Přejít na obsah

Doba proclení


Compre

Doporučené příspěvky

ked citam tie vase pribehy s preclievanim,som vazne n...ý aj za vas,ta absolutna bezmocnost cloveka privadza do zufalstva,mizerne urady a institucie stale vykazuju funkcnost ako za bolsevika :suicide_anim:

 

P.S.: chcel by som byt colny uradnik,rano cvakne kartu,vecer cvakne kartu,co sa nestihlo odlozi o den pripadne tyzden,ziadny plan,splnene marze,len chodi spokojne do zamestnania a urcite este aj frfle...krasny zivot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 12345

...cekat mesic a neco na zasilku, tak to me asi polozi ;)

 

Jak to tady čtu tak se situace nestabilizuje!Doba proclení od reformy se nezkracuje ale naopak prodlužuje.

Tak to si asi nové diversky letos k moři nevemu!Hovada jedny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu tak se situace nestabilizuje!Doba proclení od reformy se nezkracuje ale naopak prodlužuje.

Tak to si asi nové diversky letos k moři nevemu!Hovada jedny!

 

presne tak. Cekam na diversky, tesil sem se na ne a byl si 100pro jistej, ze si je stihnu vzit na dovolenou... z ty sem se ale vratil v nedeli...doufam, ze ty hodinky dojdou aspon do pristi dovoleny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si objednal knizky z amazonu, ktery potrebuju k praci a jsem porad strasne nasranej. Take premyslim komu bych si stezoval, ale nic me nenapada ...

 

edit:

 

Tusi nekdo proc mi proste k tomu baliku neprilozi slozenku a ja musim nekam neco chodit resit?

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrele doporucuju si zanadavat tady na foru!!! Vcera sem si tady postezoval, ze mam hodinky na poste mesic, a ze mne prisel email od posty, ve kterym se omlouvaji, ale nevi, kdy mne balik doruci... dnes rano uz dosel email: mate to na ceste a v 10hod zazvonil zvonek... najednou uzasna rychlost!

 

Super byl hlavne postak... zanadaval si pekne se mnou, ze mu taky trcel balik z ameriky na poste mesic a to, ze je od Ceske posty, je mu prej na hov, stejne musel cekat. A ze posta stoji za ... a politici za .... celej nas stat za .... a EU jsou uplni ....

 

cili diky Chronomagu za urychleni!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

otázka na Slovenské, popřípadně Polské, jak je to se zásilkami tam?

 

Nechal bych si vydraženou položku poslat tam. Motivace je, že se mi hlavně nechce platit DPH.

 

Díky

 

Pravidla su stejne, ale nasi colnici su viac lenivi nez ti Ceski. Tzn. zachytia len veci ktore maju na prvy pohlad "nejaku hodnotu", nie kazdu blbost od 20Eur. Vybavenie urcite omnoho rychlejsie nez v Cechach, a aj ked som stale na colnu byrokraciu nadaval, to co tu citam mi pripada ako z pred 30 rokov. Vsetkych ich vydrbat na ulicu bez naroku na dochodok!

Povedal by som ze ked balik dorazi na Slovensku a zadrzi ho colnica, do 2 dni clovek dostane list (do vlastnych ruk), a nasledne si to aj s papiermi moze prist prebrat (hned dalsi den). Ak to riesi kurier (FedEx, UPS, TNT), tak to vybavia za Vas, trva to ale 2 dni a stoji 9eur (tusim). Inak ziadne poplatky (96Kc) si tu nikto neuctuje, len dan + clo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 12345

Pravidla su stejne, ale nasi colnici su viac lenivi nez ti Ceski.

..balik dorazi na Slovensku a zadrzi ho colnica, do 2 dni clovek dostane list (do vlastnych ruk), a

 

Já dostal po 22 dnech čekání,odpověď ne email kterým jsem se dotázal co se jako děje že ještě zásilka není ani u celníků,toto:

...............

Dobrý den

dle dostupných datových záznamů u zásilky dosud nebylo provedeno celní řízení. Po celním odbavení a propuštění vaší zásilky bude neprodleně odeslána na uvedenou adresu.

Vzhledem k nedostatečně deklarovanému zboží u velkého množství příchozích poštovních zásilek je celní odbavení časově velmi náročné. Proto bohužel nedokážeme

v tuto chvíli určit závazný termín doručení Vaší zásilky a prosíme o strpení. Od poslední dekády měsíce března dochází nebývale vysoké množství zásilek ze třetích zemí.

Ke zpracování tohoto velkého množství zásilek byly prodlouženy každodenní směny, včetně sobot a nedělí. I přes veškerou snahu se nám však nedaří toto množství

zásilek zpracovávat tak, jak bychom si přáli.

Přijměte prosím omluvu za zdržení vaší zásilky v celním odbavovacím procesu.

Případné bližší informace podá přímo pošta Praha 120, tf. +420 605 220 190, nebo 257 019 301, e-mail: vedpost.praha120@cpost.cz

 

...............

Co dodat!

:suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal po 22 dnech čekání,odpověď ne email kterým jsem se dotázal co se jako děje že ještě zásilka není ani u celníků,toto:

...............

...text...

...............

Co dodat!

:suicide_anim:

 

Az teraz vidim ze som sa neurcito vyjadril... tou lenivostou Slovenskych colnikov som myslel to ze sa im nechce prechadzat vsetky baliky :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, tak jsem ráno dorazil v 9,00 na poštu Praha 120, vyfasoval papíry od paní u přepážky, u celníků byl třetí na řadě, zaplatil dph, vrátil se do skladu a v 9,30 jsem stál venku s hodinkama na ruce :smile_anim:

Oproti zkušenostem z doby minulé kladně hodnotím, že platba se již provádí rovnou v místnosti celníků u pokladny a není nutné běžet dolů na poštu a stát znovu frontu. Negativně hodnotím, že ve skladu vás zkásnou o 96 korun, které si nově počítá pošta za připuštění zásilky k celnímu řízení, což dříve nebylo!

Jinak byli všichni příjemní a rychlí, takže moje původně zachmuřené čelo se rychle vyjasnilo. Kdo tedy máte v ruce papíry o přijetí zásilky k celnímu řízení a jste nebo máte cestu do Prahy, osobní vyřízení vřele doporučuji!

Edit: musel jsem nahradit slovo zá -p.o.r.n -ě :suicide_anim:

Upraveno uživatelem pevo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes den už to bylo trošičku delší. Ne kvůli celníkům, ty jsou v pohodě, ale v "poštovní" místnosti si jaksi nikdo neuvědomil, že přepážka s výdejem papírů by neměla být neobsazená... Ten poplatek 96 Kč je zlodějina. Ano, pošta má určité náklady navíc s těmito zásilkami, ale náklady mají i s běžným doručováním zásilek ze zahraničí. Já si tam proto přijedu osobně, vyřídím si to osobně, tak nevím proč bych měl něco platit.

Byla tam i TV a nějaký člověk z pošty vysvětloval, že lidé mají mylná očekávání, že na poštu je obecně nahlíženo negativně a že občas se přihodí lidská chyba a to pak může být problém, ale jinak že je všechno v pořádku a stížnosti lidí jsou neoprávněné. Ano, naprosto mylně jsem očekával, že nebudu čekat na zaslání výzvy k balíku 29 dní od jeho zadržení... A to už jsem se se dvěma balíky rozloučil, protože jsou evidentně v pr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...