Přejít na obsah

Servis u Dušáka


ZdenekP

Doporučené příspěvky

Hodinarstvi Dusak jednoznacne doporucuji. V utery tento tyden jsem jim odeslal hodinky na opravu (vymena korunky, strzeny zavit). Ve stredu pani Dolezalova vola, ze hodinky prisly v poradku. Tentyz den po poledni dalsi telefonat - korunka vymenena, cena i s postou zpet 950,-KC, zitra posilame. V patek byly hodinky doma! Skvele!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

A hodinky přišly bez škrábanců a v pořádku?Potrebuji v omegach vyměnit baterku,zkrátit tah a opravit tlačítko datumu,ale když jsem si tu na fóru procital zkušenosti s Dusakem,tak k němu nejspíše nepůjdu a zajdu k panu Frydlovi na Florenc.Jsi jeden z mala,kdo ma s Dusakem pozitivni zkušenost,alespoň podle procitani fora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdar, o jakou slo znacku? Dik

 

Hodinarstvi Dusak jednoznacne doporucuji. V utery tento tyden jsem jim odeslal hodinky na opravu (vymena korunky, strzeny zavit). Ve stredu pani Dolezalova vola, ze hodinky prisly v poradku. Tentyz den po poledni dalsi telefonat - korunka vymenena, cena i s postou zpet 950,-KC, zitra posilame. V patek byly hodinky doma! Skvele!

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinarstvi Dusak jednoznacne doporucuji. V utery tento tyden jsem jim odeslal hodinky na opravu (vymena korunky, strzeny zavit). Ve stredu pani Dolezalova vola, ze hodinky prisly v poradku. Tentyz den po poledni dalsi telefonat - korunka vymenena, cena i s postou zpet 950,-KC, zitra posilame. V patek byly hodinky doma! Skvele!

 

Mohu se zeptat čím to posílají ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moje Seamastery nedopatřením strávily noc na magnetu, čehož bylo výsledkem echt zmagnetování a předbíhání o cca 3 minuty/den. Dnes U Dušáka na počkání hodinky demagnetizovali a otestovali - při testu zjistili ještě nějaký problém a upozornili mě, že by bylo dobře hodinky vyregulovat s tím, že to už je na cca hodinu - za hodinu práce hotova, nic jsem neplatil. Personál super vstřícný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Sice již staré vlákno, ale nechci zakládat nové a chci se podělit o zkušenost.

U mých Railmasterů se mi rozpadlo zapínání na  ocelovém tahu. Poněkud neočekávané, ale po 8-mi letém denním nošení asi žádný div. Návštěva servisu u Dušáka - do druhého dne bude hotovo. A bylo. Cenu nemá cenu komentovat. Spokojenost ***** z 5 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...