Přejít na obsah

Nautilus L.E.


Doporučené příspěvky

Nautilus L.E.

Predpokladany pocet kusu je 33 s tim, 3 ks jsou jiz zadany. K mani zustava 30 ks teto L.E. Navysovani celkoveho poctu ks v tuto chvili nemame v planu.

 

Na poslednim seznamu je 30. zajemcu, pokud se bude chtit nekdo pridat, pripadne odstoupit, poslete mi zpravu, seznam upravim.

Vzhledem k tomu, ze v prubehu hlasovani muze pro nekoho nastat situace, ze bude chtit z projektu odstoupit, je pro dalsi zajemce mozne nechat se zapsat na seznam nahradniku (nahradnici nehlasuji).

 

Na logu na ciferniku jsme se rekneme shodli.

Dal budeme pokracovat dal v techto krocich:

- Tvar vterinovky

- Potisk okruzi ciferniku

- Vzhled gilosovani stredu ciferniku

- Podoba indexu (cisel)

- Tvary rucek

- Vzhled dynka

 

Hlasovat budeme vzdy v tomto vlakne a cas na hlasovani bude vzdy pet dni (nebo pokud zahlasuji vsichni drive) hlasovani ukoncim (smazu) a budu pokracovat na vybranem navrhu. Dalsi hlasovani bude opet probihat v tomto vlakne.

Hlasovani bude verejne, tudiz kdo neni na seznamu zajemcu, prosim nehlasujte a neprispivejte do tohoto vlakna (budu bez upozorneni mazat).

Pokud nejste mezi zajemci a mate potrebu se vyjadrit, poslete nekomu z nas SZ s vasi pripominkou.

 

 

Finalni nahled ...

 

Posted Image

 

 

Pokud jsem na neco zapomel, doplnte ...

Jinak stale plati ma posledni veta, kterou jsem napsal na zacatku ... pokud to nevyjde, tak si aspon zablbnem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Těžká volba. Asi obrázek dva. Mám totiž strach, že pokud by se dal ten třetí, tak by po zmenšení na velikost pasující do hodinek, těch 7 lopatek vypadalo přeplácaně.

Barva dobrá, tvar asi taky, ale záleží na provedení. Aby to nebylo moc placatý a nevypadalo jak větrník pro děti.

 

Ale ať se tady moc nevykecávám - hlasuju pro číslo dva.

 

Jo, tohle je pro mě ideální tvar:

post-697-022583600 1308149485.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, to je opravdu tak těžké respektovat předem daná pravidla případně výzvu/prosbu zakladatele vlákna ?!?

 

Hlasovani bude verejne, tudiz kdo neni na seznamu zajemcu, prosim nehlasujte a neprispivejte do tohoto vlakna (budu bez upozorneni mazat).

 

Myslím, že už tak s tím má Baker práce až nad hlavu, tak proč mu ji nutně musíte přidělávat opravdu nechápu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V předchozím vlákně navrhoval cigi inspiraci u filmů Karla Zemana. Teď jsem dosledoval Vynález zkázy a z něho se teda moc čerpat nedá. Ponorka, která by měla vidět šroub, je jen jedna - a uvedený šroub má jen dva listy. Budíky a ručky na nich - musel bych více zazoomovat, ale zřejmě to nemá cenu. No ale krásné jsou "potápky", ty by šly udělat lehce :D

Pustím si ještě Ukradenou vzducholoď, tam toho třeba bude víc (kluci snad byli i v Nautilusu).

post-3263-042666200 1308141425.jpg

post-3263-061526800 1308141433.jpg

post-3263-001441700 1308141445.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A opravdu na zadnych ilustracich nebyl pocet lopatek zachycen? Nevim proc, ale mam vsugerovano, ze byly ctyri.

 

Čtyři lopatky mělo vzdušné plavidlo Robura Dobyvatele, viz screen.

 

Jinak ilustraci lodního šroubu jsem nenašel ani v knížce "20.000 mil pod mořem". Jo a v "Ukradené vzducholodi" je vidět jenom ponorka s Nemem, kterej vypadá jak J.A.Komenský...

post-3263-045099800 1308162446.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra. Je hotovo. No štvete mě kolegové, ale ne dost na to, abych z tohoto projektu odstoupil. :D

Ta "atomová" ponorka vás bude po nocích strašit, až vám to jednou dojde. ;)

S ohledem na vývoj navrhuji opustit myšlenky na loděnku popř. krakatici a zaměřit se např. na střelu s plochou dráhou letu. :P

 

P.S. Jsem trouba, já vím, ale musel jsem si ulevit. Omluvte mě pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktore pokud nastane situace jako nyní, kdy už je po prvním dnu jasno (nadpoloviční většina hlasovala pro jednu z variant) - dá se nová anketa dříve a nebo budeš čekat v předem daném termínu?

