Přejít na obsah

eterna


fermuello

Doporučené příspěvky

 

Na vanilkové gumě

Fakt? Ja bych dal prednost asi tahu. Nejspise cerne bez toho pvd. By me zajimalo, jak budou na tom s presnosti? Predpokladam dobre, ze tam je sroubovaci korunka, ze?

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fakt? Ja bych dal prednost asi tahu. Nejspise cerne bez toho pvd. By me zajimalo, jak budou na tom s presnosti?

Asi bych dal nakonec taky přednost tahu a gumu kdyžtak přikoupil. Je fakt, žePVD je ochrana korunky a já tomu moc nevěřím, ale vypadá to dobře. Samo, že cena na tahu už je trochu míň sympatická..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Asi bych dal nakonec taky přednost tahu a gumu kdyžtak přikoupil. Je fakt, žePVD je ochrana korunky a já tomu moc nevěřím, ale vypadá to dobře. Samo, že cena na tahu už je trochu míň sympatická..

Take to tak vidim s tim tahem. Ja se te pvd bojim, za 1. s tim nemam zadne zkusenosti a za 2. nam doma vse z trochu podobnych materialu vzdy odeslo. Hele ta guma se da vzdy nejak splasit, kdezto ten tah bude pekna rana. Na me Kontiki date, pry stoji tah cca 15 tisic.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo pro tebe :D

som si myslel :)

 

chcel som eternu chvalit ale teraz jak si listujem v tom katalogu tak som trochu posmutnel...

 

kaliber 3500 a 3510 - velmi pekne len skoda ze to cpu do tak skaredych hodiniek...

 

modely legacy - KRASNE! vypukly cifernik s aplikovanymi indexami je nadherny. big date, rucicky proste vsetko parada, ale akosi zabudli na to, ze cinania maju male rucicky a nafukli ich tak, ze sa uz jankovi pacia o dost menej..

 

royal kontiki - aku tu mozem picovat kolko chcem, ale pacia sa mi viac ako IWC Ing..... dokonca by som povedal, ze by som ich aj unosil na mojej paprcke prekliatej :)

 

kontiki date - ta ciernomodra varianta je paradna  a ak by mali 37mm a cenu do 1000 EUR mozno by som aj zavahal :lol2:

 

vaughan - FAJNE! ale moment. aky je rozdiel medzi nimi a legacy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné věcičky dělá poslední dobou Eterna :notworthy: Asi to bude znít hloupě, vlastník značky je stále Porsche design? A Porsche design vlastní Němci? Fakt už v tom mám maglajz....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné věcičky dělá poslední dobou Eterna :notworthy: Asi to bude znít hloupě, vlastník značky je stále Porsche design? A Porsche design vlastní Němci? Fakt už v tom mám maglajz....

S Porsche uz davno nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo je tedy vlastník?

 

To je provokace Africane? :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som si myslel :)

 

chcel som eternu chvalit ale teraz jak si listujem v tom katalogu tak som trochu posmutnel...

 

kaliber 3500 a 3510 - velmi pekne len skoda ze to cpu do tak skaredych hodiniek...

 

modely legacy - KRASNE! vypukly cifernik s aplikovanymi indexami je nadherny. big date, rucicky proste vsetko parada, ale akosi zabudli na to, ze cinania maju male rucicky a nafukli ich tak, ze sa uz jankovi pacia o dost menej..

 

royal kontiki - aku tu mozem picovat kolko chcem, ale pacia sa mi viac ako IWC Ing..... dokonca by som povedal, ze by som ich aj unosil na mojej paprcke prekliatej :)

 

kontiki date - ta ciernomodra varianta je paradna a ak by mali 37mm a cenu do 1000 EUR mozno by som aj zavahal :lol2:

 

vaughan - FAJNE! ale moment. aky je rozdiel medzi nimi a legacy??

0,5 mm rozdil :)), nevim neprisel jsem na to Janko.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíš? Vím, že si značku jednu dobu přehazovali jak horký brambor a wikipedie říká, že patří Porsche design. Tak jak, ty to víš nebo víš prd? :cheers: Asi bych to někde našel, ale čekal jsem bleskovou odpověď Švýcaři nebo Němci....Jdu hledat"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Proč myslíš? Vím, že si značku jednu dobu přehazovali jak horký brambor a wikipedie říká, že patří Porsche design. Tak jak, ty to víš nebo víš prd? :cheers: Asi bych to někde našel, ale čekal jsem bleskovou odpověď Švýcaři nebo Němci....Jdu hledat"

Swiss dotovany cinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt hledám a nic. Máš nějáký odkaz Tano, abych tu tvoji hlášku pochopil? :lol2:

http://blog.chronoshop.cz/?p=1651

 

Snad tam neco je v zakladu.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ja som tiez na nic neprisiel, ale ked uz davaju do portfolia v podstate identicke hodinky tak mohli jedny trosku zmensit. potom by mal aj Janko nad cim rozmyslat :)

To chapu Janko, dnes ty velikosti jsou malinko osidne. Hele ono si nevyberes, mne se libi i kolikrat mensi hodinky a nemuzu je mit, byl bych jak...

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Tano: Už jsem to našel, vlastníci jsou Číňani, ale mají se značkou nějáký stresík, protože jim odešel Patrick a David, velmi důležité postavy v Eterně. To byla zpráva z 2013, takže dle dnešní produkce a nových modelů to vypadá, že se Číňanům i bez těchto dvou pánu vede asi dobře. Děkuji ti za odpověď, potřeboval jsem si to trošku ujasnit, docela smutnej konec takové věhlasné značky :crying_anim:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Tano: Už jsem to našel, vlastníci jsou Číňani, ale mají se značkou nějáký stresík, protože jim odešel Patrick a David, velmi důležité postavy v Eterně. To byla zpráva z 2013, takže dle dnešní produkce a nových modelů to vypadá, že se Číňanům i bez těchto dvou pánu vede asi dobře. Děkuji ti za odpověď, potřeboval jsem si to trošku ujasnit, docela smutnej konec takové věhlasné značky :crying_anim:

Ale jaky konec? Ten inhaus se ji vyvedl, jen je to trochu jine, nez standart. Hold 21 stol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...