký - když už člověk tu možnost má, je hřích jí nevyužít...

Takže já tyhle aranžmá obhajuju, protože to k sobě patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tak já bych vám ještě vytknul, že se spolu scházíte, jestli vy nebudete patřit k těm lepším lidem, o jejichž soukromých akcí občas kolují na fóru zvěsti??? :)

Janko měla by tam být tohle...

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk&Cartier_049

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tak já bych vám ještě vytknul, že se spolu scházíte, jestli vy nebudete patřit k těm lepším lidem, o jejichž soukromých akcí občas kolují na fóru zvěsti??? :)

Janko měla by tam být tohle...

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk&Cartier_049

 

2892? hm, to som popravde necakal.. v kazdom pripade vdaka za link.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super fotky a pozadí. Kam se hrabe Fázerův papagáj, ten je o dost chudší :)

 

Jinak hodinky se mi moc nelíbí, asi je to dané i tím, že na ně nejsem ten správný typ.

 

Spona je zajímavá, jak tam ty konce řemínku trčí dovnitř. Není to při nošení nepříjemné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude asi pravda, řemen to zlomí, takže je otázkou, jaké to bude, když si je budu chtít v létě trošku povolit.

 

Ale dívám se znovu na tu sponu a je fakt vymakaná. Jak designově perfektně ladí k hodinkám, to je geniální. Šroubky v leštěném kovu (jako luneta) a kolem broušená plocha (jako pouzdro). Takovýhle detaily miluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude asi pravda, řemen to zlomí, takže je otázkou, jaké to bude, když si je budu chtít v létě trošku povolit.

 

Ale dívám se znovu na tu sponu a je fakt vymakaná. Jak designově perfektně ladí k hodinkám, to je geniální. Šroubky v leštěném kovu (jako luneta) a kolem broušená plocha (jako pouzdro). Takovýhle detaily miluju.

 

Máš pravdu, ten šperkařský smysl pro detail se sponě dokonale projevil. Fakt hezký kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...