Přejít na obsah

Novy Abull45_wolfŕam koncept


Pe3xxx

Doporučené příspěvky

Je to takove divoke... Na jednu stranu ocenuju vuli nekopirovat existujici, ale na stranu druhou... tim trpi celkovy dojem :(

 

Tedy - pridavam se k vetsine - vse je super, az na to pouzdro...

 

Je to takove divoke... Na jednu stranu ocenuju vuli nekopirovat existujici, ale na stranu druhou... tim trpi celkovy dojem :(

 

Tedy - pridavam se k vetsine - vse je super, az na to pouzdro...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to takove divoke... Na jednu stranu ocenuju vuli nekopirovat existujici, ale na stranu druhou... tim trpi celkovy dojem :(

 

Tedy - pridavam se k vetsine - vse je super, az na to pouzdro...

 

Je to takove divoke... Na jednu stranu ocenuju vuli nekopirovat existujici, ale na stranu druhou... tim trpi celkovy dojem :(

 

Tedy - pridavam se k vetsine - vse je super, az na to pouzdro...

 

Pod to sa podpisem, vsetko super okrem puzdra... .

Snad s tym este nieco spravia.

 

Pod to sa podpisem, vsetko super okrem puzdra... .

Snad s tym este nieco spravia.

:lol2:

:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ine ako lestene som wolframove puzdra nevidel, zrejme to nejde... cize treba sa zmierit so vzhladom nalestenych psich kouli :) Osobne prave lestene puzdra sa mi pacia najviac. Odtien do siva je tiez vlastnostou wolfram carbidu.

 

Alda suhlas, lumtec by mohol urobit wolframove hodinky klasickych tvarov, napr. radu B vo woflrame. Tehcnicky je ale asi problem urobit puzdro utlych stihlych tvarov z odliatku wc. Preto su vsetky tela wc take macate tlste.

 

 

Zaujimalo by ma, ako je hodnoteny tento model na inych forach? (som lenivy si to pozret sam) Mam male podozrenie, ze tu niekto spustil lavinu "nepaci sa mi" a vacsina to nasleduje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že je těžké dneska už tak zhýčkaného zákazníka zaujmout...ale z těchto fotek mne tak jako většinu zaujalo pouze provedení ciferníku a myslím že i korunka je přijatelná..ale u mne celkově hranaté hodinky nemají vysoké hodnocení..snad jen Monaca od TH..

 

Ale jinak proč ne...sto lidí - sto chutí.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevidel som ich nazivo je tazke mi to posudit,ale napriek neotrelosti a snahe urobit netradicny desing,za mna NIE...

 

no na zivo si ich vidiet nemohol kedze su to navrhy na buduci rok ;)

 

ten navrh v uplne prvom poste nie je az taky hrozny az na:

-to "prekrytie" casti korunky - puzdro by malo mat rovnaky tvar ako na lavej strane

-korunka sa mi vobec nepaci, mozno by sa tam hodil nejaky sesthran...urcite nieco menej clenite

 

a uplne staci ked bude vylesteny len kruh okolo ciferniku, zvysok mi mohol byt "matny".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten novej abdull bude fakt arab. Připomíná to cihlu vypadlou z plotu mešity. Předpokládám, že svítí jak fukušima. Perfektně metrosexuální věc pro všechy, co ji unesou !! Fakt bych se s nima ale nechtěl vláček a ještě si holit zápěstí těmi ostrými a vystouplými hranami :D Možná to dělá dobrý kérky. Škoda toho fakt ničemného fontu písma, hodně to sráží. Naopak useklé ručky jsou podle mne milý detail.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...