Přejít na obsah

CERTINA DS PODIUM BIG SIZE VALJOUX


Rafa

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny nadšence. Včera mi dorazily mé první pořádně velké, těžké automaty. Jelikož jsem zariskoval a neviděl je nikdy na "živo", po rozbalení perfektně zajištěného balíčku jsem zíral jako tele na vrata. Tohle se má vejít na mou ruku? Kladl jsem si otázku zvyklý na hodinky o 6mm prům. menším než má tenhle stroj. Manželka naprosto nezasvěcena problému věci při pohledu na bytelnost mašinky nechápala už vůbec :-) Dávat sem nějakou recenzi je bez smyslu, tenhle kalibr zná asi většina a tak největší obavy jsem měl z tahu, leč liché. Žádná plechařina ale kus pořádného vyšlechtěného kovu, takže paráda. První rande tedy dopadlo nad očekávání, teď již budu sledovat "jen" povahu těhle krásek a můžu říct že šetřit je podobně jako jsem zde četl : "na kolo s něma určitě né, do bazénu jen kdybych tam s něma spadl" apod.určitě nebudu. Doufám tedy že značka dostojí svému honosnému logu "swiss made" , že technologie "DS" proti jak píší v návodu extrémním nárazům není jen reklamní trik a já nebudu muset mít obavu z poruchy. Zdraví Marek. (fota dodám až zjistím jak je zmenšit a vložit do chlubírny)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...