Přejít na obsah

Kolik je nás? (Fortis diver)


Petrson

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Souhlas misoo! Mi se strašně moc líbí, jak je ten cifr "zaplněný"! Je busy a zároveň hrozně přehledný. Samozřejmě celkové zpracování je na maximální úrovni - jak jsem už řekl - Fortis je obecně strašně nedoceněný brand a zasloužil by si více pozornosti a obliby, protože má rozhodně za co!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se bavíme o typu B42, tak rozdíl je jen v ciferníku a datumovém věnci (bílý vs. černý), jinak jsou to identické hodinky. Marinemastery vycházejí evolučně z kosmonautů, které byly první. Dokonce zubatá luneta a dýnko s ponorkou přišlo u Marinemasterů až později. Původní Marinemastery měly i identickou lunetu a dýnko (ještě s logem a odkazem na certifikaci Roskomos), takže s mýma Marinestarama můžu letět s rusama do kosmíru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K predchozimu dotazu, jeste mam bordel v tech cifrech - pro zacatek zustanu u cernych B-42. Velke/male cisla. Napisy - kompletni roman Official cosmonauts, B-42 automatic, automatic... Skoro bych rekl ze jsem vysledoval, ze napis Official cosmonauts na cifru se vaze k cerne korunce, ale jisty si nejsem. No mam se u Fortisu co ucit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není kosmonaut jako kosmonaut stejně jako není marinemaster jako marinemaster :D Tech verzí bylo víc. Ty s černou korunkou mají například pouzdro z titanu... Fortis se dá naučit, ale dá to trochu práce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...