Přejít na obsah

eterna


fermuello

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak na tychto hodinkach su cinske akurat tak investicie, inac to bude plnokrvny swiss made (snad), ale chapem, ze to cinske vlastnictvo dokaze cloveka odradit.. To iste sa deje aj u glycine.

Já bych to neviděl tak tragicky. Fabrika stojí ve Švýcarech, vyrábí to švýcaři akorát investice jsou z Číny. Ale je potřeba si uvědomit, že bez nich by se Eterna z p....e nezvedla. Dal by se zde použít příměr třeba s Jaguarem- to byla taky tragédie, že to koupili Indové a že už nebude dost British.... A Jaguar má super nový modely i s odkazem na tradici. A to samé by mohlo zafungovat u Eterny. Zatím tomu vše nasvědčuje. Upraveno uživatelem hedonista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vytahnou, nebojte :)). Eterna si to zaslouzi a nenechte se odradit. Je to totiz zamer a sotisfikova neznalost. :)))

Ale negativni reklama, take reklama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duchovní embargo tak nevím- fabrika stoji dále v Švajcu,pracují tam stejní lidé, součástky jsou také ze Švajcu výplata zaměstnanců  je ve francích vývojové oddělení připravuje nové modely a to že to platí čínský kapitál se mi nezdá podstatné.

bude to jako

Nejtěžším úkolem pro čínskou Geely bude vrátit Volvo k zisku. Evropské továrny švédské značky zůstanou v provozu.

 

To bylo v roce 2010 a Volvo jede

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapsal bych to lépe než jankoxxx :cheers: Nic jiného zatím nehledejte....

Tak mi Ti budem verit chlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...