Přejít na obsah

Tag Heuer Aquaracer 300m


Doporučené příspěvky

Vím, už se tady mlžení skla řešilo, při určitém klimatu a potápění se to stává a dokonce i výrobce v manuálu hodinek udává, že je tak vše v pořádku. Co mě ovšem trochu stresuje, že hodinky mám už třetí rok a vím jak se chovali, zamlžily se párkrát do roka, a opravdu jen při extrému, sauna, přechod ze zimy do tepla a tak. V této době už je to s pravidelnou přesností. Pokaždé, když vidí vodu, tak se na půl hodinky zamlží. Např. mé šestileté Tissot to neudělali ani jednou a jsou WR pouhých 100M. Vidíte na foto, že jsou tam opravdu znatelné malé kapičky" Mám to řešit, nebo je to opravdu normální jev?

post-364-040051900 1309416312.jpg

post-364-012098400 1309416338.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vy mě strašíte, ale tady je to asi na místě :crying_anim02: Poslal jsem fotky na vyžádání servisu k Hanákovy do Brna a čekám na vyjádření" Zároveň, pokud uvidí problém, sdělí mě rozsah servisu (baterka, přetěsnění, test) a pošlou cenovou nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě volali od Hanáka, ať je ještě dnes zabalím a odešlu, že je tam voda, potopil jsem se v rybníce asi do 3 metrů :suicide_anim: Zítra na ně hned skočí, pokud jim to poštou nepůjde měsíc" Nemám s nimi nic dělat, ani otvírat, že prý strojek je dostatečně chráněn před vlhkostí, že jde spíš o ciferník a že bych jim ba naopak otevřením ublížil" Nechápu, ale to je prej jedno :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vlastimil: chce to dotahovat korunku :whistle::snorkle:

 

U tohoto modelu Aquaracer Chronotimer není šroubovací korunka a navíc se tlačítka můžou používat pod vodou" Nevím, kde soudruzi ze Švýcarska udělali chybu, ale hnuli mě pěkně žaludkem :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tohoto modelu Aquaracer Chronotimer není šroubovací korunka a navíc se tlačítka můžou používat pod vodou" Nevím, kde soudruzi ze Švýcarska udělali chybu, ale hnuli mě pěkně žaludkem :crying_anim:

 

Jestli to nebude tím, že se dnes všechno vyrábí na spotřebu a ne jako držáky. Když u renomovaný automobilky prohlásí dealer, že bez oprav auto akorát přežije záruku, proč by stejně nefungovaly hodinky?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět se setkávám s rčením, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" Zpátky k mým utopeným Tagům, zkusil jsem se zeptat, zda-li je možné je opravit v záruce" Paní u Hanáka se úplně lekla a že prý jsou šest měsíců po záruce, nepřipadá v úvahu :-) No já na to, že při koupi hodinek za čtyřicet táců mi prodejce říkal, jak mi budou sloužit, jednou, že je budou nosit mé děti a bla,bla, bla a teď po dvou letech a šesti měsících jsou kaput a čeká mě oprava cca. pět až deset tisíc, jestli jí to příjde normální? Chvíli držela dech a pak mi řekla, že uvidí, třeba ze servisákem něco vymyslí. Vím, dneska je všechno šité horkou jehlou, ale TH značka mě prostě zklamala a nikdy více!!! A to byla moje srdcovka :crying_anim: Teď mám na prvním místě opět Tissot :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj hodinář říká, že žádné hodinky do vody nepatří. Ani ty vodotěsné. Že by zkušenost?

 

No určitě né a nejlepší je ani nenosit" Měli by ležet někde v tmavém neprašném prostředí a jednou za tři roky udělat pořádnej servis :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto treba se to vyresi. Pouzil jsi dobrej argument - nekupujes si hodinky na dobu zaruky 2 roky, mohla to byt uz nejaka vada z vyroby, nebo neco selhalo. To se muze stat. Uvidis, jak to dopadne, treba se to vyresi a dokonce i v ramci zaruky. Nehazej flintu do zita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkas za podporu Frantíku, kolem šestý mě mají volat a říct verdikt" Každopádně kalibr v tomto modelu je prý před vlhkostí ještě extra chráněn uvnitř hodinek, takže ten by měl být v pořádku. Dám hned vědět, jak to dopadlo"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže věci se mají tak, že z hodinkama končím, tohle nemám zapotřebí" (na jak dlouho, to nevím, ale doufám, že na dlouho :smile_anim: ) TH po dvouch letech umřeli. Volali mi ze servisu, že strojek je rezatý, neopravitelný. Hodinky musejí v těchto případech posílat do Švýcarska na rozborku, kde je možnost repasu, cca.7000,- ale v tomto případě je to na 90% výměna celého kalibru a to je 11000,- a více. Prý by se mohli chytit ještě za rypák a poslat mi nový s omluvou zdarma, ale tomu dává tak 10% šanci :oneeyed02: I když já osobně si myslím, že by to byla fér play hra"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra. Hele urcite to zkus, napis na vedeni TH, na vsechny mozne adresy. Stezuj si na servis, na nekvalitni vyrobek, na to ze jsi byl podveden a hodinky po zaruce odesly, apod. Verim, ze se chytnou za nos - je mozne ze to uznaji, prece jen nejde o pakatel. Rekni, ze to zverejnis v mediich, ze to das na vsechny hodinkova fora a blogy, apod. Ze mas od nich patery Tagy a jsi jejich zakaznik a nikdy jsi nemel zadny problem. apod.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...