Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 16 Hlasů

Pro zasmani - Aukro a pod.

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10304 odpovědí na toto téma

#21 uns

uns

Závislák

• Member_50
  • 514 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 7.červenec.2007 - 12:38

QUOTE(dakasport @ 2.7.2007 - 20:24) Zobrazit příspěvek
Uz jsem na tohle forum dlouho nezavital - pokazde kdyz se tady zactu jsem o par tisic lehci, ale rikal jsem si, ze o tohle se musim s Vami vsemi podelit. Ctete thumbsup_anim.gif Prodavac je asi znalec wink.gif
http://sm.aukro.cz/s...?item=205485136

Mne príde celé aukro asi na takej úrovni ako táto aukcia... Viď: Lacoste tričká za 450 Kč alebo značkové parfémy za 400...

Ale máš pravdu, že to čo naúpísal tento "hodinár" je naozaj už extrém... suicide_anim.gif

#22 mechano

mechano

Megazávislák

• Member_50
  • 3 736 příspěvků(y)

Publikováno 7.červenec.2007 - 13:57

QUOTE(Conrad @ 2.7.2007 - 20:32) Zobrazit příspěvek
Když pominu hodinařinu a uvažuji o metalurgii tak docházím k závěru že 23 karátové zlato vznikne smíšením 9 a 14 karátového zlata v poměru 1 ku 1

Už pár dní čekám, že dojde k vysvětlení tvého vtipu , nebo že přibyde smajlík. A pořád nic.

#23 koblih69

koblih69

Megazávislák

• Member_50
  • 1 638 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Čechy

Publikováno 8.červenec.2007 - 10:09

Tohle taky není špatný: http://www.aukro.cz/...na_13200kc.html zajímavý je, že cenu vždycky vyšroubují zrovna ti co ještě čekají na registraci whistling.gif to je náhodička.... I když třeba se pletu přeci jen značky jako Trias se neprodávají každý den, takže se vyplatí si přihodit speak_cool.gif
... Alenka totiž slyšela o mnoha dětech které uhořely a nebo je sežrala dravá zvěř a nebo je potkalo mnoho jiných nepříjemností jen proto, že nedbaly takových rad jako ...

#24 damankapsky

damankapsky

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 274 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 8.červenec.2007 - 10:33

QUOTE(koblih69 @ 8.7.2007 - 11:09) Zobrazit příspěvek
Tohle taky není špatný: http://www.aukro.cz/...na_13200kc.html zajímavý je, že cenu vždycky vyšroubují zrovna ti co ještě čekají na registraci whistling.gif to je náhodička.... I když třeba se pletu přeci jen značky jako Trias se neprodávají každý den, takže se vyplatí si přihodit speak_cool.gif

Oni na registraci nečekají, ale jsou registrováni méně než 21 dní. Ale řada těch trojlístků je dost vtipná thumbsup_anim.gif
Paušálně jsme dobří!

#25 koblih69

koblih69

Megazávislák

• Member_50
  • 1 638 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Čechy

Publikováno 8.červenec.2007 - 13:55

Myslel jsem, že to znamená, že jim ještě nedorazila obálka s potvrzovacím kódem, ale to je jedno. Každopádně je to velmi zajímavé. Ono upřímně pokud někdo zaplatí za tyhle cetky tak je to jen jeho věc. Je to stejné, jako spousta televizních kauz, kdy naivní lidé zaplatí za brak nesmyslné peníze často i podomnímu obchodníkovi. Někdy jsou to staří lidé kterých je mi moc líto, ale i přesto memůžu říct nic jiného, než že si to zaslouží. A jesli je někdo tak kloupý a nechá se vyprovokovat k přihození tak je to dobře - aspoň se ti ostatní mají čemu smát.
... Alenka totiž slyšela o mnoha dětech které uhořely a nebo je sežrala dravá zvěř a nebo je potkalo mnoho jiných nepříjemností jen proto, že nedbaly takových rad jako ...

#26 alt

alt

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 8.červenec.2007 - 21:12

QUOTE(damankapsky @ 8.7.2007 - 11:33) Zobrazit příspěvek
Oni na registraci nečekají, ale jsou registrováni méně než 21 dní. Ale řada těch trojlístků je dost vtipná thumbsup_anim.gif

Nic bych za to nedal, ze je to podvod - staci mit 5 fake identit a sroubovat cenu bezceneho zmetku nesmyslne vysoko a doufat, ze se na to pak chytne nakdo "normalni". Vyvar za to asi stoji. Hnus.

