Přejít na obsah

PERRELET TURBINE DOUBLE ROTOR


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Skutečný eye catcher, navíc v mé momentálně oblíbené červeno-černé kombinaci.

Když bych byl škarohlíd, tak řeknu, že to jak disky na rapperově Hummeru, jenomže v tomhle podání je to jaksi jiné...

A korunka je zajímavá, jak to bude s čištěním pro focení za 5 let, to nevím ..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vždy podélně žebrované pouzdro a prosklený rotor, navíc netradičně řešená korunka a jako úžasná nadstavba turbina v bezvadné asi nejlepší, barevné kombinaci. Co více si přát, snad jen, aby byly moje. Krásný kousek do sbírky, ať co nejlépe slouží !

 

Editace : jo, to auto také nevypadá špatně ;)

Upraveno uživatelem Climber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný. Jediný, co mi na tom vadí, že rotor nemá setrvačnost, ale má tendenci kmitat sem a tam jako klasický závaží. Dovedu si představit plynulej "dojezd" turbíny, bylo by to mnohem hezčí :).

 

Aha, tak já vycházel ze záběru, kde ta setrvačnost byla (přitom ve stejném videu je ukázáno i spojení rotoru..).

 

Takže je to podobné jako u Rado kotvičky, rychlé a sem tam chaos? Stejně to musí v tomto provedení vypadat parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ajajaj, další vlákno, který jsem trestuhodně minul. :( Co na ně říct? Musím zapnout caps lock: TOHLE JSOU JEDNODUŠE NAPROSTO FANTASTICKÝ HODINKY! Mám pocit, že poslední dobou mně dělají největší radost hodinky, který mají nějakou zajímavou technickou vychytávku. A tyhle ji bezesporu mají.

 

EDIT: Úplně jsem v tom rozrušení zapomněl pochválit skvělý fotky. :) Ale to už je u tebe stejně standard.

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...