Přejít na obsah

Horhe


Doporučené příspěvky

musím tu kladně okomentovat a všem vřele doporučit člena Horhe.Velmi ochotný , vstřícný člověk.Jeho rychlost a ochota se jen tak nevidí.

Ve středu 15.6. pozde vecer jsem mu napsal prosbu o radu kde koupit jedny hodniky-ve ctvrtek 17.6. brzo ráno přišla odpověď a do hodiny bylo vše domluveno.A dnes mi je přivezl až před barák(toto sem nečekal) a již se hřejí přítelce na ruce.

Super jednání vstřícné ,rychlé,jako předešlé obchody sním ( byly to drobnosti)

 

Takže se :notworthy:

 

A ješťe jedmou díky

 

dávám 10/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Potvrzuji!Také mi v jiné věci nezjištně hodně pomohl,byť to ne naší vinou nakonec nebylo až tak super,ale aspoň jsme poučeni do budoucna!Nic není cennější než zkušenosti!!!(at´ nejsem podezříván z něčeho nekalého šlo o převod paypal z kč na eur-každá jiná cesta mi přijde shcůdnější a levnější-např.pojištěný cenný balík pošty do SVK na 25tis.=250,-kč)

Skutečně slušný,ochotný a skromný člověk!!! :smile_anim: v dnešní době takřka neuvěřitelná kombinace!!!Džentlmen každým coulem a příklad pro všechny překupníky,lichváře a jiný šmejd nezřídka se vyskytující v tom českém,nejen internetovém moři!!!U každého našeho zpravidla velmi,velmi,decentního posezení je mi ctí si s ním popřát pravicí!!! :cheers: a proto už se velmi těším i na zítřek!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...