Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Sice aukce ještě neskončila, ale nemohl jsem se udržet...

https://aukro.cz/omega-seamaster-kgb-verze-super-vzacny-6932648150

Stejně je to "šmejdská" aukce tak je jedno, jestli aukce běží a nebo skončila.

Jen pozor , aby po Tobě nešel údajný výrobce ( KGB. FSB) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dostavali agenti, kteri se meli infiltrovat na zapad!

Nebo to spíš byl chytrý tah. Třeba KGB předpokládali, že nikdo na západě nebude považovat za nebezpečného nepřátelského agenta někoho, kdo nosí na ruce něco takového. A tudíš to bude pokládáno spíše za vtip, než za hrozbu a agent KGB bude mimo podezření...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to spíš byl chytrý tah. Třeba KGB předpokládali, že nikdo na západě nebude považovat za nebezpečného nepřátelského agenta někoho, kdo nosí na ruce něco takového. A tudíš to bude pokládáno spíše za vtip, než za hrozbu a agent KGB bude mimo podezření...

:D KGB to mela vzdycky v maliku

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás chlapi,

 

nevím kde se optat a když je tu toto,tak se ptám.Na aukru se objevila zn.Vacheron Constantin.Pátrám sice po jiných vintage zlatých hodinkách(Longines),ale tyto mne okouzlily.Samozřejmě hlavně ty blýskavé kamínky na ciferníku.Cena je zatím ucházející,ale něco mne zarazilo.Ten nabízející človíček má super detaily všech hodinek.Ale co mne zarazilo,je ta korunka.Je to divné.Taková luxusní časomíra a korunka je jiné firmy a to po pořádném podívání,Longines.

Co myslíte?Je to originál,nebo není.Bych si i přihodila,jenže nevím.Jsou jinak moc krásné,ale tato maličkost je totálně ubíjí.

 

https://aukro.cz/vacheron-constantin-18k-zlato-cal-1001-briliantovy-cifernik-6932564121

 

Děkuji za info,včelka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem na to taky koukal, hned jak se hodinky v nabídce objevily. Tenhle prodejce nabízí(vá) povětšinou poměrně luxusní zboží a na popisech či komentářích nešetří. Přijde mi zvláštní, že v tomto případě takový "detail" (o)pominul. Korunka k hodinkám určitě nepatří a v případě těchto 18k VC s "brilianty" na ciferníku je to záležitost vpravdě dehonestující... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jako, jestli je to originál? Že by VC dával na hodinky Longines korunku? No.. neřekl bych:)

 Ale třeba je to nějaká ultra specialita a já zase píšu o něčem, o čem vim prd.

Nemusíš hned rýpat.Určitě by to z fabriky nevyšlo.Ale četla jsem,že se slátá kde co.Stroj jsem srovnávala s jinými na netu a vypadá o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš hned rýpat.Určitě by to z fabriky nevyšlo.Ale četla jsem,že se slátá kde co.Stroj jsem srovnávala s jinými na netu a vypadá o.k.

Já nerejpu, ale pokud sama víš, že to tak z fabriky nevyšlo, tak je dotaz na originalitu asi přebytečnej, ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás chlapi,

 

nevím kde se optat a když je tu toto,tak se ptám.Na aukru se objevila zn.Vacheron Constantin.Pátrám sice po jiných vintage zlatých hodinkách(Longines),ale tyto mne okouzlily.Samozřejmě hlavně ty blýskavé kamínky na ciferníku.Cena je zatím ucházející,ale něco mne zarazilo.Ten nabízející človíček má super detaily všech hodinek.Ale co mne zarazilo,je ta korunka.Je to divné.Taková luxusní časomíra a korunka je jiné firmy a to po pořádném podívání,Longines.

Co myslíte?Je to originál,nebo není.Bych si i přihodila,jenže nevím.Jsou jinak moc krásné,ale tato maličkost je totálně ubíjí.

 

https://aukro.cz/vacheron-constantin-18k-zlato-cal-1001-briliantovy-cifernik-6932564121

 

Děkuji za info,včelka

 

 

Jak jako, jestli je to originál? Že by VC dával na hodinky Longines korunku? No.. neřekl bych:)

 Ale třeba je to nějaká ultra specialita a já zase píšu o něčem, o čem vim prd.

 

 

Už jsem na to taky koukal, hned jak se hodinky v nabídce objevily. Tenhle prodejce nabízí(vá) povětšinou poměrně luxusní zboží a na popisech či komentářích nešetří. Přijde mi zvláštní, že v tomto případě takový "detail" (o)pominul. Korunka k hodinkám určitě nepatří a v případě těchto 18k VC s "brilianty" na ciferníku je to záležitost vpravdě dehonestující... :)

Tak ten prodejce, na můj dotaz proč v popisu neuvádí, že hodinky mají jinou korunku, napsal:

"...korunka byla v minulosti vyměněna při opravě. Hodinář chtěl zřejmě zachovat barvu korunky (růžové zlato) - jinak barevná korunka by rušila více, než nápis na ní.

Tato skutečnost je zmíněna v obrázcích aukce, které jsou dostatečně velké na to, aby si každý mohl prohlédnout, co kupuje. Nikde neuvádím, že by korunka byla originální - z obrázku je jasné, že není. Obrázky jsou hlavní součástí popisu aukce.

Ještě si dovolím si trochu povzdechnout. Prodávám to, co prodávám. Mrzí mě, že se lidé chovají, jako kdybych uváděl, že jsou ty hodinky nové. Nemohu za to, že mají jinou korunku, vše je vidět."  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...