Přejít na obsah

Seiko SKZ 325 K1 - Star Gate


habadej

Doporučené příspěvky

Nuz toto zamrzi.Kazdopadne dakujem za tie fotky poskodenej lunety.Pochovali vo mne akekolvek kacirske myslienky na odmontovanie pyramidy na mojich SKZ

 

Ciste teoreticky:skus napisat YOBOKIESovi,kedze ponuka spustu suciastok na modding.Mozno motyka vystreli a bude mat riesenie aj pre teba :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tyhle Stargaty v provedení černý číselník, černá luneta, něco přes týden a zatím maximální spokojenost. Jsou 3 věci, které při každém pohledu okamžitě poutají pozornost: červený kroužek na korunce, červeně orámovaná minutovka a pyramida na lunetě. Zatím všechno drží jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

hele, proc tu upadenou pyramidu nereklamujes?

 

Kdybych je koupil u nás, tak to samozřejmě reklamuji. Daň za levnější nákup z venku je trochu obtížnější možnost reklamace. Asi bych nedokázal, že jsem si tu pyramidu o něco neurazil. Mohlo by se to celkově protáhnout a možná i prodražit (cenina do UK asi něco stojí).

Uvažoval jsem o jiné lunetě a takovém celkovém tuningu. Nakonec jsem je tady na fóru prodal jak byly. Co se týče mě, "čert vem stargejty"!

Čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo no, to je pravda. posilat to nekde pres pul sveta je na prd. mne ta pyramidka zatim drzi (mam all black pvd), ale asi se stavim nekde za mistrem hodinarem, at ji zkusi na maximum dotahnout, protoze mi prijde, ze ten sroubecek by mohl byt jeste trochu vic zalezlej. mozna se mi to zda rozhodne netrci ven, ale po shlidnuti tech fotek bych nerad tu pyramidu taky nekde ztratil. koupil jsem si hodinarskou sadu sroubovacku, ale tam je nejmensi 1mm, a to je na tohle jeste moc tlusty, takze to sam neutahnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nechci vám brát iluze, ale já si myslím, že ta pyramidka je tam jenom nalepená a ten šroubeček je jenom na ozdobu. Teda alespoň mi

to tak připadalo, když jsem se na to podělaný místo koukal. Šroubek závit měl, ale vnitřní závit jsem pokud si dobře pamatuju neviděl. Viděl jsem jenom opatlaný místo od lepidla a dírku na šroubek. Kdyby se mi šroubek sám od sebe vytočil, což nevím jak by to bylo možný, tak by to bylo asi postupně a asi bych viděl, že je trochu vystouplej. Ale zas tak jsem je nezkoumal, byl jsem naštvanej, tak jsem je uklidil, abych je neměl na očích. Hodinky má teď Dantechno, možná to prozkoumal víc než já....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes večer jsem chtěl šroubek vytočit a pro jistotu zalepit Loctite.

Šroubek natolik drží že i přesto že jsem měl dobrý šroubováček jsem sním ani nehnul a to jsem vynaložil poměrně sílu.

Kdybych ještě víc zabral tak zničím šroubováček, nebo šroubek.

Když jsem se na něj podrobně podíval tak mi přijde, že je tam nějak zalepený, vypadá to jak kdyby ta černá povrchová úprava lunety byla nanesena až po zašroubování toho šroubku, nebo je to dodatečně nějak zalepené.

Každopádně to dle mě nemá šanci samo odpadnout, nebo se povolit.

 

Nevím jestli je to tím, že mám Japan verzi, ale spíš myslím, že problém s odpadnutím pyramidy, byl vada kusu. Možná i nějaké serie a pak to třeba odladili.

Nebo Malajsiec měl špatný den a zapomněl :-)

 

Bohužel habadej měl smůlu a tyto Stargate zrovna vyšli na něj :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je další možnost, že hodinky byly na reklamaci nebo vráceny a oprava proběhla tak, že pyramidku jen přilepily. Takto opravené hodinky daly znovu do prodeje. Já bych zkusil reklamovat, nebo aspoň poslat e-mail s popisem závady. Zjistíš jak budou reagovat.

Upraveno uživatelem synek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je další možnost, že hodinky byly na reklamaci nebo vráceny a oprava proběhla tak, že pyramidku jen přilepily. Takto opravené hodinky daly znovu do prodeje. Já bych zkusil reklamovat, nebo aspoň poslat e-mail s popisem závady. Zjistíš jak budou reagovat.

 

ÚÚžžž je nemám, viz. výše :smile_anim:.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tak tyhle hodinky už mám skoro 8 let.

 

Za tu dobu už toho zažily dost.

Aktuální stav: Vzhledem k tomu, že je nosím nonstop, tak nějaké rázy zažily a aktuálně se mírně předchází. Po asi 5 letech se začala odlupovat červená barva ze zářezu korunky a před měsícem vypadla lumitečka z pyramidy. Poškrábané sklíčko jsem jednou asi po třech letech měnil, ale škrábance na druhém jsem už neřešil.

 

Jinak absolutní spokojenost. Vzhledem k tvaru pouzdra jsou to nejpohodlnější hodinky co jsem kdy nosil. Často zapomenu, že je mám na ruce.

Pyramida se mi nikdy neomrzela, spíš naopak. Budu ji muset co nejdříve dát zase dokupy, protože bez té lumitečky vypadá tak trochu smutně.

Po letech nošení je barva z horní hrany pyramidy oleštěná na kov, ale to beru jako součást patiny, dojem mi to neruší.

Luminiscence pořád super. Čekal jsem že bude stárnout rychleji, ale drží.

Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...