Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Na aukru to není zase tak zlé. Když najdete očividný podvod, naváhejte ho nabonzovat, je tam na to formulář, aukci zrušej a prodejce má výstrahu. Já se specializuju na likvidování aukcí falešných Breitlingů, shodil jsem jich už asi 10 :-)

Co se týče hodinek, koupil jsem tam:

- Longines Conquest - naprosto OK

- dámské Festiny za 150 Kč !!! pěkné a OK

- 2x dámské Armani - pro manželku a pro kamarádovu milenku (nemohl z pochopitelných důvodů napřímo) obě origo a OK

- 1x automaty Seiko - uplně nové dost dobré za 1670 Kč

- 1x Seiko Quarz Chronograf - velmi pěkné ale problém, když se pustí stopky tak se občas hodinky zastaví

- 1x falešné Armani pánské, byly za pár stovek - jsou položeny v ložnici jsko návnada pro případného zloděje aby moc nehledal jiné ...

Takže když to shrneme, není to tak špatné. Kupujte od aukráků s vysokým číslem a mělo by to být OK ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aukru to není zase tak zlé. Když najdete očividný podvod, naváhejte ho nabonzovat, je tam na to formulář, aukci zrušej a prodejce má výstrahu. Já se specializuju na likvidování aukcí falešných Breitlingů, shodil jsem jich už asi 10 :-)

Co se týče hodinek, koupil jsem tam:

- Longines Conquest - naprosto OK

- dámské Festiny za 150 Kč !!! pěkné a OK

- 2x dámské Armani - pro manželku a pro kamarádovu milenku (nemohl z pochopitelných důvodů napřímo) obě origo a OK

- 1x automaty Seiko - uplně nové dost dobré za 1670 Kč

- 1x Seiko Quarz Chronograf - velmi pěkné ale problém, když se pustí stopky tak se občas hodinky zastaví

- 1x falešné Armani pánské, byly za pár stovek - jsou položeny v ložnici jsko návnada pro případného zloděje aby moc nehledal jiné ...

Takže když to shrneme, není to tak špatné. Kupujte od aukráků s vysokým číslem a mělo by to být OK ...

 

 

To je dobré.... :thumbsup_anim:

už jsem slyšel, že lidi kupují hodinky pro nejrůznější účely, ale pro zloděje - to slyším poprvé.

:shuriken:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se Ti jen zdá, nebo je to osobní zkušenost? Já mám v drtivé většině pozitivní zkušenosti.

 

S aukrom mám iba negatívne skúsenosti, hodinky som tam sice nekupoval, ale keď som videl, čo sa tam predáva, tak mi z toho bolo zle. :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik asi dělá Armani hodinek s malým okrasným ciferníkem navíc?

http://www.aukro.cz/item222258286_nove_hod...rio_armani.html

No a co napsat k originálnímu kousku od Triasu za směšnou MOC???

http://www.aukro.cz/item218841615_hodinky_...na_22000kc.html

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...