Přejít na obsah

Rozhovor s novym sefom Glycine


jankoxxx

Doporučené příspěvky

Měl jsem možnost s panem Lackem mluvit a mám dojem, že je to chlapík, který dobře vycítil podstatu Glycine a že to bude dobrý? snad už žádné nové Airman 7 hehe

 

mal si mu povedat nasledovne: model glycine airman, priemer 36mm, blue degrade cifernik s 12 hore a vypukle akrylove sklo!!! uz len ked na to pomyslim tak sa mi slinky zbiehaju... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli na nich trváš, tak ti to třeba domluvíme. Možná, že když to pořádně zaplatíš, udělaj nějakou takovou limitkuv :D...

Pan Lack na mě působí jako docela skromnej chlap. S ohledem na to, co všechno už v životě někam posunul a co dokázal...

Každopádně mu to při příští debatě rád ¨povím. Bude určitě potěšen, že se o značce Glycine i na tomhle fóru mluví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli na nich trváš, tak ti to třeba domluvíme. Možná, že když to pořádně zaplatíš, udělaj nějakou takovou limitkuv :D...

Pan Lack na mě působí jako docela skromnej chlap. S ohledem na to, co všechno už v životě někam posunul a co dokázal...

Každopádně mu to při příští debatě rád ¨povím. Bude určitě potěšen, že se o značce Glycine i na tomhle fóru mluví.

 

kludne mu to navrhnut mozes :)

 

prva vec ktoru by mali v ramci serie airman urobit by bola dokonala kopia modelu ktory ich preslavil. to by bol podla mna fajn tah ako odstartovat novu filozofiu znacky...

 

edit: vela sa praveze nehovori, snad popularita stupne po tom ako jakub prvzal patronat v nasom geografickom minipriestore. v poslednej dobe som si vsimol ze aj subforum Glycine na WUS je nejake mrtve.

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...