Přejít na obsah

Hodinky Detomaso


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Na první pohled huj, na druhej fuj. Jak tu už někdo psal, viděl jsem je po pádu z výšky cca metru na lino a ten pohled bych nikomu nepřál, tak nevypadaj ani hodinky pro děti po nárazu na beton ( utrhané ručičky, korunka se nevím proč ohla, strojek a dýnko vytržené - strojek úplně, dýnko se nějak povolilo, pootočilo, jen lehce, z ciferníku otrhaná čísla ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to jdu otevřít...a jezismarja...plech a plast. Napis Japan no jewels. :-( Luxusní hodinky Detomaso Barletta za eeeeee....mmmmmm.... notakjo: čt..i litry. Tak jestli chcete vidět uplne pako, mrkněte na moji profilovou fotku.

 

Toto forum ma zabudovanu pokrocilu intuiciu. V "similar topics" je prvy odkaz "Pozvracene hodinky" :)

Daj si flasu vina a ber to s rezervou, prvu lekciu mas za sebou. Na tych 4 tisickach sa raz este zasmejes, ak sa tu zdrzis prevaris omnoho viac penazi :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto forum ma zabudovanu pokrocilu intuiciu. V "similar topics" je prvy odkaz "Pozvracene hodinky" :)

Daj si flasu vina a ber to s rezervou, prvu lekciu mas za sebou. Na tych 4 tisickach sa raz este zasmejes, ak sa tu zdrzis prevaris omnoho viac penazi :)

 

Tak nebyly to čtyři litry, ale ?jen ? 3,3. No, za krasne nové žluté Maka jsem dal 2,8. Ale mas pravdu, jsem tu dva měsíce a množí se mi to na polici jak malé myši. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, nejsi sám s tím, že se ti to množí doma na polici. Já jsem se cca před dvěma měsíci rozhodl, že si koupím své "definitivně "poslední hodinky a zbytek jsem prodal. 2 měsíce jsou za mnou, zase mám plné hodinkovnice a přemýšlím nad "definitivně " posledním kouskem znovu :-(. Jen se prostě pak bojím otevřít tuto stránku, protože se tady vždycky něco ukáže, co nutně potřebuju mít na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, nejsi sám s tím, že se ti to množí doma na polici. Já jsem se cca před dvěma měsíci rozhodl, že si koupím své "definitivně "poslední hodinky a zbytek jsem prodal. 2 měsíce jsou za mnou, zase mám plné hodinkovnice a přemýšlím nad "definitivně " posledním kouskem znovu :-(. Jen se prostě pak bojím otevřít tuto stránku, protože se tady vždycky něco ukáže, co nutně potřebuju mít na ruce.

 

Tie tvoje posledne budu Golany? Pilotky? Potapky? Nieco na hory a na bike? :D

Ja viem minimalne o dvoch, ktore si kupis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie tvoje posledne budu Golany? Pilotky? Potapky? Nieco na hory a na bike? :D

Ja viem minimalne o dvoch, ktore si kupis :D

 

Golany jsou mimo :-)), ty ještě musím mít do vody, ty se nepočítaj :-)). Fortis chrono je konečná a definitiva, snad. A neplevel vlákno :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Diky tomuto foru jsem si udelal jasny obrazek o urovni hodinek Detomaso.

Ovsem poradte cloveku jako ja,ktery chce takovy styl hodinek. Tudiz vyrazna cerna v kombinaci s cervenou a "breitlingovsky" vzhled. Cena do 10 tis.

Musim rici ,ze v mem okoli se tento styl hodinek velmi libi. Nekteri prispevatele v jinych vlaknech misto techto hodinek doporucovali levnejsi casia a podobne. To je sice hezke,ale vzhledove jsou uplne jine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...