Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Vidím cenu zatím 3,7k.

Co je tady na těch PADI špatný krom story?

Třeba tah, nepíše že by tam byl nějaký alternativní. Seiko tam nemá výřezy pro stěžejkovač a na plném článku u pouzdra má označení "631". Viz foto z bazoše a originálu.

post-23487-0-15691800-1565935353_thumb.jpg

post-23487-0-22679200-1565935396_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že i lumi bod na lunetě je vystouplý a měl by být utopený. A když si uděláte přímku na dýnku X a I v nápisu Seiko, tak se mi zdá, že středové vlnky jsou pootočeny do leva. Ale možná se pletu :).

Podle mne se jedná o stejný případ, akorát jiný model jako je ve vlákně O Seiku z Číny. Prodávajícímu jsem napsal, aby hodinky stáhnul z prodeje, že se jedná o padělek, což jsem mu, mimo jiné, dokladoval i na té fotce tahu. Následoval příval několika hrubších mailů. Pokud nás bude více, kdo mu pošle dotaz na pravost, třeba inzerát stáhne. Smutné je, že by to možná mohl být i někdo z fóra, protože o hodinkách Seiko určitý přehled má a několik dalších modelů i vlastní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mých zkušeností se celníci dokáží jen mediálně prezentovat, jinak mi slušnost brání komentovat jejich reálné schopnosti. Nahlásit to samozřejmě lze: dole na stránce Aukra: Kontakt-Bezpečnost-Chci nahlásit porušení pravidel.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tpc, vostry. Ty zelvy jsou fikus na prvni pohled, mimo jine je videt i spatny font napisu Seiko na dynku, napisy nejsou zarovnane s vlnkou, ... je tam toho vic i z tech blbych fotek.

 

Aukro zrusilo tlacitko hlasit a jen napomaha kryt vyjebavky...no radost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tpc, vostry. Ty zelvy jsou fikus na prvni pohled, mimo jine je videt i spatny font napisu Seiko na dynku, napisy nejsou zarovnane s vlnkou, ... je tam toho vic i z tech blbych fotek.

 

Aukro zrusilo tlacitko hlasit a jen napomaha kryt vyjebavky...no radost...

To původní tlačítko hlásit prý bylo naprosto k ničemu, jak mi kdysi popravdě z Aukra přiznali, respektive se těmi hláškami přes něj nikdo u nich vážně nezabýval. Co ale funguje, tak je ten formulář přes: "Kontakt-Bezpečnost-Chci nahlásit porušení pravidel". Automat pak pošle číslo tzv. ticketu pod kterým je dotaz zpracováván.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na té nové aukci nevidím nic špatně, teda kromě zjevného sarkasmu a uraženého ega, nicméně teď každý ví, co kupuje. Upřímně se divím, že 250 USD si myslel, že kupuje origo PADI

Kupující sice ví že kupuje fejky, nicméně pořád to porušuje chráněnou značku, takž to v pořádku není, jinak by si každý mohl otevřít obchod s fejky a nazvat to jako prodej replik. Té částce, kterou prý za ně dal rovněž moc nevěřím, v mailech tvrdil že to bylo 299. Někde mám foto těchto nabízených fejků za 74 éček, což už je věrohodnější.

 Sám přiznal fejk (vznešeně repliku), to by mu to snad i Aukro mohlo máznout hned .... Uvidíme.

Taky jsem zvědavý jak zareagují... Ty jeho další hodinky DM STARS jsou rovněž výživný: cena 3000 éček, vyvolávací cena 5000,-Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...