Mé reference zde

#27 Časomíra

Časomíra

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 31.červenec.2007 - 19:29

Další údajně pravé !!! hodinky na aukru IWC č. aukce 220695531 za cenu opravdu lidovou.Cena kup teď za pouhých 3800 Kč!!!Cena za orginální výrobek opravdu nízká ale má to jeden háček a ten že nejzápadnější místo kam zatím hodinky dorazily je Praha.

#28 NovoCZ

NovoCZ

Učedník

• Member_50
  • 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:kousek od Brna

Publikováno 31.červenec.2007 - 19:52

Pro UNS: takhle hodit Aukro do kouta je dost hloupé. Dá se tam koupit spousta zajímavých věcí a prodat to co bys jinak vyhodil - a přitom to někomu pomůže. Podle podvodníčků kteří tvoří předmět této aukce nemůžeš celý systém odsoudit. Já mimochodem na aukru koupil za pakatel pravé Longinesy Conquest ...

#29 Messiah

Messiah

Krutohustý Megakotel

• Member_50
  • 714 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Breitling, Omega, IWC, Zenith

Publikováno 31.červenec.2007 - 21:05

http://www.aukro.cz/...?item=220695531

co na to říct ? je to prostě podvodník kdyby na to aukro nesralo ale tvrdě po tom šlo nikdo by si to takhle nedovolil...

Mám: Breitling Superocean Heritage 46 mm Electric Blue, Tag Heuer Monaco calibre 11

Měl jsem: Omega Seamaster Planet Ocean 45,5mm cal. 8500, Breitling Colt III, Hamilton Pan Europ černé, Omega Seamaster Professional 300m, Hamilton X-Wind, TagHeuer Aquaracer calibre 5, Breitling Superocean Heritage 46mm, Sinn U1 1000m, Breitling Superocean Steelfish Blue, Steinhart B-UHR 47mm, Hamilton Below Zero 1000m 47mm Silver L.E., Breitling Superocean Steelfish Black, Breitling Hercules, Fortis B42 GMT, Omega Seamaster Planet Ocean 45,5mm, Citizen chrono Pilot, Festina chrono tour de france 2005

#30 Pablo

Pablo

Začátečník

• Members
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 31.červenec.2007 - 21:45

Neviete do akej miery Aukro reaguje na upozornenia o nelegalnosti predmetu? Poslal som spravu pomocou "Ověření aukce" tak uvidime ci zaberu...

#31 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 533 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 1.srpen.2007 - 07:29

2 Pablo a Messiah
V pár případech jsem Aukro upozorňoval na nekoreknost nabídky (nepřiznaný fake), a až na jeden případ, kdy asi nestihli zareagovat, "naprášené" aukce byly odstraněny. Tyto fejky jsem udal včera dopoledne, tak uvidíme jak to dopadne. angel.png

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#32 uns

uns

Závislák

• Member_50
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 1.srpen.2007 - 07:37

QUOTE(NovoCZ @ 31.7.2007 - 20:52) Zobrazit příspěvek
Pro UNS: takhle hodit Aukro do kouta je dost hloupé. Dá se tam koupit spousta zajímavých věcí a prodat to co bys jinak vyhodil - a přitom to někomu pomůže. Podle podvodníčků kteří tvoří předmět této aukce nemůžeš celý systém odsoudit. Já mimochodem na aukru koupil za pakatel pravé Longinesy Conquest ...

Mne sa ale zdá , že pomer podvodníkov voči poctivým obchodníkov na aukre je naozaj žalostný. Možno je chybou práve to, že to aukro toleruje...

#33 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 533 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 1.srpen.2007 - 07:54

QUOTE(uns @ 1.8.2007 - 8:37) Zobrazit příspěvek
Mne sa ale zdá , že pomer podvodníkov voči poctivým obchodníkov na aukre je naozaj žalostný. Možno je chybou práve to, že to aukro toleruje...

A to se Ti jen zdá, nebo je to osobní zkušenost? Já mám v drtivé většině pozitivní zkušenosti.

