Přejít na obsah

Junghans, kalibr J800.1 x J800.2


Vena

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

uvažuji o koupi Max Bill Automatic. Všude se uvádí kalibr J800.1, na stránkách Junghans také, ale v manuálu k těmto hodinkám (také na stránkách Junghans) je popisován kalibr J800.2, který má i ruční nátah. Má i J800.1 ruční nátah nebo jak to s těmito verzemi kalibru je ? :smile_anim:

Díky za info.

post-4078-056699500 1306750964.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Junghans Max Billy se dělají v průmerech pouzdra 34mm ruční nátah a 38mm automat. kalibry jsou asi eta- viz link.

http://uhrforum.de/stellt-junghans-wieder-eigene-kaliber-her-t73749#post960930

 

Díky za info a odkaz, věděl jsem, že tam bude nějaká ETA, jen jsem nemohl najít jaká. Teď je to jasný ETA 2824 má i ruční nátah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info a odkaz, věděl jsem, že tam bude nějaká ETA, jen jsem nemohl najít jaká. Teď je to jasný ETA 2824 má i ruční nátah.

 

ne! z tabulky je jasný, že manuální nátah je 2801 :)

ze stránek junghansu vyplývá, že černá varianta tohohle designu ciferníku se dělá jen s automatem. manuální nátah v černým provedení ciferníku má jiný design - cifry

Upraveno uživatelem aama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne! z tabulky je jasný, že manuální nátah je 2801 :)

ze stránek junghansu vyplývá, že černá varianta tohohle designu ciferníku se dělá jen s automatem. manuální nátah v černým provedení ciferníku má jiný design - cifry

 

Já vím, já vím, asi jsem se blbě vyjádřil. Myslím možnost ručního nátahu u automatů (hacking).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne! z tabulky je jasný, že manuální nátah je 2801 :)

ze stránek junghansu vyplývá, že černá varianta tohohle designu ciferníku se dělá jen s automatem. manuální nátah v černým provedení ciferníku má jiný design - cifry

 

Ještě dopřesním, spíš automaty s možností ručního nátahu + hacking :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...