Přejít na obsah

Bulova


Roman-ZA

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Velmi zaujimava znacka,mam vyhliadnute hodinky Bulova z ruzoveho zlata za 380 eur,zvazujem ich kupu,nakolko nemozem najst kto ma skusenosti s hodinkami znacky Bulova.Uz par krat som sa kopol pri kupovani znaciek a pri hladani vyrobcu som zistil,ze dana znacka uz bola odkupena a vyraba sa inde.Napriklad Festina,ruku na to,ze uz nekupim take smejdy.Jedina znacka ktora ma potesila boli quartzove hodinky znacky Lennox,lacne a kvalitne,opakovane by som ich kupoval,takisto sklamanie v hodinkach Fosil,za taku kvalitu prehnane cena.Dokonca som mal hodinky cinskej znacky,na ktoru si nespomeniem,boli kvalitne,zaujal ma ich dizajn,cena akurat,spokojnost nadovsetko,tu znacku som uz nikdy viac nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi zaujimava znacka,mam vyhliadnute hodinky Bulova z ruzoveho zlata za 380 eur,zvazujem ich kupu,nakolko nemozem najst kto ma skusenosti s hodinkami znacky Bulova.Uz par krat som sa kopol pri kupovani znaciek a pri hladani vyrobcu som zistil,ze dana znacka uz bola odkupena a vyraba sa inde.Napriklad Festina,ruku na to,ze uz nekupim take smejdy.Jedina znacka ktora ma potesila boli quartzove hodinky znacky Lennox,lacne a kvalitne,opakovane by som ich kupoval,takisto sklamanie v hodinkach Fosil,za taku kvalitu prehnane cena.Dokonca som mal hodinky cinskej znacky,na ktoru si nespomeniem,boli kvalitne,zaujal ma ich dizajn,cena akurat,spokojnost nadovsetko,tu znacku som uz nikdy viac nevidel.

 

Tak to tě musím zklamat, Bulova už dávno není samostatná americká značka, vlastní ji Citizen... Já bych si od nich možná pořídil leda kvarcové Precisionisty s plynulým pohybem jako náhradu za ladičky, když už se nevyrábí :crying_anim02: Ale abych se přiznal, tak ze současné produkce mne nezajímá vůbec nic, já žiju v minulosti :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad to tu plevelím, ale dají se někde v ČR (e-shop, kamenná prodejna) sehnat ty Precisionisty od Bulovy? Já je nikde nenašel. Naštěstí mám jedny ladičky, zrovna dneska na ruce...

 

V Palladiu mají v jednom obchodě kromě jiného i Bulovy, ale jestli mají i Precisionist, to nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...