Přejít na obsah

Oprava a tunning Orient SK Crystal


1KeNnY1

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za pěkné počtení a také jsem zvědav jak se podaří nános lumi.

 

Som rad, ze sa zatial paci :) rozmyslam uz nad technikou, budem musiet pouzit vacsi pomer prasku vs viazaca, aby mi to nestekalo, kedze steny lunety su sikme. Tento tyzden by som mal daco uz spravit, kamarat mi pozicia jeho superluminovu, kedze mam aj ine hodinky na praci. Tak teda snad tento tyzden budem mat cas sa k tomu dostat :)

 

Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mi prisiel dnes svetiaci prasok. Je to prasok od mojho znameho a v podstate to same co som si objednal ja, len v mensom baleni (kupoval som si rocnu zasobu) a podla vsetkeho sa balik stratil (vdaka Slovenska posta)...

 

Takze tu je video prasku tocene pocas dna.. C3, BG-W9, Blue a Ultra Violet.

 

C3 svieti 12-15 hodin, BG-W9 10 hodin, Blue tych 5-8 hodin a Ultra Violet okolo 4 hodin. Granulova velkost je od tych 10 po 20 mikronov.

 

http://www.youtube.com/watch?v=spAspIIWblE

 

tie cisla na konci bola len skuska.. mal som troska zvysny material, tak som sa tak "pohral"...

Upraveno uživatelem 1KeNnY1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těším se na další video a fotky. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat na té lunetě. Bude to strašně titěrná práce!

 

veru mas pravdu... este nemam "doser unit" takze musim majstrit so sadou oilers :D

 

navyse, dana luneta nema ohranicenia, takze budem musiet to niecim zarovnavat, a uz mam aj napad cim..

 

Cisla som si vyskusal, ked pridam viacej binderu, slo by urobit peknu cislicu. Vyskusam ci by mi dany priemer granule nepresiel cez injekcnu striekacku a ihlu 0,3 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze som sa dneska troska hral, a mam pre Vas daake fotky... BOLO TO ULTRA TAZKE !!! Ale naozaj ! Zo sadou Oilers je to neuveritelne tazke ! Ale improvizoval som a som celkom spokojny s vysledkom. Nieje to az take SUPER, ze to vyzera dokonalo aj cez den, niesom stroj, ale som spokojny.. Prvy krat som nanasal svietiaci material na neohranicenu plochu.. Ale som spokojny.. Prosim, snad sa Vam to bude pacit.

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

Posted Image

 

Pridal by som viac fotiek, ale je tu obmedzenie na pocet fotiek v jednom prispevku.

 

Viem dane gulicky, niesu pekne gulate, alebo priamo v kocke, ale snazil som sa :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé, já teda vůbec netuším, jak se s takovým luminiscenčním materiálem pracuje, ale myslel jsem si, že to jde nanést i v tenčí vrstvě, něco jako nátěr barvou.

Chápu, že strojně je to děláno úplně jinou technikou, něco jako potisk, pak se dá udělat i jiný tvar než kulička.

Každopádně svítí to pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé, já teda vůbec netuším, jak se s takovým luminiscenčním materiálem pracuje, ale myslel jsem si, že to jde nanést i v tenčí vrstvě, něco jako nátěr barvou.

Chápu, že strojně je to děláno úplně jinou technikou, něco jako potisk, pak se dá udělat i jiný tvar než kulička.

Každopádně svítí to pěkně.

 

cim tensia vrstva, menej svetiaceho prasku, moznost nanesenia viacej vrstiev na seba (nieco ako robi LUM-TECH). Pre tensiu vrstvu treba pouzivat riedidlo, ale co zas sposobuje dlhu dobu schnutia, a moznost "rozliatia" sa po ploche". Pre najelepsiu aplikaciu , je treba mat Stylograph. Lenze stylograph stoji okolo 2000?. Tu je obrazok od mojho kamarata, co si to kupil.

 

Posted Image

 

 

Ja uz mam pripraveny lacnejsi variant - dosing unit. Vyzera nieco ako takto, ale nie tak stare :) ked mi to pride porobim fotky.

 

Posted Image

 

 

A este nabite sprasky

 

Posted Image

 

 

A takto svietili po 8 hodinach. Zelena, modra a Aqua stale silno.

 

Posted Image

 

 

aaa dakujem :)

 

Este som zabudol dodat, vela firiem, miesa svietiaci prasok s farbou, aby mali bielsi zaklad, popripade usetrili. Alebo maju rovno pristroj ktory Markery nanesie naraz, dostatocnou vrstvou svetiaceho materialu.

Upraveno uživatelem 1KeNnY1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Kenny. Obdivuju tvoji trpelivost to tam nanaset a dovedu si predstavit jak to bylo tezke. Bohuzel to nic nemeni na tom, ze to vypada prasacky a na mojich hodinkach bych to nesnesl. Verim , ze s tim pristrojkem na nanaseni budes mit lepsi vysledky. Preju ti hodne pevne nervy pri dalsich pokusech a rad se na ne podivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dandechno kritiku prijimam. Koncom tohto mesiaca by mi mali prist tie nahradne diely (konstrukcia+lune+sklicko+remienok) takze budem mat nahradny kus na pripadnu zmenu, kazdopadne pouzivanie dosing unit, musim mat vela vela vela skusenosti a nieje to take jednoduche ako so sadou oilers.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal som jeden napad, odskusam ho v praxi... cez vikend sa znova pohram s lunetov. som zvedavy ako to pojde.

 

A rozhodně to zase nafoť.

Souhlasím s Danem, že je to prasárna, ale na druhou stranu je to perfektní, když vezmu v úvahu, že je to dělané v domácích podmínkách. Fandím ti a pokračuj v tom! A jsem si jistý, že se i zlepšíš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...