Přejít na obsah

CFM00002B


lordsisken

Doporučené příspěvky

Tenhle Orient hacking nemá, tzn. vteřinovku nezastavíš. Pokud máš zájem mít chvilku absolutně přesný čas tak buď musíš počkat až se vteřinovka "trefí" do času a pak je nastavit, nebo se správně "trefit" sám když hodinky nejsou natažené a rozběhnout je tak aby čas rovnou odpovídal přesnému času. O žádném dalším postupu nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten hacking,da se udelat??

 

Ano, ve výrobě :-)

 

Teď vážně, u některých hodinek, které hacking nemají, lze vteřinovku zastavit mírným posunováním vyšroubované korunky proti směru chodu. Pokud Ti ale jde jenom o sledování přesnosti, pak se na to vykašli, udělej si odečet rozdílu, ten si zapamatuj (v mém případě by bylo nutno si jej zapsat), a pak už jen vyhodnocuj.

 

Ten pseudohacking, jak jsem jej popsal, nefunguje vždy, a IMHO je to vcelku prasára ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hodinky mám taky už přez půl roku a serizuji je tak jednou za 2 měsíce, jelikož jsou neuvěřitelně přesné. Takže bych to asi neřešil.... Kde si je kupoval?

Udělal jsi s něma dobře - pořád mi ještě dělají radost a i servis je za babku (né že by nějaký potřebovali, jen jsem si to zjišŤoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovla jsem je v Teplicich v kamenem obchode Atmos...Mel jsem na hodinky 10tis a chtel jsem prave automaty s ,,palivomerem"...Tyhle se mi moc libily a jako znacka celkem kvalitni,tak nebylo co resit:)...jeste se mi dost libej: http://www.orient-watch.com/products/category/item/?category_id=25 ale bohuzel ty nikde nemaj v ceskym obchode:(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO??..Proc prasarna??Jeste vsechny zkratky neznam...Nastavoval jsem je ve ctvrtek a mely 30s naskok..ted maj 45s coz si myslim ze je za 3 dny slusny...chtel bych je nechat za mesic zregulovat a dostat z nich co nejvic

 

Jestli udělaly 15s za tři dny tak myslím není co regulovat :speak_cool: Teď už jen správně pokládat na noc a fertig.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO??..Proc prasarna??Jeste vsechny zkratky neznam...Nastavoval jsem je ve ctvrtek a mely 30s naskok..ted maj 45s coz si myslim ze je za 3 dny slusny...chtel bych je nechat za mesic zregulovat a dostat z nich co nejvic

 

Prasárna proto, že hodinky na takové zastavení stavěné buďto jsou, pak mají hacking, a nebo nejsou, pak hacking nemají a provádíme s nimi tenhle pseudohacking. No, dle mého jim to nedělá moc dobře. A tím se dostáváme ke zkratce IMHO: In My Humble Opinion, dle mého skromného názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jsou to dobré hodinky - pro mě to byly první pořádné automaty a mám k nim citový vztah (nepujdou uz z baraku tak jak sli uz dalsi hodinky). Akorát já mám verzi na kůži. Ty co se ti líbí už mi příjdou trochu přeplácané, ale to je otázkou vkusu. Jen jedna věc - máš taky nepartrnou minimální vůli na lunetě? Není to nic zásadního - citizeny mají třeba 3 krát větší, ale cítit to jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje prvni automaty byly Police Sway Sceleton...s cinskym strojkem:(...3x jsem byl s nima na regulaci a porad mely nevyrovnany chod..jednou se spozdovaly jednou zrychlovaly a to celkem znatelne...pred doregulaci i 3min za den!!!!..a hlavne mezi 15min a 30min mela vterinovka znacne nepresny chod(poskakovala).tohle sou moje druhy automaty a uplne ,,jinej svet"....jj i ja mam nepatrnou vuli v lunete....ja mam hodne rad hodinky kde je videt na strojek...proto se mi libej ty dalsi orinetky kde maj Open Heart:))

Upraveno uživatelem lordsisken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud je chces presne sledovat tak pouzij Tohle KLIK tam nezalezi kde mas vterinovku pamatuje si to a samo ti to prepocitava atd. je tu o tom cely vlakno. Kdyz si prectes vzdy poznamky na dane strance tak verim ze nebudes potrebovat ani zadne rady jak to ovladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...