Přejít na obsah

Mate nekdo STOWA Antea?


ego alter

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Dnes mi nečekaně dorazila originální motýlová spona od Stowy. Takže konečně můžu začít nosit aligátoří řemínek co jsem ke Stowám dostal. Pousil jsem se udělat pár fotografií s různým nasvícením. Bohužel se mi zatím nepodařilo udělat takovou fotku, aby tam krásně vynikl ciferník i struktura pásku.

post-236-1198874340.jpg

post-236-1198874361.jpg

post-236-1198874370.jpg

post-236-1198874415.jpg

post-236-1198874425.jpg

post-236-1198874438.jpg

post-236-1198874448.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I s dopravou na 40,95 EUR. Objednal jsem ji přes Stowa e-shop a za necelý týden tu byla a to byly svátky :-)
Díky. Koukam ale, že Antea KS maj řemínek 18mm, protože je celkově o kousek menší než ty moje, který ho maj 20mm, a tuhle motýlovou sponu jsem na tom jejich e-shopu nenašel ... Zkusim jim napsat, jestli ji náhodou už nemaj nebo v dohledný době nechystaj.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Koukam ale, že Antea KS maj řemínek 18mm, protože je celkově o kousek menší než ty moje, který ho maj 20mm, a tuhle motýlovou sponu jsem na tom jejich e-shopu nenašel ... Zkusim jim napsat, jestli ji náhodou už nemaj nebo v dohledný době nechystaj.

 

netřeba psát, tady stačí rovnou objednat:

 

http://stowa.de/shop/cgi-bin/lshop.cgi?act...--ab.schliessen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Koukam ale, že Antea KS maj řemínek 18mm, protože je celkově o kousek menší než ty moje, který ho maj 20mm, a tuhle motýlovou sponu jsem na tom jejich e-shopu nenašel ... Zkusim jim napsat, jestli ji náhodou už nemaj nebo v dohledný době nechystaj.

 

 

 

Ahoj,

chci se tě zeptat jestli jsi něco zjistil k té sponě 20mm, mám na svých Stowa ten samej řemen a spona by se šikla. Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...