Tento příspěvek byl upraven od tolja: 1.srpen.2007 - 07:55

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#34 Časomíra

Časomíra

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 1.srpen.2007 - 12:38

Já mohu také potvrdit že převážná většina obchodníku na Aukru jsou také nepoctivci a neseriozní obchodnící používající zavádějící údaje a když je na to upozorníte tak vám odpoví že to je obchodnická lest a když jse vám to nelíbí tak to nemusíte kupovat, to mají sice pravdu,ale bohužel nějaká obchodnická čest již jim nic neříká.S politováním musím říci že i minimálně jeden z nás členů zrovna v obchodech na aukru poctivostí nepřekypoval. V oblasti prodeje hodinek na Aukru když narazíte na poctivého prodejce tak je to velka náhoda a milé překvapení. Lze snad jen bez rizika kupovat levné hodinky k renovaci nebo na náhradní díly.V tomto tvrzení vycházím ze skušeností za dva roky.

#35 old black

old black

Závislák

• Member_50
  • 888 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno, Tetčice

Publikováno 1.srpen.2007 - 13:52

QUOTE(Časomíra @ 1.8.2007 - 13:38) Zobrazit příspěvek
...S politováním musím říci že i minimálně jeden z nás členů zrovna v obchodech na aukru poctivostí nepřekypoval...

Jméno!

#36 Časomíra

Časomíra

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 1.srpen.2007 - 16:27

Jméno nebudu zveřejnovat ale pochází se severních čech registraci na chronomagu má podstatně déle než já.
Spíše by mi zajímalo jaké skušenosti s nákupem hodinek prostřednictvím Aukra má old black popřípadě ostatní členové

#37 old black

old black

Závislák

• Member_50
  • 888 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno, Tetčice

Publikováno 1.srpen.2007 - 18:45

Popravdě jsem tam jen jednou na hodinky nakoukl a zhnuseně odešel. Kupuji jen na eBay. Tam je poměr slušných hodinek a sraček mnohem lepší. I bláznů je tam zjevně méně. Toť můj názor, zajímal-li Tě.

#38 pilot

pilot

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 67 příspěvků(y)
  • Bydlí:Příbram

Publikováno 1.srpen.2007 - 19:34

safra, jak tak čtu, tak to jsem měl asi kliku, že jsem koupil to, co jsem očekával... = obchod k oboustranné spokojenosti... (není to také trochu sortimentem??= ikdyž lidma určitě podstatně víc boxing.gif ...)
je fakt, že tady jsem si taky naštěstí ještě "nenaběh"... suicide_anim.gif

Tento příspěvek byl upraven od pilot: 1.srpen.2007 - 19:35

"nikdo toho o nás neví tolik špatného, ale nikdo to s náma nemyslí tak dobře" FRANCOIS DE LA ROCHEFOUCAULD

#39 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 460 příspěvků(y)
  • Bydlí:země Oz ;o)

Publikováno 1.srpen.2007 - 22:24

QUOTE(Časomíra @ 1.8.2007 - 17:27) Zobrazit příspěvek
Jméno nebudu zveřejnovat ale pochází se severních čech registraci na chronomagu má podstatně déle než já.
Spíše by mi zajímalo jaké skušenosti s nákupem hodinek prostřednictvím Aukra má old black popřípadě ostatní členové

Asi vím, koho myslíš. Už jsem něco podobného slyšel.
Jestli hovoříme o té stejné osobě, já od ní koupil jedny hodinky mimo Aukro a byl jsem plně spokojen.

Nicméně... Na Aukru máš možnost udělit negativní komentář. Pokud takových lidí bude více, může dojít až k zablokování profilu prodejce...

Tento příspěvek byl upraven od NIGHTinGALE: 1.srpen.2007 - 22:24

Dickens si prohlížel záhyby černého pláště, který halil Poeovy ruce. Poe z nich s úsměvem vytáhl černou kočku.
„Pro jednoho z našich hostů.“
„A pro ty ostatní?“
Poe se opět rozkošnicky usmál. „Předčasný pohřeb?“

#40 Časomíra

Časomíra

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 2.srpen.2007 - 10:17

Oni administrátoři Aukra a různí prodejci typu různých padělků by to také neměly lehké kdyby celníci dělali svoji práci. Vždýť do současné doby ještě probíhá aukce padělků IWC a vesele se přihazuje.Dále k pravidlům aukra jak píše NIGHTinGALE má pravdu ale je tady jedna lidská vlastnost na kterou nepoctivci sázejí a to je přizání že byli podvedeni tak se nakonec spokojí s tím že u toho prodejce již nic nekoupí a jetu také velká anonymita internetu protože někteří kteří jsou schopni naráz se zaregistrovat třeba 4 x pod různýmí jmény.Značkové hodinky kupovat na Aukru je téměř jako sebevražda na to jsou tady oficiální dovozci a to sámé je třeba i v textilu.