Přejít na obsah

Mate nekdo STOWA Antea?


ego alter

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
zkusenosti?postrehy?doporuceni?

Mám Antea Museum Edition bez data a jsou to moje asi nejoblíbenější hodinky - když si je připínám, mávají mi Gropius s Breuerem.

 

Jediný problém je, že když mi je Jörg posílal, přibalil k nim kompletní katalog a od té doby stůňu na tyhle Schauery, které ovšem už na rozdíl od Antea nejsou za babku.

 

ed10_macro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Jdu s křížkem po funuse, ale jak už tady pár lidí postřehlo, já si je pořídil s černym ciferníkem a datumem a taky s aligátořim řemínkem ... Mam je sice chvíli, ale jsou to fakt designově čistý hodinky, u kterejch se člověku pohled na ně jen tak neomrzí ... Cena je naprosto neskutečná, když vezmu v úvahu, jaký ty hodinky jsou ... Kdo o nich jen trochu uvažuje, můžu doporučit, neuděláte krok vedle ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úspěšně vydražen můj nový německý přírustek. Uf byl to boj, hodinky jsem vyhrál díky tomu že jsem pro jistotu 12 vteřin před koncem přihodil 12 EUR :-))

 

de14_1.JPG

 

dfca_1.JPG

 

e199_1.JPG

 

Hodinky jsou v originální krabici, s papírama. Pásek by měl být originál Stowa krokodýl :-) už se těším až je budu mít na ruce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úspěšně vydražen můj nový německý přírustek. Uf byl to boj, hodinky jsem vyhrál díky tomu že jsem pro jistotu 12 vteřin před koncem přihodil 12 EUR :-))

 

Hodinky jsou v originální krabici, s papírama. Pásek by měl být originál Stowa krokodýl :-) už se těším až je budu mít na ruce :-)

 

 

Gratulujem... a ak sa možem spýtať za koľko si ich vydražil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...