 

Ano, pockam, az odhlasuji vsichni, chci at ma kazdy prostor vyjadrit svuj nazor. Navic neni kam spechat, i kdyz s ruckama stravime asi nejvic casu.

Cas jsem o dva dny zkratil, kdyz vidim jak jste nedockavi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra. Je hotovo. No štvete mě kolegové, ale ne dost na to, abych z tohoto projektu odstoupil. :D

Ta "atomová" ponorka vás bude po nocích strašit, až vám to jednou dojde. ;)

S ohledem na vývoj navrhuji opustit myšlenky na loděnku popř. krakatici a zaměřit se např. na střelu s plochou dráhou letu. :P

 

P.S. Jsem trouba, já vím, ale musel jsem si ulevit. Omluvte mě pls.

 

Tak, pánové, toto, co napsal honza71, mě dostalo!!! Vystihlo to můj pocit, že vícelistá vrtule je moderní, je to dáno optimalizací funkce a snahou po odhlučnění chodu pohonu. S tím kapitán Nemo jistě problém neměl. Začal jsem hledat a přikládám pár výsledků z Googlu a zároveň, jistě asi zbytečně, opět trapně přehodnocuji svoje hlasování. Podívejte se na to a uvažte svoji volbu, ať je to podložené a někoho to zpětně nemrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, pánové, toto, co napsal honza71, mě dostalo!!! Vystihlo to můj pocit, že vícelistá vrtule je moderní, je to dáno optimalizací funkce a snahou po odhlučnění chodu pohonu. S tím kapitán Nemo jistě problém neměl. Začal jsem hledat a přikládám pár výsledků z Googlu a zároveň, jistě asi zbytečně, opět trapně přehodnocuji svoje hlasování. Podívejte se na to a uvažte svoji volbu, ať je to podložené a někoho to zpětně nemrzí.

 

Neviem, či účelom tejto limitky je striktné dodržiavanie literárnej predlohy, ale mne sa tam vizuálne viac páči šesťlistová varianta...vyzerá dynamickejšie, presne v súlade s mottom Mobilis In Mobili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtyřlistej šroub by vypadal hnusně. Je ale pravda, že čím dýl na to koukám, tím víc mi připadá jako lodní šroub to Ačko a zbylý dva jako větrák... :crying_anim02:

Vyhodnotím to ještě jednou zítra s čistou hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Pavčo, ale ta první varianta je pětilistá, ne čtyř. A navíc mi teda silně připomíná dětský větrník.

Ona ta čtyřlistá by asi nebyla špatná, ale musela by mít jiný tvar, ne tento moderní. Ale jaký, aby to dobře vypadalo? Jinak by byla i praktická - vzdálenost mezi lopatkami 15 sekund (proto bych vzal i tu šesti po 10 sec).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, či účelom tejto limitky je striktné dodržiavanie literálnej predlohy, ale mne sa tam vizuálne viac páči šesťlistová varianta...vyzerá dynamickejšie, presne v súlade s mottom Mobilis In Mobili.

 

Jo, chápu, a podíváš-li se výše, psal jsem to. První moje volba byla B, líbila se mi 6 listá vrtule, pak jsem si zdůvodnil, že v době kapitána Nema asi nebyla, volil jsem A (nabídka na 4 listou není), ale pak jsem se vrátil k B. Až hledání na googlu mě vrátilo k A. Omlouvám se za zmatek, ale to jsem celý já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, chápu, a podíváš-li se výše, psal jsem to. První moje volba byla B, líbila se mi 6 listá vrtule, pak jsem si zdůvodnil, že v době kapitána Nema asi nebyla, volil jsem A (nabídka na 4 listou není), ale pak jsem se vrátil k B. Až hledání na googlu mě vrátilo k A. Omlouvám se za zmatek, ale to jsem celý já.

 

V pohode pavča, ja som sa cca. hodinu rozhodoval medzi variantou B alebo C :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...