Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

To děláš dobře, že nepochybuješ. Co bys pak totiž musel říkat na TH a podobně.

Jde o můj čistě subjektivní postoj a názor. Že když už pořádný hodinky, tak jen čistě hodinkářskou značku. Ale kvalitu rozhodně nerozporuju a neřikám se mi i nějaký nelíběj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná se nám tu rozmáhat takový nový nešvar  :lol2:

Internetové vody se tradičně hemží různými fejky, replikami, AAA+, padělky, 1:1, klony, napodobeninami a kdoví jak ještě jinak vznešeně to dokáží zkušení prodejci "vzácných" a "nesehnatelných" šmuků pojmenovat...  :sick01:

Nově tu máme asi nejvyšší kvalitu padělku pojmenovanou vznešeně REPRIKA  :king:

https://obleceni.bazos.cz/inzerat/100878147/Letecke-hodinek-zn-BREITLINGREPRIKA-Kvalita.php

Toto kouzelné slovíčko je pro lepší zapamatování uvedeno v inzerátu hned několikrát  :blowup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně ta hrdost je fascinující, Hrdý Majer z Karlových Varů Vám vzkazuje :

" Jsme velmi hrdí, že Vám můžeme nabídnout tento a mnoho dalších krásných skvostů"

Tento způsob je velmi oblíben a má své opodstatnění. ochrana hodnot bez módní újmy. (koupě fejků myslí autor ) no za 5200 korun nekup to a nebudeš mít tu újmu :furious: :raygun: :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jiném vlákně se tu debatovalo, kolik (jak mizivé procento) lidí v okolí zaregistruje hodinky na "mé" ruce, tedy vůbec si jich všimne natož aby je nějak podrobněji zkoumalo či komentovalo. Což je pro nošení napodobenin živná půda. To jen lidi postižení chronobundusem se nad takovou věcí pozastavují a jí opovrhují. V celosvětovém měřítku může být nošení napodobenin poměrně rozšířenou záležitostí. Nositelé klamou sebe - jak se to vezme, okolí klamáno není, bo věci jako hodinky okolí zhusta nezajímají.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reprika! Tohle vlákno mi vždy zvedne náladu.

 

Jste ho nepochopili:-) To je asi myšlen? tak že si koupíš B-čka dáš je do trezoru a pak nosíš jeho repriku aby jsi ochránil ty origo.

 

Logika jako kup si Ferari dej ho do garáže a jezdi na kole aby jsi ochránil auto.

 

Ach já slzim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reprika! Tohle vlákno mi vždy zvedne náladu.

 

Jste ho nepochopili:-) To je asi myšlen? tak že si koupíš B-čka dáš je do trezoru a pak nosíš jeho repriku aby jsi ochránil ty origo.

 

Logika jako kup si Ferari dej ho do garáže a jezdi na kole aby jsi ochránil auto.

 

Ach já slzim!

Tak v tomhle s tebou souhlasím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná se nám tu rozmáhat takový nový nešvar  :lol2:

Internetové vody se tradičně hemží různými fejky, replikami, AAA+, padělky, 1:1, klony, napodobeninami a kdoví jak ještě jinak vznešeně to dokáží zkušení prodejci "vzácných" a "nesehnatelných" šmuků pojmenovat...  :sick01:

Nově tu máme asi nejvyšší kvalitu padělku pojmenovanou vznešeně REPRIKA  :king:

https://obleceni.bazos.cz/inzerat/100878147/Letecke-hodinek-zn-BREITLINGREPRIKA-Kvalita.php

Toto kouzelné slovíčko je pro lepší zapamatování uvedeno v inzerátu hned několikrát  :blowup:

Reprika made my day ;-) To bude prodávat asi nějaká cikorka, ne?

Když vidím podobné zkomoleniny, vždycky si vzpomenu na tržnice v 90tkách a na slova jako: kalahotki, silipi, pyama atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam zavolal. Pokusím se o co nejpřesnější přepis:-)

Hrál jsem trochu vola a nechtěl ho plašit. Ozval se postarší pán překvapivě vcelku příjemný.

 

Dobrý den já volám ohledně hodinek Breitring (schválně jsem tam rval R aby byla legrace).

Dobrý den ohleně čeho?

No ty hodinky Bréting jesli jsou ještě volný.

Jo Brei... Breitig...no volá mi.... denně...asi pět lidí jo. Ale jsou volný zatim.

A co prosimvás znamená to repRika?

Reprika? Jo no to je že jsou vyrobený ve švícarsku tou firmou a jsou k nerozeznání od originálu. Ten stojí 150 nebo 200 nebo i víc já nevim tisíc. To máte doma originál a takle se to dělá aby jste si jako nepoškodil image a máte je doma v sejfu a nosíte tyhle.

A jakou firmou? Nebo kde ve švícarsku.

No já nevim teď. Tam je to napsaný v inzerátu.

Ne není a jaká to dělá firma?

Nevim je to ve švícarsku. Jsou nsprosto totožný.

Aha a dal by ste mi na ně slevu?

No to stálo 240 dolarů.

A dal by ste mi slevu?

Ne ne. Tam není žádný profit na tom. Já mám dvoje ale zatim ne.

Tak díky nashle.

Nashle.

 

Zarazilo mne že jsem čekal projev nepříjemnýho šmejda ale on byl vcelku v poho. Nic to ale nemění na tom že je lhář a prodává nelegální padělky. Typoval bych že mu to ani nedochází a snaží se přividělat k důchodu podle hlasu.

 

Škoda že to nebyl větší pičus asi bych se neudržel a zahnal to do absurdní hry.

Trochu mi vzal vítr z plachet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...